Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Daniel Kozłowski

Partner
 • Ilość treści

  540
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  20

Daniel Kozłowski wygrał w ostatnim dniu 5 października

Daniel Kozłowski ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

42 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jaki opis problemu taka odpowiedź - nie poznałem potrzeby, nie zaproponuję nic więcej.
 2. Nie. Porównać składnik po składniku, parametr po parametrze z bazą demo lub zlecić serwisantowi aktualizację składników z archiwum lub bazy demo.
 3. Nie, to nie jest problem powtarzalny - problem powtarzalny to taki, który występuje przy każdej operacji (przy każdym dokumencie), a nie "raz dziennie" czy "co godzinę". Możliwe rozwiązania już opisałem, a piszę z doświadczenia, już analizowałem i rozwiązywałem takie problemy przy sprzedaży detalicznej. -- Dla potwierdzenie jeszcze jedno pytanie - po jakim czasie w sekundach od kliknięcia przycisku "Zapisz" pojawia się komunikat błędu ?
 4. Nie wiemy nawet o jaki program chodzi... Proszę pokazać co Pan robi i widzi.
 5. Jeśli problem jest powtarzalny to identyfikatory tabel naprawi kontrola bazy danych w programie serwisowym, jeśli nie jest powtarzalny to są to typowe problemy wydajnościowe, których możliwości rozwiązania już opisywałem również na tym forum - można odbudować indeksy, jeśli to nie przyniesie istotnych zmian to pozostaje optymalizacja bazy danych lub usunięcie wszystkich (dosłownie) dokumentów.
 6. Niestety nie rozumiem jaka jest potrzeba - przelew bez danych rachunku bankowego... Można podać fikcyjny rachunek bankowy o dowolnym numerze, na przykład kropkę czy trzy kropki.
 7. To ustawienia umowy o pracę, a nie listy płac (każdy pracownik może mieć wypłacane wynagrodzenie w inny sposób).
 8. Generuję listę płac za wrzesień, z datą wypłaty 10 października i wszystko się zgadza. Jeśli zostanie podana prawidłowa data wypłaty to jak najbardziej wszystko się zgodzi. Pytanie, na które odpowiadałem brzmiało: W Gratyfikancie GT datę wypłaty konfiguruje się w definicji listy płac i jest określana "automatycznie" przy generowaniu listy płac, w mikroGratyfikancie GT datę wypłaty należy określać "ręcznie" przy generowaniu każdej listy płac.
 9. Program nie posiada takiej funkcjonalności (zwracam uwagę na frazę "mikro" w nazwie programu), datę wypłaty należy podać przy generowaniu listy płac.
 10. Obejście problemu (problem jest dobrze znany, ale ponieważ nie jest krytyczny to czeka w kolejce do analizy) zostało podane w pierwszej odpowiedzi w tym wątku: Do zmiany timeout'u można wykorzystać jedno z naszych darmowych rozwiązań: http://satisoft.pl/dodatki_Ustalanie_czasu_oczekiwania_na_odpowiedz_z_serwera_dla_InsERT_GT.html.
 11. Z logu nic nie wynika, nie ma tam przecież żadnych informacji o jakikolwiek błędach, proszę kontaktować się z producentem aplikacji XMAG lub swoim dostawcą programów/serwisantem.
 12. Czyli potrzebuje Pan skopiować jeden poziom cenowy do drugiego - można spróbować to zrealizować poprzez epp - wysłać towary do epp, zmienić nazwy poziomów cen w pliku (cenę specjalną zmienić na detal, a detal na inną, dowolną nazwę), wczytać plik z aktualizacją towarów. Uwaga: zalecam wykonać test na kopii podmiotu.
 13. Działa tylko najwyraźniej inaczej niż Pan oczekuje - jakiego zachowania Pan oczekuje - 0,00 zł - 5% = ?
 14. Tak, proszę skorzystać z narzędzia "Przecena": główne menu->Narzędzia->Przecena.
×