Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Tomasz Chudziński

Użytkownik
 • Ilość treści

  86
 • Rejestracja

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy możemy instalować wersję, która jeszcze nie wyszła? 😊 A tak poważnie - kiedy będzie możliwość pobrania wersji do instalacji automatycznej?
 2. Korzystam z importu pewnych danych z Excela do Gratyfikanta. Na jednym z komputerów wszystko działa, na drugim występuje błąd. Komputery różnią się systemem operacyjnym W7/W10 i wersją Office. Fragment kodu poniżej Public oGT As New Insert.gt Public ogGT As Insert.Gratyfikant Public Sub PolaczZGt() oGT.Produkt = Insert.gtaProduktGratyfikant Proces wywraca się na zaznaczonym na czerwono wierszu komunikując poniższy błąd Co jest przyczyną?
 3. Proszę pisać w dziale Nexo... Naviero nie ma wersji 26.2.1.
 4. Może ma indywidualną stawkę w karcie "Dodatkowe" w umowie o pracę?
 5. Mam informację z Insert, że powyższe jest spowodowane błędem w programie. Mogą wystąpić problemy z wyliczeniem podstawy do chorobowego w przypadku zmiany wymiaru czasu pracy, np. z całego etatu na 1/2. Błąd ma być poprawiony w najbliższych wersjach.
 6. Zaobserwowaliśmy dziwne wyliczenie podstawy do chorobowego. Pracownik w lipcu zmienił wymiar czasu pracy z pełnego etatu na 1/2. W tym samym miesiącu miał chorobowe. Podstawa została wyliczona na nowo, prawidłowo. W sierpniu był kolejny dzień choroby. Podstawa została obliczona prawidłowo. We wrześniu mamy kolejne dni choroby i ku naszemu zaskoczeniu podstawa została wzięta z... czerwca, mimo, że sierpniowa jest wyliczona prawidłowo i wpisana w pole podstawy do chorobowego. Analizator wypłaty wrześniowej pokazuje, że podstawa wzięta do obliczenia zasiłku jest czerwcowa (lub jakaś wcześniejsza). Uważamy, że podstawa powinna wynosić 2157,25. Nic nie powinno wpływać na zwiększenie podstawy do chorobowego. Czy to jakiś błąd, czy coś nam umyka?
 7. 30 zł, które wchodzi w brutto opodatkowane trzeba ustawić jako osobny składnik naliczenie i w drugiej zakładce "Parametry" zaznaczyć "Automatycznie generuj potrącenie. Wtedy składnik wpadnie do podatku/ZUS (zależnie od ustawień) ale nie wejdzie w kwotę do wypłaty. 43 jako składnik potrącenie.
 8. To nie koniecznie musi być wina oprogramowania. Chyba jest problem z serwer MF. Poniżej efekt sprawdzenia NIP Orange S.A.
 9. Aktualizacja miała być przed 15-tym września... nie będzie?
 10. Czy zawsze tak było? Wykorzystujemy brutto małe w schematach dekretacji i jest niestety problem, bo kwota jest zła. Zakładaliśmy zawsze, że brutto małe to brutto duże minus składki pracownika.
 11. Korzystam z małego własnego rozwiązania opartego na Sferze. Dotychczas wszystko działało bez zarzutu, jednak po aktualizacji (niestety nie wiem dokładnie której) mam problem objawiający się poniższym błędem: Nazwa Wartość Typ ▶ $exception {"W wyniku wywołania składnika modelu COM został zwrócony błąd HRESULT E_FAIL."} System.Runtime.InteropServices.COMException Wyjątek ten pojawia się przy wywołaniu rs.Open(sql, ogGT.Baza.Polaczenie) - korzystam z tego przy wypełnianiu combo-boxów. Poproszę o jakieś wskazówki na priv jak można temu zaradzić. Obecna wersja GT 1.58 HF5. Pozdrawiam TC
 12. Zaobserwowaliśmy, że Gratyfikant nie przenosi do RCA kwoty podstawy do ubezpieczenia zdrowotnego dla rachunków UCP. Wstawia tylko w pole C4 samą, prawidłowo wyliczoną składkę. Proszę o weryfikację.
×