Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 15.01.2021 uwzględniając wszystkie działy

  1. W wersji 33.0.0 we wszystkich programach linii InsERT nexo udostępniliśmy w Laboratorium nową wersję "Biblioteki załączników". Z punktu widzenia użytkownika nowa Biblioteka zawiera niewielkie poprawki, jednak zaszły tam istotne zmiany w modelu danych i sferycznym API, dlatego bardzo zachęcam do zapoznania się z tymi zmianami, zwłaszcza wszystkich twórców rozwiązań własnych. 1. Co się zmieniło? W starej wersji Biblioteki jeden załącznik był powiązany z dokładnie jednym obiektem w programie nexo. Jeśli użytkownik chciał powiązać ten załącznik z innym obiektem, to musiał go dodać drugi raz.
    1 punkt
  2. Nie potwierdzamy występowania takiego problemu. Proszę o zrzuty ekranu prezentujące problem do dalszej analizy. Może być w wiadomości prywatnej.
    1 punkt
  3. Tak, ale żaden bank nie wykona przelewu Split Payment w walucie. W takiej sytuacji należy wykonać dwa przelewy: zwykły w walucie na netto i podzielony w PLN na kwotę VAT (kwota VAT równa wartości przelewu). W Subiekcie należy również odpowiednio odwzorować te operacje bankowe na odpowiednich rachunkach bankowych (walutowym, PLN i VAT). Problemem natomiast jest to, że wystawiając fakturę zaliczkową nie można podłączyć przedpłaty w innej walucie niż waluta dokumentu (czyli przedpłaty VATu w PLN do faktury zaliczkowej w EUR). Zdaje się, że jedyne obejście, to wystawienie dokumentu na kredyt kup
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...