Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Daniel Kozłowski

Partner
 • Ilość treści

  1008
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  23

Daniel Kozłowski wygrał w ostatnim dniu 6 lutego

Daniel Kozłowski ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

75 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Należy zadbać o to, aby przelewy wychodziły tego samego dnia lub po wygenerowaniu paczki przelewów usunąć operacje bankowe, a następnie dodać je i rozliczyć rozrachunki na podstawie wyciągu (wspomagając się na przykład Homebankingiem).
 2. Jaki to dokładnie problem, wypadałoby się podzielić informacjami z innymi użytkownikami forum ? Nie napisał Pan, że jest problem z nawiązaniem połączenia z Subiektem, zapewne chodziło o uruchomienie Sfery, która rzeczywiście mogła zostać uszkodzona przez aktualizacje systemu operacyjnego, naprawić można poprzez "łatkę" lub ponowną instalację programów Insertu (o ile posiada się sprawny system operacyjny). Nie rozumiem - proszę o rozwinięcie.
 3. Jak Pan szukał, jakie czynności/testy zostały wykonane ? Jak wygląda infrastruktura ? Przy jakich operacjach tak się dzieje ? Proszę nie mówić nieprawdy - jak pisałem powyżej programy Insertu są wykorzystywane od kilkunastu lat przez dziesiątki tysięcy użytkowników i nikt nie zgłasza takich problemów, a te które są zgłaszane (przykład z tego wątku) wynikają z problemów z infrastrukturą. Jak też powyżej pisałem nie są to problemy do rozwiązywania poprzez forum.
 4. Jakie budżet jest przewidziany na takie rozwiązanie ? Lokalizacje mają być stałe czy zmienne ?
 5. Proszę zamieszczać pełne komunikaty błędów. Kompletnie błędny kierunek. Zgodnie z komunikatem - trwała instalacja innego programu w systemie operacyjnym lub system jest uszkodzony. Jak wyżej - proszę zamieszczać pełne komunikaty błędów - oraz polecam nie podejmować działań na własną rękę, które mogą pogorszyć sytuację (wygenerować kolejne problemy). -- Proszę spróbować ponowić próbę po ponownym uruchomieniu komputera.
 6. Dodam, że w GT można przywracać użytkownikom ustawienia filtrów do postaci jakiej oczekujemy (nadpisując ustawienia listy w bazie danych), na przykład codziennie w nocy.
 7. Dokładnie tak samo jak każdy inny towar przed otrzymaniem faktury zakupu - dokumentem przyjęcia zewnętrznego.
 8. Na podstawie tego paragonu jako fakturę zakupu.
 9. Jakiej "dokładnie" instrukcji ? W pomocy do programu czytamy:
 10. Niestety jest to niemożliwe, bo zamówienie/rezerwacje (FirmsLink) robi automat. Dlaczego "niemożliwe" ? Automat można zmienić/rozbudować, można zrealizować drugi automat... Nie, nie ma zastosowania dla poruszanego problemu.
 11. Nie program nie posiada takiej funkcjonalności. Proszę inaczej podejść do rozwiązania problemu, na przykład przesuwać towary między magazynami zamiast je rezerwować poprzez zamówienia.
 12. W tej chwili naszych usług nie zaproponuję z powodu braku czasu, ale mogę dać namiary na firmy kolegów, w tym jednego z Wołomina/Warszawy. Jeśli powstają większe ilości dokumentów i chcecie Państwo prowadzić pełne rozrachunki to posiadamy gotowe rozwiązanie do rozliczania pobrań/płatności internetowych, które usprawnia takie rozliczenia.
×