Skocz do zawartości

Daniel Kozłowski

Partner
 • Liczba zawartości

  11 271
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  67

Ostatnia wygrana Daniel Kozłowski w dniu 7 Czerwca

Użytkownicy przyznają Daniel Kozłowski punkty reputacji!

4 obserwujących

O Daniel Kozłowski

Informacje osobiste

 • Tytuł własny
  wdrożenia, serwis

Ostatnie wizyty

6 640 wyświetleń profilu

Daniel Kozłowski's Achievements

613

Reputacja

 1. Takie podstawy obsługi programu są opisane w pomocy do programu, temat "Skróty klawiszowe w systemie InsERT GT", cytat:
 2. Jak objawia się w programie ten "brak możliwości" - proszę pokazać problem (zrzuty ekranu). Jak został zdefiniowany ten "automat" - proszę pokazać. Gdzie według Pana w pliku epp czy JPK_FA znajdują się te oczekiwane dane ? Dlaczego nie korzysta Pan z mechanizmów dedykowanych dla nexo, a najlepiej pracy na jednej bazie danych ?
 3. Tak. Jak Pan sobie wyobraża dyspozycję towaru w magazynie, którego tam nie ma ? "Dyspozycje" to zupełnie coś innego niż "rezerwacja stanu" magazynowego, GT w ogóle NIE obsługuje rezerwacji dostaw na zamówieniach (w odróżnieniu od nexo).
 4. Wszystkie potrzeby można zrealizować tylko trzeba posiadać wersję PRO i znajomość edytora wzorców wydruków Stimulsfot wbudowanego w pogramy nexo lub znajomość kogoś, kto posiada takie kompetencje.
 5. Ja zacząłbym o pokazania problemu - proszę pokazać zrzut ekranu z oknem programu. Proszę też podać (a najlepiej również pokazać) ustawienia ekranu - rozdzielczość oraz skalowanie.
 6. Nie podał Pan podstawowych informacji mogących pomóc w rozwiązaniu problemu jak bank, typ rachunku bankowego, pobierany format po stronie banku, wybierany parser w programie... Ogólnie, aby wczytać poprawnie wyciąg to format wyciągu z banku musi być zgodny z parserem w programie, jeśli program nie posiada zgodnego parsera to można skorzystać z historii transakcji w formacie CSV i własnej konfiguracji parsera lub zamówić dodatkowy parser (rozwiązanie dodatkowe).
 7. Nie pokazał Pan daty dokumentu, z którą chce wydać towar, nie pokazał Pan dostaw posiadanych w magazynie (zakładka "Stany" w informatorze)... Ogólnie nie potrafi Pan sprawdzić dostępności stanu magazynowego w programie lub doszło do uszkodzenia danych programu.
 8. Należy zmienić dane mojej firmy: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1953,jak-zmienic-dane-firmy-w-programach-linii-insert-nexo.html.
 9. Jest znany błąd wersji 1.72 związany z ignorowaniem parametrów dokumentu. To ustawienie nie ma nic wspólnego z dokumentami, zgodnie z nazwą ma zastosowanie dla nowych kontrahentów, na dokument jest przenoszony domyślny termin płatności z kontrahenta, jeśli nie jest ustawiony to z parametrów dokumentu. -- Polecam ustawić / ustawiać domyślne formy płatności dla kontrahentów.
 10. No sama Pani sobie zaprzecza, oczekuje Pani funkcjonalności, które są dostępne tylko w nexo: więc wybór jest oczywisty. Poza tym będzie miała Pani rozrachunki i z czasem inne potrzeby, których nie zaspokoi mikroSubiekt. No i mikroSubiekt będzie sprzedawany i wspierany do końca tego roku - jak dla mnie o dobre 10 lat za długo - a w perspektywie kolejnych zmian przepisów jak KSeF będzie potrzebny program dostosowany do aktualnych przepisów. -- No ale sama Pani napisała, że nie ma takiej możliwości, gdyż:
 11. Przecież linia nexo obsługuje format EDI++, program, który generuje pliki nie ma znaczenia, ważne aby robił to poprawnie, zgodnie ze specyfikacją formatu.
 12. Ogólnie parsery dla banku Santander są dostępne od lat tylko nie została jeszcze zmieniona nazwa z poprzedniej nazwy banku BZWBK... Niestety bank to nie wszystko, ważny jest jeszcze rodzaj rachunku i/lub wykorzystywany format i/lub konfiguracja formatu MT940 po stronie systemu bankowego.
 13. Czy ja nie mam prawa do zadawania pytań i oczekiwania odpowiedzi ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...