Skocz do zawartości

Andrzej Kubik

Partner
 • Liczba zawartości

  5 967
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  39

Ostatnia wygrana Andrzej Kubik w dniu 13 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Andrzej Kubik punkty reputacji!

O Andrzej Kubik

Informacje osobiste

 • Tytuł własny
  wdrożeniowiec, serwisant

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Andrzej Kubik's Achievements

392

Reputacja

 1. Pytanie lekko OT, ale po co? Wymóg tego napisu zniesiono ładnych kilka lat temu.
 2. OK, chciałem się upewnić ze to nie wg zasady "skoro inny program to inna instancja".
 3. Oddziały -> domyślny magazyn Użytkownicy -> domyślny magazyn
 4. Jakby się uprzeć to może by się i dało, a raczej nawet na pewno by się dało, bez usuwania dokumentów tylko komuś musiałoby się bardzo chcieć to zrobić a klientowi musiało by się bardzo chcieć płacić. Tak na wyczucie to możliwości wstępnie widzę, ale chęci to już niespecjalnie.
 5. A trochę więcej informacji da się odtajnić, czy będziemy wyciągać po literce? 😉 Co to znaczy "nie działa"? Co to znaczy "przeszedł na nowy typ działalności". Sprzedawał gwoździe a teraz sprzedaje kaszankę, czy może prowadził JDG i założył spółkę z o.o.? Inaczej mówiąc, co my tak naprawdę w ogóle chcemy uzyskać? Podzielić rok na dwie części, ze zmianą podmiotu pośrodku?
 6. Taki plik wydaje się do robienia za pomocą raportu własnego w Gratyfikancie nexo PRO. Oczywiście trzeba by jeszcze trochę rzeczy dokładniej zdefiniować, jak np co wchodzi w skład pozycji "Pozostałe koszty operacyjne". No i oczywiście konta byłyby wpisane na stałe.
 7. Niech Pan się nie domyśla, tylko skontaktuje ze swoim opiekunem albo API będzie Pan wiedział. A tak wg mnie to źle się Pan domyśla, ale po pewność to proszę j/w
 8. To teraz wiemy o czym jest mowa. Tak naprawdę potrzebuje Pan kogoś kto stworzy aplikację generującą plik wymiany z danymi dla programu księgowego Syteline. Przed podjęciem prac warto się zastanowić czy nie będzie prościej/taniej/lepiej zmienić system księgowy od nowego roku (a w 2022 się przemęczyć ręcznie) Podejrzewam że koszt stworzenia takiej aplikacji nie będzie wiele niższy (jeśli w ogóle) od kosztu zakupu Rewizora, a znając tempo zmian prawnych w naszym kraju taka aplikacja będzie wymagała częstych i płatnych (bo przecież nie wynikających z błędów autora) aktualizacji, które zestaw Gratyfikant+Rewizor będzie miał w standardzie.
 9. Jest taki program (pewnie zresztą niejeden) 😉 Jakby co zapraszam do kontaktu.
 10. I jeszcze Pan nieraz przeczyta 😉 Poświęcenie kilku godzin na zrobienie raportu samodzielnie to zarówno ucięcie zbędnego kosztu, jak i strata dochodu jaki mógł być wypracowany w tym czasie. Oczywiście nie mnie decydować co u kogo większe.
 11. Ale wie Pan że nie trzeba kupować browaru żeby napić się piwa? Taki raport może Pan po prostu zamówić. No i generalnie to nie będzie trzeba dodać niczego do istniejącego raportu tylko napisać cały raport od nowa.
 12. W jaki sposób udało się Panu powiązać asortyment z kategorią? 😲 Zakręcił się Pan jak słoik z dżemem 😉 Kategorie dotyczą dokumentów. Asortymentów dotyczą grupy i cechy i m.in. dlatego "Sprzedaż wg kategorii" nie ma tu zastosowania. Wystarczy dodać dyskom cechę np "ZAiKS" a następnie zrobić raport "Sprzedaż wg asortymentu" ze wskazaniem tej cechy i gotowe. Trochę więcej można wyciągnąć z raportu "Sprzedaż wg kodów dostaw, asortymentu i klientów", jednak jeśli chce Pan mieć także dane dokumentów (numer dok., dane odbiorcy, datę wyst. itp) to raczej potrzebny będzie dodatkowy raport własny.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...