Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Jarosław Bodziony

Użytkownik
 • Ilość treści

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral
 1. Mam problem z synchronizacją stanów magazynowych Subiekt Nexo -> Sello. Wygląda to tak jakby stan na + widziało, ale gdy coś jest ujęte to nie widzi.
 2. Witam Jak wystawić w programie Subiekt Nexo korektę do faktury, który został zwrócony w ramach odstąpienia od umowy i kwota zwracana została pomniejszona o określoną wartość.
 3. Witam, po wystawieniu aukcji w sello, pojawiły się problemy z wyświetlaniem zdjęć. Są kompletnie niewidoczne lub pojawiają się pod nimi czarne paski. Dołączam screeny. Może ktoś wie jak to naprawić?
 4. No tak człowiek uczy się na błędach. Przywróciłem właśnie kopię w Sello. To teraz mam pytanie jak zmienić adres serwera przy Subiekta Nexo w Sello nie odłączając bazy?
 5. Potrzebuję przywrócić połączenia z Sello do Subiekta. Wygląda to tak, że zmieniliśmy adres serwera do Sello/Nexo i odłączyłem Sello od powiązania z Nexo. Po ponownym połączeniu zapytał czy przywrócić stare połączenia jednak po tej operacji nic się nie stało. Gdy klikam powiąż z Subiektem Nexo wyskakuje błąd. Jest jakaś możliwość przywrócenia tych połączeń?
 6. Witam Czy istnieje możliwość grupowego dodania towaru do np. faktury?
 7. Próbuje całkowicie usunąć tekst z tego okienka, ale po zatwierdzeniu tekst powraca ten co był. Próbuje też usunąć część i też powraca tekst pierwotny.
 8. Pojawia się jeśli dam wyślij/odbierz -> odbierz. Wtedy wyskakuje to okienko. Błąd taki jest: Wysyłanie oferty "..." na konto ... w serwisie Allegro.pl (Polska): An error has occurred HTTP Status: Bad Request (400)
 9. U mnie też ten problem występuje. Nie działa ani wysyłanie automatycznie wysyłanie przez zdefiniowanie w ustawieniach ani przez ręczne wyślij/odbierz.
 10. Ok jest to jakieś rozwiązanie, ale jeśli jest możliwość dodania do przyszłych wersji programu żeby było to prościej rozwiązane.
 11. Czy jest możliwość wprowadzenia szybkiego ceny ewidencyjnej na zasadzie ostatnia cena zakupu + np. 5% dla wielu towarów.
 12. Szukałem taką opcję, ale nie widzę takiej opcji żeby tam dodać zdjęcie. Również nie widzę opcji dodania zdjęcia w konfiguracji.
 13. Witam Czy jest jakaś możliwość w Subiekcie Nexo Pro aby tworzyć jakby ofertę z wybranych produktów tj. przykładowo żeby eksportował np. do pdf i zawierało nazwa produktu zdjęcie cenę wybraną i ew. kod produktu?
×