Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Jerzy Biesiadowski

  Błąd w zapisie godzin nocnych?

  Wprowadzam Ewidencję czasu pracy poprzez Zmiany w godzinach przepracowanych. Zapisuję Szczegółowe godziny pracy jak na obrazku: Zamykam i Podobny efekt jest przy zapisie Sferycznym. Sprawdzałem w Bazie w GodzinyPrzepracowane - też jest tylko 40 minut no i suma się nie zgadza. Może ktoś ma pomysł dlaczego tak się dzieje.
 3. Lukas Sakul

  Blokada filtrów

  Witam. Czy możliwe jest zablokowanie pracownikom zmianę filtrów w zakładce Faktury sprzedaży, tak aby nie mogli przeglądać dokumentów z okresu na przykład całego roku a jedynie z bieżącego dnia. fotko
 4. Ostatni tydzień
 5. Też się z tym spotkałem i zazwyczaj zaznaczenie "nie przenoś danych automatycznie" pomagało. Zobacz zakładkę historia - co i kiedy się działo z transakcją.
 6. HotKey                      .

  Rozliczenia przesyłek Allegro Smart

  No niestety. Ja tak próbuję na to globalnie spojrzeć i widać jak na dłoni zmaganie się serwisu Allegro i Inpsot. Chodzi o pokazanie drugiemu kto tutaj rządzi. Teraz Allegro będzie miało nieprawdopodobne narzędzie nacisku na Inpost moim zdaniem. W negocjacjach jak im powiedzą, bo nie zapłacimy Wam fakturki za ostatni miesiąc (miliard złotych albo dwa) to dopiero będą piszczeć w Inpost No i techolerne reklamacje. Ciekawe kto będzie też miał odpowiedzialność za zniszczoną przesyłkę, płatnik (Allegro), czy nadawca (Sklep). Ale INPOST jest wkurzający z tymi reklamacjami itd mógłby się faktycznie ktoś za nich wziąć. Konkurencja z "Paczkomatami v2" typu Poczta Polska dopiero zaczyna.
 7. Paweł Socha

  Faktury za obsługę terminala płatniczego

  A będzie potrafił czy trzeba miec rachmistrza ?
 8. MARCIN e-kupowanie.pl

  InPost allegro przestanie przelewać piniądze za usługę SMART

  Tak, będzie. Bartek już o tym pisał. Będzie to zwykła transakcja (jeśli) przyjdzie z allegro z kosztami wysyłki = 0 zł. Sello wysyła maila do paczek z częścią "plusować", więc InPosty będą mogły żądać od allegro czego tam mają żądać wg ich umowy... Punkty innych operatorów odłożone na później. Jak będzie działać to fajnie, tylko że trudniejsza kontrola - nie będzie faktury, tyko zapłacimy do allegro, a tam tylko historia operacji... Papierkowo będziemy mieli mniej roboty, ale władza po stonie Inp+All nieco wzrośnie... Znając życie, jak teraz proszą o usuwanie dostawy z faktury, to zaraz się znajdą Ci co ich zapragną...
 9. Witam, allegro zapowiedziało o zaprzestaniu przekazywania pieniędzy za przesyłkę w opcji SMART. Czy sello będzie rozróżniało zakupy bez smart jak i ze smarta? Obecnie trzeba wchodzić każdorazowo w e-mail by zauważyć czy klient skorzystał ze smarta. Po zmianie nie będziemy dodawać kosztów transportu do paragonu lub faktury, bo nie otrzymamy zapłaty za transport - allegro rozliczy się bezpośrednio z inpostem Potrzebna funkcja w której sello nie doda kosztu transportu do zamówienia gdy klient skorzystał ze smart.
 10. Przemysław Werner

  Faktury za obsługę terminala płatniczego

  Program nie pozwala jedną operacją bankową (przelew z konta operatora), rozliczyć należności z dwóch różnych firm. Na ten moment mogę jedynie polecić, to co Pan już robi — rozliczanie dodatkowymi operacjami kasowymi/bankowymi.
 11. MARCIN e-kupowanie.pl

  Nowy filtr w Paczkach

  Jeśli wydrukowałeś dokumenty to przy ponownym wydruku, gdy ponownie zaznaczysz wszystkie paczki, Sello pyta czy pominąć te, gdzie już było drukowane. Sprawdź, czy dobrze pamiętam.
 12. Przydałoby się w logu dodać więcej szczegółów. Obecnie otrzymując np. taki błąd czy ostrzeżenie: nie wiemy, której transakcji sytuacja dotyczy. Trudno się wtedy domyślić, jakie trzeba podjąć działania, żeby to naprawić.
 13. Proponuję dodanie w Paczki > Do wysłania nowego filtru "Dokumenty do paczki wydrukowane:" [tak/nie] To ułatwi wyłapanie transakcji, dla których nie wydrukowaliśmy jeszcze listy magazynowej.
 14. Piotr Kołodziejczyk

  Problem z wyświetleniem informacji w SUBIEKT 123

  Na szczęście już po problemie, usterka trwała ok 3h. Natomiast: tak występował w innych modułach, tak próbowałem na innych przeglądach, kasowałem cookies itp. Na razie działa. Dziękuję za sprawną odpowiedź.
 15. Aleksander Mynarek

  Problem z wyświetleniem informacji w SUBIEKT 123

  Czy problem występuje tylko w module faktury czy też w innych modułach? Czy próbował Pan wejść do aplikacji za pomocą innych przeglądarek?
 16. Kaczor .

  Nie łączy się z serwerem

  Ustaw na serwerze stałe IP. A następnie łącz się po IP nie po nazwie.
 17. Witam, po zalogowaniu, wyświetla się tylko pulpit. Gdy kliknę w pozycje np. faktury wyskakuje błąd : Przepraszamy :( Wystąpił nieoczekiwany problem techniczny, który nie pozwolił na wyświetlenie zawartości. Przejdź do poprzedniej strony i spróbuj wykonać operację ponownie. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej lub napisz na forum.
 18. Przemysław Werner

  Problem z ZD, przetworzonym z ZK

  Są tam dwa sposoby naprawy, który Pan wybiera? Jakie ma Pan daty w nagłówku KZD?
 19. Jarosław Metrycki

  Różnice kursowe

  REWIZOR NEXO - różnice kursowe w rozrachunkach Moi Drodzy, mam problem z rozrachunkami walutowymi. Rozrachunek z odbiorcą w kwocie 27040 EUR, a wprowadzając spłatę przez operację bankową Rewizor sam wylicza mi inną kwotę tak, aby to kwota w ZŁ została spłacona do zera (zdjęcie 1) - w tym przypadku 26959,08 EUR. Czyli do rozliczenia zostaje 80,92 EUR. teraz wchodzę na różnice kursowe i Rewizor sam wylicza mi np. 0,01 zł różnicy - bardzo małe kwoty, nieadekwatne do kwoty z faktury i rozrachunku. Jeśli wprowadzę ręcznie 27040 EUR (zdjęcie 2), to wychodzi mi kwota na minusie -346,11 PLN - czyli de facto różnice kursowe (?). Chcąc tak zapisać, wyskakuje mi błąd, przez który nie mogę zapisać... Czy ktoś ma podobny problem i może pomóc? Nie uśmiecha mi się liczyć RK ręcznie za każdym razem :( Z góry bardzo dziękuję!
 20. Dzień dobry, w jaki sposób można wyfiltrować szanse sprzedaży zawierający konkretny produkt? Z góry dziękuję za pomoc, Pozdrawiam serdecznie, Agata
 21. Marcin Marcin

  Nie łączy się z serwerem

  Witam Od wczoraj nie łączy mi się z serwerem, nic nie kombinowałem, nie zmieniałem W10 Sello 1.31.3
 22. Mam transakcję która od kilku dni ma powracający status "w trakcie realizacji" Zmieniam jej ręcznie już kilka razy na zakończona niestety po jakiejś funkcji wyknanej w Sello (najprawdopodobniej któreś wyślij-odbierz) ona wraca. Czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim?
 23. Arek M

  MS SQL 2008 R2 10GB limit

  Dziękuję. Kiedy dokładnie wyjdzie wersja jesienna ?
 24. Daniel Kozłowski

  Lista kontrahentów Rewizor GT

  Proszę zastosować się do moich sugestii i przywrócić domyślne ustawienia listy w sposób jaki wskazałem (proszę zamknąć program z innym aktywnym modułem niż kontrahenci, uruchomić ponownie, wejść w Słowniki->Personel i usunąć ustawienia listy kontrahentów)... Jeśli to nie pomoże to proszę wykonać test z innym użytkownikiem, jeśli jest tylko jeden użytkownik to proszę utworzyć kopię podmiotu i dodać nowego użytkownika...
 25. R. M.

  Lista kontrahentów Rewizor GT

  Niestety nie pomaga:(
 26. Andrzej Kubik

  Lista kontrahentów Rewizor GT

  "Przywróć domyślne ustawienia" nie pomaga?
 1. Załaduj więcej aktywności
×