Skocz do zawartości

Daniel Kozłowski

Partner
 • Liczba zawartości

  9 667
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  30

Ostatnia wygrana Daniel Kozłowski w dniu 4 Lipca

Użytkownicy przyznają Daniel Kozłowski punkty reputacji!

Reputacja

194 Excellent

3 obserwujących

O Daniel Kozłowski

Ostatnie wizyty

4 627 wyświetleń profilu
 1. Inna możliwość to zmiana domyślnej drukarki przed wydrukiem i przywrócenie po wydruku.
 2. Tak, problem ten pojawiał się na forum kilka razy. Odinstalowanie powinno polegać w pierwszym kroku na usunięciu z bazy danych, a w drugim z systemu operacyjnego. Możliwości: - poprosić autora rozwiązania o skrypty do usunięcia rozwiązania - skorzystać z usług serwisanta
 3. Proszę spróbować przypisać drukarkę do wzorca wydruku w jego konfiguracji.
 4. Ogólnie taki program jak Microsoft SQL Server nie wykłada się bez powodu, praktycznie zawsze przyczyną takich problemów są uszkodzone bazy danych lub problemy sprzętowe.
 5. Przynajmniej od podstawy obsługi programu warto spytać wybranego przez siebie dostawcę programu. Nie. W standardzie - tak, można też skorzystać z rozwiązań dodatkowych i zautomatyzować ten proces, ale jak przy każdym automacie trzeba dobrze przemyśleć założenia (na przykład jak mają być obsługiwane przyjęcia ze zwrotów/korekt)
 6. Na pewno baza danych jest sprawna ? ps. To forum użytkowników.
 7. Ile dokładnie - w sekundach - trwa ta "chwila" ?
 8. Niestety osobiście nie rozumiem problemu, według mnie to wszystko oferuje wskazane zestawienie i jego wydruk, programy są używane od kilkunastu lat i przeszyły w tym czasie niezliczoną liczbę różnych audytów i badań bilansów - najprościej byłoby pokazać przykładowy, oczekiwany wydruk dekretu z innego programu lub pokazać wydruk z programu i to czego rzekomo brakuje (może być na podmiocie demo). Polecam w takim razie skorzystać z usług doświadczonego serwisanta.
 9. Można zrobić tak wydruk, ale dosłownie, należy zmodyfikować wzorzec wydruku poza programami Insertu.
 10. Takie funkcjonalność w programach Insertu realizują zestawienia, na przykład zestawienie o nazwie "Zapisy na koncie".
 11. To zależy... Wydruki fiskalne powinny działać na urządzeniach zwykłych, na online raczej nie będą działać. Dla wydruków niefiskalnych nie ma wspracia. Nie, urządzenia fiskalne to nie drukarki graficzne, nie można na nich drukować za pomocą graficznych wzorców wydruków, w takim przypadku trzeba zastosować dodatkową drukarkę typu bonownik. Powinno się dać, na tym ogólnie polega dostosowanie wzorca do innego rozmiaru papieru, ale nie realizowaliśmy w praktyce takiego wzorca (realizowaliśmy dla GT).
 12. Wielu rozwiązań nie ma umieszczonych w katalogu rozwiązań Partnerskich, więc warto spytać dostawcę programu czy na forum. Najwyraźniej niewiele Pan rozumie - dlaczego mam nie napisać prawdy / stwierdzić faktu ? Mało tego, wiele razy to robiłem, staram się być obiektywny. Tak ogólna informacja to przecież żadna informacja, jak można powiedzieć / napisać, że coś ma wady i nie wymienić chociaż kilku ? Niestety chyba ciągle nie rozumiem Pana potrzeby... Po co proponować jakiś format oparty na XML skoro nie można go wczytać do programów Insertu ? Ciągle
 13. To dział GT, a nie nexo, a nexo różni się od GT, nexo na przykład posiada integrację z arkuszami Excela, która pozwala wklejać pozycje dokumentów przez co w wielu przypadkach nie trzeba korzystać z konwerterów. Ile zamówień jest wczytywanych ? Dlaczego upiera się Pan przy epp zamiast wykorzystania dedykowanego narzędzia do tego celu jakim jest Sfera ? Nie wiem ilu "partnerów" Pan pytał i jak ich poszukiwał, gdyż ja, ani jak rozumiem Andrzej (dość aktywne osoby na tym i innym forum) nie otrzymaliśmy takiego zapytania ? Nawet gdyby zostało skierowanego do nas takie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...