Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 11.09.2019 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  Pracujemy nad tym.
 2. 1 punkt
  Niestety, w wersji 26.2 wkradł się błąd. Pracujemy już nad poprawką i postaramy się ją zmieścić do najbliższego HF-a, który powinien pojawić się w najbliższych dniach.
 3. 1 punkt
  Co do checkboxa to wygląda oczywiście na przeoczenie w programie, ale tutaj najlepiej niech wypowie się ktoś ze strony producenta... Według mojej wiedzy aktualny stan prawny nie przewiduje mechanizmu PP dla transakcji w walucie innej PLN, ale może to się zmieniło/zmieni. Musi i jak widać jest taka informacja na wydruku.
 4. 1 punkt
  30 zł, które wchodzi w brutto opodatkowane trzeba ustawić jako osobny składnik naliczenie i w drugiej zakładce "Parametry" zaznaczyć "Automatycznie generuj potrącenie. Wtedy składnik wpadnie do podatku/ZUS (zależnie od ustawień) ale nie wejdzie w kwotę do wypłaty. 43 jako składnik potrącenie.
 5. 1 punkt
  @MARCIN e-kupowanie.pl ShipX nie używam, nigdy nie używałem, paczki robię na stronie InPost ale naprowadziłeś mnie bo w niektórych opcjach dostawy których nie używamy miałem zaznaczoną opcję ShipX i to dziadostwo powodowało błąd, zmieniłem na BRAK i bez problemu anulowałem wysyłanie numerów do Allegro i mam nadzieję że teraz już nie będzie błędów przy synchronizacji.
 6. 1 punkt
  Ale po co odpowiadać poza forum, to nie jest tajemnica, powinna pomóc ponowna instalacja programu.
 7. 1 punkt
  Uff. Zadziałało. Może będzie wolny weekend. Dziękuję za pomoc. Pobranie za pomocą prawego przycisku myszy (komenda) "Pobierz pełne dane (opisy i zdjęcia)" w panelu Trwające na danej ofercie i reszcie ofert pomogło. Opisy zmienione. Dziękuję.
 8. 1 punkt
  Wersja wstępnie planowana jest na początek września. Zmiana nie wymaga żadnej dodatkowej akcji z poziomu użytkownika.
×