Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 06.09.2019 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  No to nie pozostaje nic, jak prosić Insert, może za dwa lata wejdzie Ewentualność kombinowana, to jeśli macie PRO, to na ten moment można pobawić się z wzorcem wydruku, np. ZK - czyli wywalamy z wzorca 99% elementów, zostawiamy tylko pozycje odpowiednio rozłożone na arkusze naklejkowe z samymi danymi asortymentu. Potem tworzycie ZK, wrzucacie pozycje, drukujecie odpowiednim szablonem.
 2. 1 punkt
  Spróbuj co się stanie, jak na dole wymusisz AReader lub np. zwykłą drukarkę? U mnie etykiety się otwierają tylko na moment jako pdf, potem znikają i wyskakują z Zebry... Czasami (rzadko, czasami wystarczy wyłączyć AReadera) trzeba z Menedżera Zadań Windows usunąć wiszące procesy AR.
 3. 1 punkt
  A pobranie parametrów w konkretnej kategorii aukcji, która nie chce się zaktualizować za pomocą tego linku Aktualizuj parametry z serwisu i wtedy ponowne pobranie pełnych danych? Proszę w programie serwisowym (Admin.exe) włączyć logowanie Allegro w menu rejestr. Wyłączyć Sello, uruchomić je jako administrator (z menu pod prawym przyciskiem myszy) i spróbować wykonać czynność powodującą problem. W folderze instalacyjnym Sello, c:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Log stworzony zostanie plik Allegro-[data].json. Proszę podesłać go na sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku. Po wszystkim proszę wyłączyć logowanie programem serwisowym lub z poziomu ostrzeżenia na stronie startowej Sello jeśli się pojawi.
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
  Zauważyliśmy ten problem jakiś czas temu. My akurat mamy umowę, więc problem ze skończonymi środkami nas nie dotyczy Jest to spowodowane błędem po stronie InPostu - zmagając się z tym problemem w Sello (pojawiał się nam ten sam status i przy próbie wydruku błąd, że nie można teraz pobrać wydruku) w końcu postanowiliśmy wygenerować etykiety przez stronę. W managerze z kolei po wyborze wszystkich opcji i kliknięciu w Przygotuj strona zaczynała mielić polecenie i tak już zostawało. Dopiero po kilku minutach wszystko wróciło do normy i było można skorzystać zarówno z managera, jak i z Sello. Możliwe, że mają jakieś chwilowe przeciążenia albo coś
 6. 1 punkt
  Jeśli na pewno nie ma w Man. Paczek inpostu to wybierz opcję: i spróbuje ponownie wysłać paczkę do Dostawcy. Ew. jakiś zrzut ekranu?
 7. 1 punkt
  Ale tam nie było dostępnej IE11 tylko IE9. Zrób to na stacji roboczej z innym windowsem ps. Ostatnio była jakaś aktualizacja przeglądarki na winSrv 2012 do IE11. Sprawdź czy masz zainstalowaną. Poza tym ustaw odpowiednie prawa bo u mnie na serwerze przeglądarki mam mocno ograniczone.
 8. 1 punkt
  Przestawić w parametrach PA, aby wystawiane były korekty, a nie zwroty. Następnie wystawić korektę do PA, zwracającą ten towar i umieścić na niej nową pozycję - usługę jednorazową na 10 zł. Usługa raczej powinna być w stawce identycznej z pozycją zwracaną, co pozwoli uzyskać pożądany efekt.
 9. 1 punkt
  Bartek, widoczne na screene ZK jest w trakcie zapisu, wywołane w Sello skrótem Ctrl+D, czyli ręcznie. Mamy wyłączone automatyczne tworzenie ZK - za dużo było z tym kłopotów. ZK jest tworzone tylko dla transakcji z kompletnymi formularzami, po ewentualnym zgrupowaniu wg formularzy. Czekam na poprawkę TAGu
 10. 1 punkt
  Po update do 1.32.1 zero błędów 👍
 11. 1 punkt
  Tak, tworzysz w Subiekcie nową (na wzór poprzedniej) "usługę/towar" i podmieniasz ją w USTAWIENIACH w Sello.
 12. 1 punkt
  Nie wiem, czy nasze tematy nie są powiązane - oczywiście, jak zwykle, informacje z MF są zawiłe maksymalnie, a ich serwery nie przygotowane do niczego W dodatku nikt nie wie, czy kontrolujemy tylko faktury powyżej 15 tyś, czy ogólnie jak przekroczymy 15 tyś, no i co z firmami, które nie są VAT'owcami.
×