Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Jacek Magiera

Konsultant InsERT
 • Ilość treści

  686
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  16

Jacek Magiera wygrał w ostatnim dniu 16 lipca

Jacek Magiera ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

79 Excellent

O Jacek Magiera

 • Urodziny 10.06.1996

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jacek Magiera

  EDI

  Na ten moment nie planujemy zmian w tym zakresie.
 2. Jacek Magiera

  EDI

  Nie, nie obsługuje.
 3. Problem wynika z braku certyfikatu TLS do szyfrowania połączenia z serwerem poczty wychodzącej, a to jest wymagane przez serwer vendero od ostatniej aktualizacji. Na porcie 465 oraz 587 taki certyfikat nie jest widoczny, co za tym idzie komunikacja nie jest szyfrowana (więc nie jest bezpieczna) co generuje wskazany błąd. Proszę skontaktować się z Państwa dostawcą poczty w celu ustalenia dalszego działania (być może podania informacji o numerze szyfrowanego portu - istnieje możliwość, że wykorzystywany jest jeden z niestandardowych portów) Informacje o szyfrowaniu połączenia można sprawdzić np. przy użyciu programu Openssl.
 4. Notę korygującą wystawia nabywca, więc nie ma w programie not do faktur sprzedaży.
 5. W oknie konfiguracji proszę zweryfikować wszystkie dane, a następnie wybrać opcję Testuj konfigurację -> Jaki wyskakuje komunikat? Przydatny będzie również zrzut ekranu z powyższego okna.
 6. Jacek Magiera

  EDI

  Program Subiekt nexo umożliwia wczytanie dokumentów przy pomocy plików EPP (EDI++).
 7. Trzeba odwołać się do tabeli konfiguracji dokumentu. Przykładowe zapytanie SQL: SELECT * FROM ModelDanychContainer.KategorieDokumentow K LEFT JOIN ModelDanychContainer.KategoriaDokumentuKonfiguracja1 KD ON KD.KategorieDokumentu_Id = K.Id LEFT JOIN ModelDanychContainer.Konfiguracje KF ON KD.Konfiguracje_Id = KF.Id WHERE KF.Symbol = 'FS'
 8. Filtr Dostawca jest dostępny od v26 Jeśli go Pan nie widzi, to proszę kliknąć Więcej, następnie w jego nazwę
 9. Pan Daniel napisał wszystkie miejsca, gdzie w Subiekcie GT można ustawić domyślność danej formy płatności, więcej parametrów nie ma. Jeśli chodzi o Sello to proszę zwrócić uwagę na poniższe ustawienia: Oczywiście, aby Zapłacono przelewem było tu widoczne to musi być włączone w Parametrach Subiekta.
 10. Przepraszam za zwłokę, gdzieś umknął mi wątek Kopia przed konwersją nie zostanie wykonana w momencie, gdy w danym dniu została już wykonana archiwizacja.
 11. W przypadku, gdy wiadomości są powiązane z klientem można w module Poczty włączyć kolumnę Klient, następnie przefiltrować po niej wszystkie wiadomości, zaznaczyć wszystkie/wybrane i kliknąć Operacje -> Eksportuj. W przypadku, gdy wiadomości nie są powiązane z klientem można skorzystać przefiltrować wiadomości po nadawcach/adresatach, następnie jak wyżej - zaznaczyć, Operacje -> Eksportuj.
 12. W standardzie nie ma takiej możliwości, niezbędne byłoby stworzenie rozwiązania własnego, które zadziałałoby w taki sposób.
×