Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Daniel Kozłowski

Partner
 • Ilość treści

  721
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  20

Daniel Kozłowski wygrał w ostatnim dniu 5 października 2019

Daniel Kozłowski ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

52 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Powinno wystarczyć zapoznanie się z pomocą do programu, proszę to zrobić, jeśli ciągle nie będzie coś jasne to proszę pytać. Co to znaczy "nie chce" ? Proszę dokładniej opisywać problemy to być może będzie dało się jakoś odpowiedzieć/pomóc... W przypadku problemów należało się zgłosić do dostawcy programu/abonamentów w celu wyjaśnienia sytuacji lub przesłania klucza aktywacyjnego do ręcznej aktywacji, każdy kto serwisuje programu księgowe pracuje w ten weekend...
 2. Tak, błędy to normalna sytuacja kiedy konfiguracja jest niepoprawna... Na pewno operator skonfigurował poprawnie terminal, nie napisał Pan ani słowa o tym etapie ?
 3. Tak, poprzez dodatkowe zestawienie SQL i rozwiązanie do profilowania zestawień.
 4. Nie, skorzystałem z pomocy społeczności (od tego jest forum) - i na to właśnie liczyłem. Nie, ja nie jestem jakąś bezosobową "społecznością", co najmniej inaczej inaczej informuje profil na forum... Skorzystał Pan z moich usług, nie zmienia tego faktu to, że usługa/pomoc była darmowa... Prawda jest tak, że nikt nie jest w stanie poradzić sobie samodzielnie z obsługą i serwisem programów, ja się do tego otwarcie przyznałem, wielu osobom wydaje się inaczej... Szkoda, że od razu nie podał Pan tego linku, ale mój sposób również jest łatwy w realizacji i działa jak należy. Ale pretensje proszę mieć tylko do siebie, nie dał mi Pan przecież takiej szansy, abym mógł odpowiedzieć na Pana pytanie
 5. Deklaracja VAT będzie przecież łączona z JPK, więc zmian będzie dużo...
 6. No i miał Pan swój pierwszy raz - skorzystał Pan z usług serwisanta. Ja wolę to zrobić jednym kliknięciem: http://satisoft.pl/dodatki_Ustalanie_czasu_oczekiwania_na_odpowiedz_z_serwera_dla_InsERT_GT.html.
 7. Jak najbardziej program przechowuje takie informacje, to jest właśnie jest ruch towaru w magazynie, można określić stan i wartość towaru na danych dzień, nie ma tylko cen wyliczanych wartości na dzień dowolny, ceny są zawsze wyliczane na dzień bieżący.
 8. Na szczęście już ma tej opcji, więc można pominąć ten krok. Bo IP nie jest potrzebne dla tego terminala, proszę wprowadzić dane, które są widoczne w konfiguracji, czyli identyfikator terminala, nie więcej, nic mniej.
 9. Serio Pan uważa, że należy się Panu dożywotni serwis i gotowość do świadczenia takiej usługi za darmo ? Jeśli to błąd programu to zostanie poprawione, a jeśli nie to co wtedy ? Może też najwyższa pora zapoznać się z licencją programu, którą Pan zaakceptował. Wolałbym nie wysyłać - to przecież dane osobowe. Wiele z tych faktur to faktury dla osób fizycznych. Znów musiałbym modyfikować dokumentację RODO. To tylko i wyłącznie Pana wybór. Poza tym dane osób fizycznych można przecież usunąć, jeśli nie zmieni to działania programu to można wysłać bazę bez tych danych. Może tak jest, proszę cierpliwie czekać na inne odpowiedzi. Naturalnym testem w takiej sytuacji powinno być wydłużenie timeout'u.
 10. Nie potwierdzam, program działa poprawnie (1.60 SP1)... Czy widzi Pan i zaznacza znacznik w lewym, dolnym rogu okna, którego zrzut ekranu Pan zamieścił ?
 11. Jeśli korzysta Pan z forum to dysponuje Pan czasem, aby rozwiązywać problemy z jego wykorzystaniem... Ja nie robię tego z nadmiaru wolnego czasu tylko taką mam pracę - zbieram wiedzę i doświadczenia, aby wykorzystać je do rozwiązywania problemów, które są do mnie zgłaszane przez użytkowników, którzy nie mają czasu pisać i czekać na odpowiedź na forum... Nie trzeba czytać całego forum od deski do deski, można przejrzeć ostatnie wypowiedzi, to forum jak inne posiada również funkcje wyszukiwania...
 12. To nie jest wersja programu Biuro GT... Proszę przeczytać dokładnie moją poprzednią odpowiedź - nie ma jeszcze nowej wersji Biura GT z obsługą PIT11(25).
×