Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Daniel Kozłowski

Partner
 • Ilość treści

  1176
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  24

Daniel Kozłowski wygrał w ostatnim dniu 18 czerwca

Daniel Kozłowski ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

87 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Proszę opisać konfigurację i podać treść błędu. Proszę też sprawdzić komunikację z drukarką za pomocą programu serwisowego producenta drukarki, jeśli jej nie będzie to należy szukać przyczyny poza Subiektem, w miejscu występowania, a więc nie jest to temat na forum. Może Pan też zastosować opisane przeze mnie obejście. Wiele problemów bierze się stąd, że od początku nie było coś zrobione poprawnie, problem ujawnia się po jakimś czasie - dniach, miesiącach, latach - ponadto ciągle się aktualizują/zmieniają systemy operacyjne, programy antywirusowe, zmian jest mnóstwo i niektóre mogą sprawić problemy...
 2. Niestety sam się nie domyślę jaki to błąd, ani jak jest podłączona drukarka fiskalna - proszę starać się dokładnie opisywać problem... Mam ten model drukarki u kilku klientów i żadne błędy fiskalizacji się nie sypią, u części jest podłączona poprzez SUZ.
 3. Ala o jaki problem chodzi skoro napisał Pan, że już działa ? Większość problemów z urządzeniami fiskalnymi wynika z niewiedzy jak się nimi posługiwać, na podstawie tak ogólnych informacji ciężko cokolwiek powiedzieć, zdarzają się też awarie sprzętowe, ale dobry serwisant od sprzętu fiskalnego i programów Insertu sobie poradzą - polecam lepiej wybierać wsparcie. Jaki błąd, o jakiej treści ? -- Ogólnie mogę podzielić się doświadczeniem, że u jednego z klientów w sobotę przestały działać dwie (podkreślam dwie) drukarki (akurat Innova Profit) podłączone poprzez przejściówki USB, które działały w obecnej konfiguracji o wielu miesięcy, nie było z nimi komunikacji również poprzez program serwisowy producenta drukarki, nie miałem czasu na dokładniejszą analizę, a klient za płacenie za mój czas, więc podłączyłem drukarki bezpośrednio pod port COM, działają bez problemów - podejrzewam aktualizację Windows 10.
 4. Skoro nie ma błędu fiskalizacji to proszę szukać po stronie Sello.
 5. Czy tak ciężko zamieścić link do innego wątku ? Zacytowana przez Pana odpowiedź nie ma przecież żadnego związku z pytaniem z tego wątku ?
 6. Dane podmiotu->Podatki. Nadmieniam tylko, że kres wydruku wynika z wybranej metody rozliczania VAT'u.
 7. To niestety nie świadczy dobrze o Pana wyborze księgowego, to że Insert tego nie zrealizował też powinno dać trochę do myślenia... Nie mieliśmy jeszcze ani jednego zapytania o modyfikację wzorców wydruków w tym zakresie... Realizacja takiej potrzeby powinna być oczywista - proszę zamówić modyfikację wzorca wydruku (na przykład u swojego dostawcy programu).
 8. Nie jest planowane, gdyż już zostało to zrealizowane.
 9. To znaczy, że to temat jest po tronie Sello i nie ma takiej funkcjonalności ?
 10. To pytanie do rozwiązania, które tworzy dokumenty, czyli do Sello.
 11. Należało dokładniej poszukać: Wzorzec wydruku->Inne->Drukuj załącznik z numerami dokumentów źródłowych.
×