Skocz do zawartości

Jakub Chowaniec

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    42
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana Jakub Chowaniec w dniu 6 Lipca 2020

Użytkownicy przyznają Jakub Chowaniec punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Jakub Chowaniec's Achievements

1

Reputacja

  1. Ok, dziękuje. Ciekawe kiedy MF naprawi ten błąd.
  2. Wypełniłem pole 21 na CIT-D ale nie chcę wypełniać informacji o otrzymanych darowiznach (spełniam warunki). Tak wypełnionego CIT-D nie da się wysłać do US.
  3. Potwierdzam, przy problematycznych operacjach w polu :86:020 występuje kod U13.
  4. U mnie również występuje ten problem. Wpływy od tego samego kontrahenta raz są rozpoznawane jako przelew raz jako gotówka.
  5. U mnie ten sam problem. Przy próbie edycji schematu "zapis w ewidencji vat zakupu" pojawia się okno z raportem błędu. Konserwacja bazy danych nie pomaga.
  6. Tytuł wątku sugeruje problemy z podpisywaniem podczas operacji zbiorczych. I nie jest to problem z trwałym PIN, bo ten od zawsze mam włączony. Przed aktualizacją do wersji 47 wszystko działało prawidłowo.
  7. U mnie z kolei, podczas wysyłki zbiorczej JPK, przy każdym kliencie trzeba wpisywać PIN do certyfikatu.
  8. Dziękuje za pomoc. Zmiana typu osoby (KD -> WS) pomogła. Chociaż nie wiem skąd właściciel wziął się jako pracownik.
  9. Czy coś trzeba ustawiać w programie przed importem zwolnień właściciela? Próba wczytania zwolnienia kończy się komunikatem jak poniżej. Czy naprawdę mam dopisać umowę właścicielowi?
  10. U mnie ten sam problem. Dokument SP utworzony w wersji 41.1.1 można edytować. Próba edycji/podglądu/usunięcia dokumentów SP z poprzednich wersji skutkuje powyższym błędem.
  11. Problem dotyczy także faktur, które nie są walutowe, ale brutto dzielone jest na dwa konta rozrachunkowe. Do obu rozrachunków przypisywana jest ta sama całkowita kwota VAT.
  12. Funkcjonalność jest, ale mam mały problem. Przy fakturach walutowych, gdzie powstają dwa rozrachunki (netto w walucie i VAT w PLN) program błędnie przypisuje kwotę VAT. Do kwoty netto w walucie przypisana zostaje kwota VAT niby przeliczona na PLN, ale jednak w walucie. Tutaj w ogóle nie powinno być przypisania VAT, bo ten jest w drugim rozrachunku. Czy jest na to jakieś ustawienie?
  13. Już się bałem, że to u mnie coś jest nie tak. Nawet założyłem czysty podmiot demo i wprowadziłem te wartości, ale wynik wychodzi ten sam co w mojej tabelce. Czyli mamy błąd do pilnego poprawienia.
  14. Usunąłem wszystkie wyliczenia zaliczki, naliczenia składek. Wyliczyłem na nowo. Efekt jest ten sam. Ktoś ma jakiś pomysł co robię źle albo co jest źle ustawione? U innego klienta ta sama sytuacja. Tutaj nie ma znaczenia, bo podstawa jest minimalna, ale dochód jest źle wyliczony.
  15. No właśnie z tych samych składników mnie wychodzi inna podstawa niż w Rachmistrzu. Jeżeli dobrze interpretuje przepisy, to podstawa za kwiecień powinna wynosić 23479,57 (31714,50-4075,19-4159,74-0,00), czyli przychody narastająco-koszty narastająco-dochody z poprzednich miesięcy. Rachmistrz liczy 31714,50-4075,19-4159,74-(-1537,30). Rachmistrz bierze do wyliczeń wynik z lutego, chociaż była strata i dochód za ten miesiąc wynosi 0,00.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...