Skocz do zawartości

Mateusz Mateusz

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. A jak skonfigurować ten sposób wysyłki w sello?
 2. Witam, czy dla przesyłek allegro dpd można automatycznie ustawić wydruki przez sello jak to jest dla paczkomatów?
 3. Witam, czy da się ustawić aby automatycznie do wszystkich dokumentów końcowych typu paragon imienny ustawić jednego tego samego kontrahenta wybranego z subiekta?
 4. Witam, czy już sposób tworzenia dokumentów został poprawiony i faktury bez nip system wykrywa?
 5. Witam, w sello do dokumentu końcowego mam przypisany paragon imienny oraz faktury sprzedaży, dla poszczególnych mam opcje przedpłata lub pobranie, teraz mam takie pytanie ponieważ strasznie długo później zajmuje nam rozliczanie płatności w subiekcie i postanowiliśmy zrobić wybór płatności np PayU przelewy24 inpost pobranie, i moje pytanie brzmi czy da się to ustawić aby jak ktoś kupi płacąc poprzez PayU to od razu zostanie wybrana opcja na dokumencie w subiekcie PayU, a jak ktoś zapłaci przelewem24 to wskoczy przelewy 24? Czy jest jakiś inny sposób jak to zrobić aby płatności później były rozl
 6. To są wydruki listów robione przez sello ogólnie sam inpost paczkomaty, czyli jak to zrobić aby paragony wychodziły odpowiednio do listu?
 7. listy przewozowe po wydrukowaniu żeby były w kolejności jak paragony
 8. Witam, mam takie pytanie czy da się ustawić w sello aby listy były po kolei jak paragony i faktury?
 9. Ok dzięki jeszcze jedno pytanie jak mam np. 25sztuk pewnego towaru i chciałbym zrobić 2 paczki którą opcję mam wybrać jak to zrobić?
 10. Dzisiaj już wszystko działa robią się listy, tylko właśnie w webTruckerze ich nie widać czy tak powinno być? Czy są one gdzieś widoczne?
 11. Zauważyłem że paczki bez pobrania działają a z pobraniem nie
 12. Otrzymałem ID oraz token i wyskakuje mi ciągle błąd "Tworzenie paczki 11524/2020: {"status":400,"error":"validation_failed","message":"There are some validation errors. Check details object for more info.","details":{"insurance":["should_be_greater_than_cod"]}}"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...