Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 13.11.2019 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  Aktualnie to nie jest potrzebne - nie ma indywidualnych kluczy API. Wystarczy jak autoryzujesz konto w Sello:
 2. 1 punkt
  Planujemy tutaj pewne zmiany więc przy ich okazji dodamy też skróty klawiszowe.
 3. 1 punkt
  Nie mamy obecnie opcji automatycznego odświeżania widoków, ale planujemy ją dodać, prawdopodobnie w wersji wiosennej.
 4. 1 punkt
  Sugestia zapisana, a jej realizacja wstępnie planowana jest na wersję 28.0.0 (zimowa) InsERT nexo.
 5. 1 punkt
  Implementację obsługi OAuth mamy wstępnie zaplanowaną na wersję wiosenną.
 6. 1 punkt
  Dużo zależy od okresu jaki analizowali. My nadal na wszystkich kontach jesteśmy na starych zasadach. Ostatnio 30 października nas informowali o tym, że się jeszcze nie dostosowaliśmy do wymogów nowego rozliczenia. Od naszego opiekuna dowiedziałem się, za jaki okres analizowali nasze przekazywanie maili i faktycznie zawierał on przedział czasowy, gdzie jeszcze częściowo nie przekazywaliśmy wszystkich adresów. W sumie minął już miesiąć, od kiedy spełniamy warunki, ale nadal nas nie przełączyli. Myślę, że tj kwestia ich możliwości technicznych lub czasowych na weryfikowanie przygotowania sprzedawcy. Po wdrożeniu odpowiednich rozwiązań wysłałem im maila, żeby nas sprawdzili, ale dostałem odpowiedź, że nie robią tego na życzenie sprzedawcy i dadzą znać w odpowiednim czasie. A więc czekam... "z niecierpliwością".
 7. 1 punkt
  Nie mając Sello na komputerze możesz jedynie tworzyć tekstowy opis towaru i przygotowywać zdjęcia. Opis po wklejeniu do Sello należy sformatować wg zasad allegro dotyczących opisów, a zdjęcia dodać do towaru. Tworzonych szablonów aukcji natomiast nie da się przenosić w taki sposób.
 8. 1 punkt
  Dziwilem sie, ze nie odbiera i nie wysyla, a nie kliknalem pod start wyslij/odbierz. Ustawilem na odbieranie co 1 minute, teraz smiga. :))
 9. 1 punkt
  Na wszystko co zostało opisane są sposoby, opisywałem je również na tym forum, zamiast importować można utworzyć kopię podmiotu i usunąć co zbędne, oba warianty realizują doświadczeni serwisanci.
 10. 1 punkt
  Post napisano w dziale SELLO. Lepiej napisać w odpowiednim, szybciej będzie udzielona pomoc. https://forum.insert.com.pl/index.php?/forum/30-insert-123/
 11. 1 punkt
  Ciekawa sugestia, dziękuję. Zapisze do realizacji jednak nie mogę obiecać żadnej konkretnej wersji.
 12. 1 punkt
  Namierzyliśmy problem - jeżeli w wersji 26.x.x edytowało się parametry wzorca standardowego (drukarka, stopka wydruku itp.), to powiela się stara wersja tego wzorca (moment edycji tych parametrów). Jeżeli wzorzec był edytowany we wcześniejszej wersji, po czym nastąpiła aktualizacja do wersji 26.x.x, ale wzorzec nie był już w niej edytowany, to w wersji 27.x.x problem nie występuje - będziemy poprawiać.
 13. 1 punkt
  Tak, można, odpowiednio ustawiając opcje pobierania albo kliknąć na a. trwające PPM i pobrać pełne dane o ofertach. Od razu dodam, że nie zaleca się pobierać pełnych danych za każdym razem, chociaż (z różnych względów) należy dbać o to aby w Sello zawsze były aktualne dane aukcji trwających. Za pierwszym razem można odznacyć "Tylko dla niekompletnych aukcji".
 14. 1 punkt
  już gdzieś czytałam, że na razie trzeba to zmieniać ręcznie później dostosują nową aktualizacją.
 15. 1 punkt
  Witam, dlaczego dyskryminujecie użytkowników nietaniego rachmistrza GT? Zmianiają się przepisy a linia GT stoi w miejscu. Chyba coś tu jest nie tak, skoro abonamenty pobieracie. Zmuszacie w ten sposób do kupienia programu innego, którego sami jestescie wydawcą, zaniedbując dotychczasowych użytkowników.
×