Skocz do zawartości

Tomasz Cichoń

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  94
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Tomasz Cichoń's Achievements

16

Reputacja

 1. Nie wiem czy o to chodzi ale wszystko można zaznaczyć poprzez naciśniecie przycisku "rozdziel"
 2. No to proszę spróbować usunąć deklarację, potem przywrócić domyśle ustawienia deklaracji a następnie znowu zaznaczyć pole jako do edycji, wygenerować i spróbować zmienić wartości.
 3. Po edytowaniu pola proszę usunąć wygenerowaną deklaracją i wyliczyć ją jeszcze raz.
 4. MF nie udostępniło nawet na swojej stronie elektronicznej wersji 31, także... Ale kilka tematów wcześniej była już odpowiedź na to pytanie A czy takiej niezbędnej to bym polemizował 😉
 5. Pewnie pojawi się w wersji 1.71, która planowana jest na pierwszą połowę kwietnia.
 6. Dzień dobry, czy istnieje możliwość zbiorczego zaznaczenia opłaconych faktur? Widzę tylko możliwość wchodzenia w każdą fakturę z osobna i oznaczane jako zapłacona. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
 7. Dzień dobry, od 3 dni przy próbie zmiany danych w fakturach cyklicznych pojawia się taki oto komunikat: Przed powyższym komunikatem, a po kliknięciu przycisku zapisz pojawia się natomiast poniższy komunikat: Powyższe komunikaty wyskakują na różnych kontach użytkownika, jak i na różnych przeglądarkach.
 8. SP 2 → 1.70 SP2 (1.7020.20.5267) → przepraszam ucięło mi się przy kopiowaniu.
 9. Dzień dobry, rachmistrz GT wersja 1,70 SP nie liczy podatku w PIT-36. Wydruk deklaracji wygląda tak: A powinno wyglądać tak: Składki zdrowotnej do PIT-36 też nie zaciąga mimo iż do zaliczek miesięcznych zaciągał prawidłowo.
 10. Dzień dobry, w nowej wersji 1.70 SP2 (1.7020.20.5267) nie ma możliwości porównania części ewidencyjnej z częścią deklaracyjną JPK_V7K. Wyskakuje poniższy komunikat.
 11. Po prostu pewnie VAT na fakturze jest 8% a Pani wprowadziła na konto VAT 221-23 w wysokości 23% → i tyle. Zmienić konto na 221-08 i będzie okej.
 12. Administracja→słowniki→ewidencje VAT→ wybrać daną ewidencję VAT→zmienić na co się chce
 13. Dzień dobry, jak ugryźć w Rewizorze GT przeksięgowanie środków z jednego rachunku EUR na drugi tak żeby dokonywało się to po kursie FiFO? Jak sobie z tym radzić? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...