Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Agnieszka Bożym

Użytkownik
 • Ilość treści

  16
 • Rejestracja

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tylko w programie e-mikrofirma można wprowadzić tylko 5 podmiotów!!! Co jak mam więcej plików JPK klientów do wysłania?
 2. Ja również przyłączam się do pytania. Czy w Gratyfikancie można ustawić parametry, żeby program naliczał składki tak jak za osobę współpracującą?
 3. Jeżeli nie ma opisu i nie można go nigdzie ustawić to zostaje tylko poprawianie ręczne?
 4. Popieram. Dla mnie również ta funkcja jest bezużyteczna jeżeli nie ma przynajmniej informacji o podatku od wypłat wynagrodzeń.
 5. Po aktualizacji systemu do wersji 1,58 HF2 wprowadzałam nowy podmiot do Rachmistrza. Jest to osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą. Pomimo tego, że w danych podmiotu zaznaczyłam, że jest to osoba fizyczna przy generowaniu deklaracji VAT-7 program zaznacza, że jest to osoba niefizyczna. I wypełnia dane tak jak dla osoby niefizyczej ( nazwa podmiotu) zamiast imię i nazwisko i data urodzenia osoby fizycznej.
 6. Odbudowałam indeksy - od tego rozpoczęłam. To jednak nic nie daje. Poprzednio pomagało, teraz niestety nie pomaga.
 7. W wersji 1.58 bardzo długo otwiera się okno kompensat. Następnie program sam zamyka kompensatę i trzeba od nowa nacisnąć Dodaj, żeby otworzyło kompensatę.
 8. Proponowałabym wydrukowanie karty wynagrodzeń pracownika: Ewidencja osobowa - Drukuj - karta wynagrodzeń. Jest to co prawda karta wynagrodzeń za cały rok, ale są poszczególne miesiące. Ja np. taki dokument wysyłałam do komornika.
 9. Aktualizacja 1,58 HF1 miała pozwalać na import ZUS Z-3 do PUE. Niestety dokument się nie importuje.
 10. Ostatnio natrafiłam na stronę do odczytywania sprawozdań https://e-sprawozdania.biz.pl/show/. Polecam.
 11. Ja korzystam z tego importu z mbanku i potwierdzam, że to nie działa prawidłowo. Czy coś można z tym zrobić, żeby wczytane dane identyfikowały kontrahentów ( np. po numerze rachunku bankowego - jak to mam miejsce przy innych bankach)?
 12. Dzisiaj chciałam wysłać wygenerowane w Rewizorze GT i podpisane przez Zarząd sprawozdanie finansowe za rok 2018. Niestety system KRS nie przyjął tego sprawozdania, ponieważ pojawiła się informacja, że plik nie zawiera KRS. Jest to jakiś błąd Rewizora, ponieważ jak wygenerowane sprawozdanie z Rewizora GT zaciągnęłam do programu e-sprawozdania ( rekomendowanego przez MF) i ponownie je zapisałam KRS przyjął taki plik. Proponowałabym to sprawdzić, bo za chwilę firmy wysyłające sprawozdania będą miały poważny problem.
×