Skocz do zawartości

Sylwia Nawrot

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Sylwia Nawrot's Achievements

0

Reputacja

 1. Proszę o informację czym różnią się te operacje ? Myślę że o wyrejestrowanie, ta firma nie korzysta już z moich usług bo jest już zamknięta.
 2. Proszę o pomoc w sprawie odłączenia i usunięcia firmy, która jest już zamknięta.
 3. Proszę o pomoc w zrobieniu korekty CIT-8 , ponieważ nie zauważyłam i wysłałam deklarację w wersji 29 i muszę zrobić korektę z tym że program robi korektę w tej samej wersji czyli już nie obowiązującej natomiast przy wyliczenie nowej deklaracji nie ma możliwości jej wystawienia blokuje bo już widzi za ten rok CIT-8. Co w tym przypadku mam zrobić ?
 4. Proszę o informację gdzie znajdę ten numer aktywacyjny ???
 5. Już kilka razy przez 2 tygodnie próbuję zarejestrować nowy mój podmiot i nadal niejest zarejestrowany i niemogę na nim pracować niewiem dlaczego, już kiedyś też miałam taki problem z innym wtedy nowym podmiotem dlaczego niechce mi program go zarejestrować ? Proszę o pomoc.
 6. Jak zaznaczam drukuj przy deklaracji do druku to okienko ginie czyli jakby drukowało ten dokument ale nie drukuje, niemam pojęcia dlaczego inne dokumenty drukuje.
 7. Mam problem z um. zlecenie nadal muszę poprawiać ręcznie z 18% na 17%, ale tylko u jednego klienta co jest dziwne, wersje mam u wszystkich klientów aktualną, parametry są ok. Jak można to przestawić aby z automatu prawidłowo naliczał dobrze podatek ?
 8. Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z wydrukiem deklaracji, czasem jest możliwość druku a czasem nie niewiem dlaczego, czy ktoś ma też z tym problem ? Proszę o podpowiedź jak ten problem rozwiązać.
 9. Witam Proszę o pomoc mój klient przeszedł z ryczałtu na kpir od 01.01.2020r. Jak ma to sprawnie zrobić brakuje do tego tematu instrukcji a z tego co wyczytałam to mażna sprawnie przejść przez te formy rozliczania ale jak. Proszę o podpowiedź i instrukcję. Mam program Rachmistrz Nexo Pro.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...