Skocz do zawartości

Andrzej Kubik

Partner
 • Liczba zawartości

  5 198
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Ostatnia wygrana Andrzej Kubik w dniu 11 Października

Użytkownicy przyznają Andrzej Kubik punkty reputacji!

Reputacja

153 Excellent

O Andrzej Kubik

 • Tytuł
  wdrożeniowiec, serwisant

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Biorąc pod uwagę że rozwiązań dodatkowych nikt raczej za darmo nie rozdaje to pozostaje klawiatura.
 2. Mówimy o przedpłatach czy "zapłacono przelewem"?
 3. Zwrócę jeszcze tylko uwagę że skoro importuje Pan z EPP to w grę wchodzą dwie bazy - ta z której pochodzi plik i ta, do której Pan importuje. Dokumenty eksportowane z bazy w wersji X mogły powstać w wersji Y, a jeśli dodamy że stawki w EPP są rozpoznawane po symbolu, to liczba potencjalnych problemów może być naprawdę spora i w praktyce identyfikacja problemów może być niebanalna, a przez forum praktycznie niemożliwa.
 4. Wystarczy mi że naprawiałem bazę w której były tysiące dokumentów ze stawkami właściwymi procentowo, ale z innego kraju niż miejsce konsumpcji 😉
 5. Nie mówię że świadomie, ale jednak. Sprawdziłem na szybko i też mi to nie zadziałało. Spróbowałem również użyć autotekstu <<numer dokumentu handlowego>>, ale skutek ten sam.
 6. Niech Pani tak nie cedzi informacji tylko pokaże ten szablon.
 7. Na pierwszy rzut oka klamry ("<" i ">") nie pasują. Są dwie lewe i jedna prawa.
 8. Przy czym proszę się spodziewać że ten plik XML może być niezrozumiały dla programu klienta. XML nie jest tak naprawdę formatem danych tylko sposobem zapisu (językiem, stąd w nazwie "L" od Language) a jego rzeczywisty format może być bardzo różny.
 9. Bez wątpienia jakoś ma ustawione, ale nie wiemy jak więc trudno się odnieść. Może mieć na FS stawkę 19% cypryjską, a dostarczać towar do Niemiec, gdzie też jest 19% i wtedy pozornie wszystko się zgadza, ale kończy się komunikatem jaki Pan podał.
 10. Bingo! 😉 Zrobiła Pani schemat dla faktury sprzedaży, a próbuje Pani dekretować zapis w ewidencji VAT sprzedaży. To się nie może udać, bo to są inne typy dokumentów.
 11. Myślę że metody istnieją, przekonuje mnie o tym ilość for w internecie, w których ten problem nie występuje.
 12. A co mówi Pani serwisant? Bo ja np. trochę tych Subiektów u klientów mam i tego problemu nie zgłaszali, poza jednym, u którego ustąpił po jednym naszym podejściu (błędna konfiguracja rutera).
 13. Nie pokazał Pan jeszcze parametrów tej formy płatności.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...