Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Marzena Kozera

Użytkownik
 • Ilość treści

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dziękuję, czy gdzieś znajdę ile kosztuje taka usługa, zakładając, że nie posiadam teleKonsultanta ?
 2. Ja program posiadam, chodziło mi tylko o możliwość przerzucenie danych z jednego Rewizora do drugiego.
 3. Dzień dobry, przejmuję prowadzenie firmy, która była do tej pory księgowana w innym biurze rachunkowym, w programie Rewizor GT. Ja również będę księgować w tym programie. Czy istnieje techniczna możliwość przerzucenia danych tej firmy z jednego programu do drugiego ?
 4. Wersja jest najnowsza :1.60 SP1 HF1 (1.6002.11.4674). Kedu 5 jest wybrane. Po stronie Płatnika pojawia się komunikat nie wczytano wszystkich dokumentów a w raporcie : liczba dokumentów pominiętych z powodu braku identyfikacji płatnika -1.
 5. Spółka jawna przestała zatrudniać pracowników. Dla jednego ze wspólników jest to jedyny tytuł do wszystkich ubezpieczeń. Wykazuję go z kodem 0543 i deklaracją tylko DRA. Taka deklaracja jest tworzona, z poprawnymi składkami. Niestety nie mogę jej zaimportować do programu Płatnik. Dlaczego ?
 6. Dzień dobry, czy posiadanie licencji na 30 podmiotów i nieograniczoną liczbę stanowisk, oznacza, że mogę pracować na 2 różnych urządzeniach ? Prowadzę biuro rachunkowe i konkretnie chodzi mi o to, czy wyjeżdżając do innego miasta lub kraju, będę miała możliwość pracy z programem ?
 7. Spółka jawna, która od 01 lipca nie zatrudnia już żadnych pracowników, posiada dwóch wspólników. Zmieniłam im w tabeli Wspólnicy, w zakładce deklaracje zus na generuj tylko DRA. Nie mogę dokonać importu dokumentów w programie Płatnik. Wyświetla się komunikat : liczba dokumentów pominiętych z powodu braku identyfikacji płatnika - 2.
 8. Jest zapis pobieraj z naliczeń z poprzedniego m-ca, ale przy rubryce księgowanie nie ma ptaszka. czy to może być przyczyna ? nie potrafię tego zmienić.
 9. Podatnik objęty ryczałtem i korzystający z ulgi na start, przy wyliczaniu zaliczki miesięcznej na podatek, nie jest uwzględniana składka zdrowotna, pomimo tego, że jest naliczana co miesiąc. Po naciśnięciu odliczenie/obniżka w ewidencji składek, wyskakuje komunikat brak odliczeń, obniżek za dany miesiąc. Proszę o pomoc co z tym zrobić.
 10. Czy istnieje możliwość powiększenia czcionki w tabelkach dodaj przychód/wydatek ?
×