Skocz do zawartości

Agnieszka Bożym

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Agnieszka Bożym's Achievements

4

Reputacja

 1. Przeszłam niedawno na NEXO PRO z GT. I muszę powiedzieć, że jestem trochę rozczarowana działaniem Portalu Biura w NEXO. Dużo lepiej jest to rozwiązane w GT. Główne dwa problemy ( różnice) w działaniu Portalu Biura: 1. W GT plik do Portalu Biura można dodać z poziomu programu. W NEXO PRO niestety trzeba najpierw wejść na Stronę internetową Portalu Biura i tam dopiero jest "Prześlij pliki". Trochę to karkołomne rozwiązanie jeżeli biuro rachunkowe samo chce załączać pliki dla danego podatnika, bo samo skanuje przyniesione przez podatnika faktury. 2. W GT pobierając plik program pyta czy załączony wielostronicowy plik jest jedną fakturą czy jest to kilka faktur. I wtedy dzieli taki plik na kilka plików. Takiej możliwości nie ma w NEXO. Moje pytanie czy te funkcjonalności będą w NEXO PRO? Wydawało mi się , że NEXO jest teraz bardziej rozwijaną linią produktów ale chyba nie we wszystkich obszarach.
 2. Czy istnieje możliwość importu list płac wygenerowanych w Gratyfikancie NEXO PRO do Rachmistrza GT? W Rewizorze GT znalazłam taką możliwość a w Rachmistrzu GT nie widzę.
 3. ok. już sobie poradziłam. Zresetowałam hasło i poszło.
 4. Chciałam podłączyć klientów do portalu biura z poziomu Biuro GT. Niestety logując się pojawia mi się taki błąd:
 5. Do Rachistrza można importować pliki JPK_V7. Klient wystawia sobie w swoim programie faktury i następnie po zakończeniu miesiaca generuje plik JPK_V7 i wysyła do Pani.
 6. A nie może Pan już w schemacie importu oznaczyć, żeby faktury detaliczne nie podlegały księgowaniu? Wtedy nie "wejdą" do księgowania miesiąca.
 7. Czy w Gratyfikancie GT jest możliwe automatyczne przeliczenie podstawy wymiaru świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa na nowo do naliczonych list płac z poprzednich miesięcy zgodnie ze zmianą przepisów obowiązujących od 9 października 2020. Do tej pory przy obniżeniu wymiaru czasu pracy podstawa wymiaru świadczeń była przeliczana od nowej podstawy. Obecnie przepisy to zmieniły i na wniosek pracownika należy mu ponownie przeliczyć wypłacony zasiłek. Link do strony ZUS opisujący temat: https://www.zus.pl/o-zus/aktualnosci/-/publisher/aktualnosc/1/przeliczenie-podstawy-wymiaru-swiadczen-z-tytulu-choroby-i-macierzynstwa-gdy-zmieniono-wymiar-czasu-pracy-na-podstawie-ustawy-o-covid-19/3613586
 8. W związku ze spadkiem obrotów zostało obniżony pracownikom czas pracy i wynagrodzenie. W programie można zbiorczo obniżyć czas pracy. Czy można również zbiorczo obniżyć wynagrodzenie?
 9. To byłaby bardzo przydatna funkcjonalność. W czasie kiedy większość pracuje zdalnie - podłączenie obrazu faktury pod dekret bardzo ułatwiłoby pracę w zespole. Byłby to taki "elektroniczny segregator" w systemie. A tak nadal musimy być przywiązani do papieru, do którego obecnie nie zawsze mamy możliwość dotrzeć. Proszę przemyśleć wprowadzenie takiej funkcjonalności.
 10. Czy istnieje możliwość uruchomienia Biblioteki dokumentów dla dekretu - np. Rejestru zakupu kosztów, Rejestru zakupu towarów? W obecnej sytuacji związanej z koronawirusem bardzo taka możliwość by się przydała. Zakupiłam zielonego Plusa dla Insert ale tam jest tylko możliwość Biblioteki dokumentów w Subiekcie do faktur zakupu. Nie widzę takiej możliwości dla dekretów w Rewizorze GT.
 11. Obecnie Windows 10 ale niedawno aktualizowany z Windows 7. Wczoraj wieczorem znalazłam na forum dla Subiekta, że może to być problem po aktualizacji systemu. I powinnam odinstalować program. Mam pytanie czy mogę np. odinstalować samo Biuro GT czy muszę odinstalować cały Insert GT?
 12. Druk dwustronny to raczej ustawia się we właściwościach drukarki. Ustawić to należy w systemie a nie w programie Biuro GT.
 13. Przy próbie pobrania UPO : Narzędzia - Operacje na deklaracjach skarbowych - np pobieranie UPO mam przy każdym podmiocie - Wystąpił błąd podczas ładowania biblioteki typu /DLL - Błąd połączenia z podmiotem. Wystąpił błąd podczas ładowania bibliteki typu /DLL. Mam najnowszą wersję Biuro GT (1.20) i programów linii GT 1.60 SP1 HF1. Z poziomu Biuro GT bez problemu, dla każdego klienta, wchodzę do programów linii Insert GT.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...