Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Miło by było, gdyby takie grupowanie się pojawiło. Zaczynamy dopiero przygodę z Sello, póki co na + Tylko właśnie brakuje tego grupowania, ale poczekamy do aktualizacji.
 3. Dzisiaj
 4. Wskazówki co należy zrobić są w dalszej części komunikatu. Widać je po ustawieniu kursora na wiadomości:
 5. 1. Nie potwierdzamy tego. Na pierwszym etapie po zapisie zlecenia serwisowego są tworzone automatycznie obiekty (wiadomość e-mail, działanie, wiadomość SMS) - jeśli takowe zostały zdefiniowane na pierwszym etapie scenariusza. 2. Proszę w szablonie działania ustawić jako powiązany typ dokumentu Zlecenie serwisowe i w polu Wykonawca wybrać Opiekun zlecenia.
 6. Zauważyliśmy jeden problem, w którym zmiana pola własnego się nie zapisuje. Scenariusz wygląda następująco. Otwieramy zlecenie serwisowe w podglądzie, przechodzimy na zakładkę pola własne i teraz dopiero dajemy edycję zlecenia serwisowego. Zmieniamy wartość pola własnego i zapisujemy zlecenie serwisowe (wciąż będąc na zakładce pola własne). Poprawimy.
 7. U mnie był/jest problem z Firefoxem. Jak przestaje otwierać odnośniki to trzeba go zrestartować.
 8. Nie umie do tego dojść, robię tak jak Pan napisał ale dalej nie wpływa mi to na koszta magazynowe. @Marek Kurzaj
 9. Wyczytałem w innym wątku, że ponowna instalacja subiekta rozwiązuje sprawę więc tak zrobiłem. Potwierdzam działa.
 10. Ok. Już rozwikłaliśmy problem błędnej numeracji, polegał on na tym że mamy 1 FVS która została wygenerowana z WZ po czym system wygenerował Automatyczną Korektę której nie da się usunąć, faktura generalnie jest pusta niema żadnych pozycji i smrodzi w dokumentach przez co jest zmieniana jej co chwile data wystawienia na późniejszą a wykasować jej się nie da z racji automatycznej korekty. Pytanie brzmi czy można jakoś usunąć to powiązanie aby pozbyć się kompletnie tej faktury?
 11. Czy subiekta należy odinstalować na serwerze czy na komputerach gdzie wyskakuje problem?
 12. Dodatkowo jeszcze opis błędu InsERT_Driver: Rozłączanie od systemu sprzedaży: Wystąpił błąd podczas ładowania biblioteki typu/DLL. (0x80029C4A)
 13. Dzień dobry W dniu dzisiejszym na 2 komputerach klienckich mamy problem z wystawieniem dokumentu wstępnego/końcowego na pozostałych 3 działa i na serwerze również. Przy próbie wystawienia dokumentu wyskakuje "nieznany błąd" w załączniku zrzut z ekranu oraz dodatkowy zrzut, który wystąpił przed pojawieniem się problemu. W tym czasie nastąpiło jak nigdy zerwanie połączenia z internetem. Może ktoś miał podobny problem? Proszę o pomoc, sugestie.
 14. W parametrach komunikacji mam szyfrowanie wyłączone, a przy generowaniu pliku mam tylko to co na zdjęciu. Zawsze zapisywało mi pliki w formacie epp a teraz generuje plik epp który jest spakowany w .ZIP i posiada hasło i nie mam pojęcia jakie to jest hasło i gdzie je ewentualnie mogę zmienić.
 15. Witam serdecznie! Od pewnego czasu mamy mały problem z Sello - nie otwiera żadnych linków czy odnośników - zarówno tych z samego programu: jak i np. z wiadomości e-mail: Nie otwiera również załączników z wiadomości e-mail, trzeba je najpierw zapisać (co na szczęście działa): Gdzie leży problem? Może to wina nie samego Sello a przeglądarki (w tym wypadku FireFox)? Pozdrawiam!
 16. Dziękuje za usunięcie loga Wersja sello z której korzystamy to 1.32.1 Czy robi różnice wersja 1.32.0 lub 1.32.1? Zauważyłem, że niektórzy pracownicy mają wersję 1.32.0, a inni 1.32.1
 17. Załącznik pobrałem i usunąłem. W przyszłości proszę wszelkie logi przesyłać do nas na skrzynkę mailową sello@insert.com.pl. W logach znajdować się mogą wrażliwe dane, które lepiej żeby nie trafiły w niepowołane ręce . Już mówię o co chodzi z błędem Forbidden. W logu widać pobranie danych oferty, która jest wystawiona na koncie hi*********_pl (wygwiazdkowane celowo), ale zapytanie do serwera Allegro idzie z tokenem autoryzującym od konta HI********P1. Oznacza to, że w Sello, była lub nadal jest źle przeprowadzona autoryzacja i konto 2 zostało zautoryzowane w Allegro poprzez zalogowanie się na konto 1. Najnowsza wersja Sello (1.32+) zawiera poprawki, które uniemożliwiają taką niepoprawną autoryzację, dzięki czemu tego typu błędów być nie powinno - i tutaj pytanie, którą wersją Sello są te dane pobierane?
 18. Witam, Mam problem z konfiguracją terminala ict 220 połączonego przez sieć.
 19. Witam, Sprawdzałem już tematy co zrobić z błędem forbidden, niestety nic nie pomogło. Wrzucam plik z logiem JSON. Znaleźliśmy o co chodzi, powieliło niektóre aukcje. Teraz pytanie dlaczego tak się dzieje Dziękuję za każdą pomoc!
 20. Dla zleceń serwisowych i urządzeń serwisowanych założyłem kilka pól własnych. Pola widoczne są z poziomu zlecenia serwisowego i czy dotyczą samego zlecenia czy urządzenia dają się uzupełniać na ZS. Niestety w jakimś odsetku przypadków mimo edytowania pola własnego urządzenia z poziomu ZS dane nie zapisują się i trzeba szukać urządzenie na liście i tam uzupełniać dane. Czy mogę prosić o sprawdzenie czy źródłem tego nie jest jakiś błąd w kodzie ?
 21. Wczoraj
 22. Jeśli licencja została zarejestrowana to należy pomyłkę wyjaśnić z producentem, firmą InsERT. Po pozytywnym wyjaśnieniu sytuacji zmiany licencji w podmiocie może dokonać Insert (po przesłaniu bazy danych i dodatkową opłatą) lub dostawca programu/serwisant.
 23. Przez przypadek wpisałam numer licencji na firmę, którą obsługuję, a nie na biuro rachunkowe- chodzi o Subiekta. W Rewizorze i Mikrogratyfikancie ta firma jest w porządku licencja przypisana do biura rachunkowego. Nie wiem jak się z tego wycofać? Proszę o pomoc. Dziękuję
 24. Cholera, teraz to w ogóle coś zmajstrowałem, kliknałem wtym panelu kalibrownaia nośnika, drukuj -> etykiete z ustawieniami czy cos takiego i kurde zonk, coś wydrukowało, straciło kalibrację i zaswieciła sie stale swiecaca czerwona dioda. Na razie nic nie pomogło... Po kliknięciu kalibruj nośnik nic sie nie dzieje... ajj
 25. Witam, 1. Probuje ustawic scenariusz obslugi klienta. Ustawilem go w ten sposob: Wszystko działa poprawnie jednak, gdy przyjmuje zlecenie serwisowe ustawia sie pierwszy status czyli przyjęcie sprzetu to wlasnie ten etap nie wywoluje zadnych czynnosci. Nie wysyla sie mail. Jak rowniez nie ustawia sie dzialanie w kalendarzu. Gdy zmieniam status na inne etapy, czynnosci wykonuja sie poprawnie. Prosze o podpowiedź gdzie robie bład. 2. Czy jest taka mozliwosc aby dzialanie/przypomnienie przypisane do etapu pojawialo sie w kalendarzu opiekuna lub pracownika ze zelcenia serwisowego? Schemat pracy jest taki, ze recepcja przyjume sprzet i okresla do ktorego pracownika to trafi. Jednak działania ustawiaja sie w kalendarzu osoby, ktora przyjmuje sprzet a nie dla pracownika przypisanego do zlecenia albo do opiekuna zlecenia. Tym samym pewne przypomnienia automatyczne, ktore maja usprawnic prace serwisanta nie pojawia mu sie w kalendarzu. W samym dzialaniu wybieram wykonawce z kontekstu.. pytanie co to za kontekst i czy jest jakis sposob na to... ? Bede bardzo wdzieczny za informacje.
 1. Załaduj więcej aktywności
×