Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Brakuje filtra Stopnie realizacji na gridzie DI. Stopnie realizacji są kilku stopniowe więc w filtrze powinna być możliwość wskazania jednocześnie np. kilku wybranych a nie tylko konkretnego pojedynczego stopnia. Filtr ten powinien być również dostępny w raportach. Da radę? Na kiedy?
 3. Brakuje funkcji polegającej na tym aby z poziomu działania przejść łatwo do widoku kalendarza i zobaczyć to konkretne działanie gdzie ono jest umiejscowione w kalendarzu. W przypadku bieżących terminów odszukanie ręczne nie jest tak bardzo uciążliwe, w przypadku odległych terminów wyszukiwanie danego działania to już wyzwanie (planujemy z wyprzedzeniem). W/w możliwość powinna być dostępna z 3 poziomów: - z grida działań DI pod PPM (pokaż w kalendarzu) - z formatki samego działania - z mapy powiązań (również pod PPM obok pokaż, popraw.. przydałoby się bardzo "pokaż w kalendarzu") Funkcja pokazania w kalendarzu mogłaby działać tak, że po wybraniu komendy na danym działaniu - za pomocą PPM "pokaż w kalendarzu" osiągalnej na gridzie DI, automatycznie otwiera się nowa zakładka z widokiem kalendarza - CL gdzie automatycznie nas przenosi, wybrane działanie podświetlone jest na jakiś jaskrawy kolor (np. czerwony). Zatem zakładka DI nie byłaby zamykana, po przełączeniu się do niej, kursor powinien być tam gdzie skończyliśmy, czyli podświetlać działanie które przed chwilą pokazaliśmy w kalendarzu.
 4. Jaki opis problemu taka odpowiedź - nie poznałem potrzeby, nie zaproponuję nic więcej.
 5. Nie. Porównać składnik po składniku, parametr po parametrze z bazą demo lub zlecić serwisantowi aktualizację składników z archiwum lub bazy demo.
 6. Nie, to nie jest problem powtarzalny - problem powtarzalny to taki, który występuje przy każdej operacji (przy każdym dokumencie), a nie "raz dziennie" czy "co godzinę". Możliwe rozwiązania już opisałem, a piszę z doświadczenia, już analizowałem i rozwiązywałem takie problemy przy sprzedaży detalicznej. -- Dla potwierdzenie jeszcze jedno pytanie - po jakim czasie w sekundach od kliknięcia przycisku "Zapisz" pojawia się komunikat błędu ?
 7. FieldEngineer to hire freelancers as opposed to the alternatives. It's quicker, easier, cheaper and much more convenient than hiring aData Center Architect. The work they need to complete for you might not justify hiring them, even on a temporary contract. That's why hiring freelancers is so much wiser in these circumstances.
 8. Dzisiaj
 9. Dzień dobry. Po raz pierwszy wystąpiła taka sytuacja, iż FV zakupu oraz VAT zostały zadekretowane w sierpniu na złego kontrahenta. Błąd odnalazłam tylko w tym miesiącu już oczywiście po złożeniu JPK_VAT oraz VAT-7 i zamknięciu miesiąca. Teraz muszę zadekretować na konto prawidłowe (kontrahenta) oraz skorygować JPK_VAT, VAT-7. Bardzo proszę podpowiedzieć jak to poprawnie zrobić w Rewizorze GT (myślę, że to musi być z poziomu dekretu przez storno czerwone, ale wtedy mam pytanie co będzie w kom. "data wpływu" w JPK-VAT???). Posiadamy wersję Rewizora 1.58 SP1 HF1 (1.5807.11.4568). Z góry dziękuję serdecznie za pomóc.
 10. Wygląda na to, że napisałam nieprawdę w moim poprzednim poście i jest dokładnie tak, jak Pan opisuje, tzn. Launcher nie znajduje scenariusza, jeśli nie podepnie się pakietu do bazy. Bardzo przepraszam za to nieporozumienie. Tak wygląda pakiet z rozszerzeniem własnym podpięty do bazy Demo_1: Pakiet MojeRozszerzenieEXE zawiera aplikację WpfApp1.exe, uruchamianą w scenariuszu WpfApp1. Uruchamiam InsLaunchera z parametrem Nexo/WpfApp1: Tak wygląda proces z moją aplikacją: Wpis w polu "Do produktu" ma znaczenie dla "długości życia" rozwiązania własnego. Jeśli poda tam Pan Nexo-26.2.1.3077, to rozwiązanie będzie działało tylko z bazami w wersji 26.2.1.3077, a po aktualizacji bazy do innej wersji zostanie odłączone. Jeśli nie poda Pan tam nic, to rozwiązanie, raz przypięte do bazy, będzie do niej przypięte już zawsze, tzn. będzie je można ręcznie odpiąć w programie serwisowym, ale nie odłączy się samo w trakcie aktualizacji. Jeśli chodzi o bazę InsERT_Launcher, to nie ma ona wersji i jest to zupełnie normalne.
 11. Witam Pracownik tak zakombinował ze składnikami, że nie jestem w stanie tego poustawiać od nowa. Czy jest możliwość przywrócenia domyślnych ustawień składników płacowych z jakiegoś pliku ? Jak to wykonać ? Pozdrawiam.
 12. Zalogowany jest odpowiedni user. Sprawdzę to dokładnie w raporcie i dam znać.
 13. Przeinstaluj sobie Net FrameWork u mnie pomogło
 14. Dzień dobry, użytkownik Subiekta NEXO zgłasza zapytanie związane z nowymi przepisami dot. split payment, które mają wejść od listopada. Chodzi konkretnie o wzór wydruku faktury walutowej, na którym w informacji o płatności byłaby kwota netto w walucie, ze wskazaniem walutowego rachunku do zapłaty oraz osobno - kwota VAT do zapłaty w PLN na wskazany (inny) rachunek w PLN. Szukałem rozwiązania w najnowszej wersji ale nie umiem znaleźć, proszę o pomoc - czy to się da zrealizować już obecnie lub czy jest planowane w najbliższych wersjach?
 15. SELLO 1.32.1 Windows 10 PRO zaktualizowany , 64 bit usterka występuje co jakiś czas po dłuższym kilkugodzinnym użytkowaniu, wyświetla przesłane okno i zamyka program, występuje sporadycznie np. 1, 2 x w tygodniu usterka występowała u mnie również w poprzednich wersjach
 16. Proszę w usłudze bankowości zmienić prefiks zleceń. Czy przypadkiem nie wykorzystujecie Państwo usługi na dwóch różnych bazach danych?
 17. Witam, dlaczego dyskryminujecie użytkowników nietaniego rachmistrza GT? Zmianiają się przepisy a linia GT stoi w miejscu. Chyba coś tu jest nie tak, skoro abonamenty pobieracie. Zmuszacie w ten sposób do kupienia programu innego, którego sami jestescie wydawcą, zaniedbując dotychczasowych użytkowników.
 18. Wlasnie dla wielu. O informatorze wiem...:) mimo wszystko dziekuje
 19. Zamiana znaku akurat działa za sprawą modyfikatorów, więc jeśli będą tagi to można tego typu rzeczy zrobić. Wróci? Takiej możliwości dla trwających nigdy nie było.
 20. Dzień dobry Ten wątek dotyczy Subiekta 123, pytania dotyczące nexo proszę zadawać w tym dziale.
 21. Która wersja Sello, jaki system operacyjny i czy zaktualizowany?
 22. Asortymentu czy Asortymentów - dopytuje, bo ta selekcja za pomocą cech jest myląca. Jeśli dla konkretnego asortymentu, najłatwiej będzie wejść w informator, potem zakładka zakupy, tam w konfiguracji widoku, dla kolumny ceny ustawiamy w podsumowaniu średnia. Wtedy, w zależności od filtru Data magazynowa, no i ustawionego grupowania, pojawi się pożądany wynik. Jeśli dla wielu asortymentów, to już raport własny SQL by trzeba wykonać.
 23. Formularze zaczęły się już normalnie pobierać, ale automatyczne pobieranie chyba w ogóle nie startuje.
 24. To wszystko powyżej to niestety prawda i jest w regulaminie. Pisałem, że zgadzałem się na inne warunki i mam mailowe potwierdzenia jak mnie namawiali na to promowanie, że mogę przerwać kiedy chce (tam była określona minimalna suma sprzedaży - chyba 3500 zł, po jej osiągnięciu miała być wolna ręka) - regulamin się zmienił (zmienili wówczas dosłownie jeden albo 3 wyrazy już nie pamiętam ale zupełnie zmieniało to opcję zakończenia promowania) i to mój problem, trzeba czytać cały po każdej aktualizacji czy mi się to podoba czy nie. Pamiętajcie też, że w tej całej "okazji" zmiany przy aukcjach a w szczególności ceny (jak dowalą kolejną prowizję za to promowanie to nie będziecie mieć wyjścia) - kara za samowolną zmianę to 500 zł - jeśli smart okaże się droższy niż zakładali i będą szukali kasy to się nie zdziwcie konsekwencji.
 25. Dzień dobry, mój użytkownik dopytuje o to samo (podzielona płatność na fakturach sprzedaży walutowych) - chodzi o wzór wydruku ze wskazanym rachunkiem bankowym do wpłaty kwoty netto w walucie na rachunek główny walutowy i odrębnie wykazany rachunek do wpłaty wartości VAT w PLN na rachunek VAT. Proszę mnie uspokoić, że albo to już jest, tylko nie umiem szukać albo będzie zrealizowane w Subiekcie NEXO do końca października. Dobrze byłoby, aby można to było jeszcze sprawdzić / ustawić przed wejściem w życie nowych przepisów.
 1. Załaduj więcej aktywności
×