Skocz do zawartości

Daniel Kozłowski

Partner
 • Liczba zawartości

  9 502
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Ostatnia wygrana Daniel Kozłowski w dniu 23 Stycznia

Użytkownicy przyznają Daniel Kozłowski punkty reputacji!

Reputacja

169 Excellent

3 obserwujących

O Daniel Kozłowski

Ostatnie wizyty

4 252 wyświetleń profilu
 1. To od początku - w jakiej walucie jest wystawiana faktura przez dostawcę ? Wspominanie o kursie waluty sugerowało jednoznacznie, że w walucie, a nie w PLN ?
 2. Też bym chciała wiedzieć. Prosiłam ich by wystawili mi fv od razu bez proformy i wysłali od razu towar ale dla nich to za ciężka logistyka. Nie ogarniesz. Rozmowy się toczą od lat, ale polityka tego giganta jest taka a nie inna i niestety robią tak ze wszystkimi kontrahentami. Ale to wy tworzycie sobie te problemy, a nie wasz dostawca, przedpłata w oparciu o fakturę pro forma to przecież standard - to Wy wprowadzacie fakturę z inną treścią niż otrzymaliście od dostawcy, w innej walucie... Jeśli dokonujecie przedpłaty z konta w PLN, a nie walutowego (może warto takie kont
 3. Cudów nie ma, nie można, przecież Rachmistrz nie posiada takich informacji jak faktury sprzedaży wraz z ich pozycjami, pliki muszą zostać wygenerowane przez klienta - w momencie wejścia plików kontrolnych JPK pojawił się też obowiązek prowadzenia ewidencji w programie komputerowym, aby nikt nie miał wymówki, że nie może dostarczyć takich danych.
 4. Skąd się biorą takie pomysły na tworzenie sobie sztucznych problemów ? :O Rozwiązanie wydaje się być oczywiste - należy przepisać fakturę zakupu 1:1, czyli wprowadzić ją w walucie, różnice kursowe to już problem po stronie księgowości.
 5. No tak, jeśli nikt nie uzupełnia tego pola to jest puste. Chyba nie rozumiem pytania - pole w Subiekcie nazywa się tak, jak w schemacie importu - podtytuł.
 6. Tak, można, w tym celu w danych pola należy w parametrze "cena" wybrać "w jednostce porównawczej", zamiast "w jednostce podstawowej".
 7. No i jaki teraz powstaje "dokument końcowy" ? Co się zmieniło ? Jeśli nic się nie zmieniło to dlaczego ty i/lub księgowa widzicie jakiś problem ? Jeśli byłą jakaś obawa to dlaczego nie zostało to po sprawdzone/przetestowane ?
 8. Opisałem już jak działa program i jakie są możliwości - opisanej funkcjonalności program nie posiada.
 9. Tylko serwisowo, poza programem. Nie rozumiem - ręcznie można podać co najwyżej licznik numeru i jego rozszerzenie.
 10. Na pewno opisał Pan to co rzeczywiście zrobił w programie - na pewno zmienił Pan datę z 31 "stycznia" na 3 "stycznia", czy może jednak chodziło o 3 "lutego" ? Jeśli miał to być jednak luty i ustawił Pan w programie numerację miesięczną to naturalnie zmiana miesiąca spowoduje zmianę numeru dokumentu, aby do tego nie doszło to numeracja musiałaby być roczna.
 11. Zgodnie z komunikatem NIE należy korzystać z autentykacji Windows tylko z autentykacji serwera SQL.
 12. Jaki problem ma Pan w tym momencie na myśli ? We wskazanym wątku było wskazanych kilka możliwych błędów, które mogły być popełnione, który mogły doprowadzić do niejawnej modyfikacji sprawozdania - do żadnego się Pani nie odniosła, nie opisała Pani jakie dokładnie czynności były wykonywane od momentu zatwierdzenia sprawozdania do momentu próby jego wczytania. Ponadto wcześniej napisała Pani: Zrozumiałem, że chodzi o podpis profilem zaufanym, ale teraz napisała Pani: , że chodzi o popis kwalifikowany. Jak wyżej - proszę opisać stan faktyczny to może kto
 13. Proszę zapoznać się z tym postem, który opisuje najczęściej popełniane błędy przy elektronicznym podpisywaniu dokumentów:
 14. Program nie pobiera danych z wydruków, wyliczony RZiS należało zapisać, przycisk "Zapisz", pod przyciskiem "Wylicz". Tak obecnie działa program - po przeksięgowaniu wyniku finansowego RZiS powinien dać same zera, dlatego należy zapisać wynik sprawozdania, aby móc w przyszłości z niego skorzystać. Zapisane wyniki RZiS znajdują się w zapisanych stanach sprawozdania, może je wprowadzić ręcznie. Wszystkim polecam poznanie programu przed rozpoczęciem korzystania z niego.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...