Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Jacek Magiera

Konsultant InsERT
 • Ilość treści

  748
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  16

Jacek Magiera wygrał w ostatnim dniu 16 lipca 2019

Jacek Magiera ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

85 Excellent

O Jacek Magiera

 • Urodziny 10.06.1996

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nadal czeka na swoją kolej, lecz nie będzie wykonany w najbliższych wersjach.
 2. Potwierdzamy występowanie błędu z ING. Poprawimy do v30.
 3. Nie ma takiej możliwości, konto musi być zarejestrowane z poziomu programu. Nie ma takiej możliwości. Zapisujemy sugestię.
 4. Niestety nie ma parametru, który globalnie wyłączy dostęp do cen. Proszę rzucić okiem na ten temat e-Pomocy - pokazany jest w nim mechanizm, który pozwala oznaczać, które towary z zamówienia są już przygotowane, natomiast jeśli chodzi o dodatkowe rozwiązania to musiałby Pan rzucić okiem na dostępne rozwiązania zewnętrzne, które dostępne są tutaj.
 5. Na ten moment nie ma takiej możliwości, ale posiadamy taką sugestię do wykorzystania w przyszłych wersjach. Przyjęliśmy, że pobranie = gotówka. Jeśli zaś idzie o przelew to z racji tego, że vendero nie obsługuje odroczonych płatności, oznaczamy klientowi płatność gotówka, ponieważ nie wiemy, czy będzie to przelew zwykły, czy odroczony i tę akcję zrzucana jest niejako na użytkownika Subiekta. To on podczas realizowania takiego ZK z vendero musi sam zdecydować, czy jest to przelew zwykły, czy płatność odroczona, więc te akcje trzeba wykonywać ręcznie. Jeśli wysyła Pani faktury do klienta już po dodaniu numeru przesyłki do pola Uwagi to istnieje możliwość utworzenia Szablonu wiadomości, w którym będzie dodany autotekst z pola Uwagi. Oczywiście taki szablon wiadomości musi zostać przypisany do klienta. Można to zrobić zbiorczo dla wszystkich klientów - instrukcja dostępna jest tutaj. Jeśli zaś chodzi o kurierów, tworzenie paczek i generowanie etykiet z poziomu vendero - korzystanie z venderowych, wbudowanych wtyczek daje możliwość automatycznego utworzenia paczki i wygenerowania etykiety. Jeśli te operacje są wykonywane z poziomu vendero to administrator sklepu ma możliwość przesłania automatycznie wiadomości do klienta z numerem listu przewozowego.
 6. Program nie posiada zestawienia, które przedstawi dane w opisywany przez Pana sposób. Pozostaje samemu stworzyć takie zestawienie, bądź zlecić je serwisantowi.
 7. Proszę o przesłanie przez formularz kontaktowy danych diagnostycznych (tutaj znajduje się instrukcja pokazująca, jak je wygenerować). Podczas wypełniania jego wypełniania proszę wybrać opcję kontynuując korespondencję z InsERT (posiadam numer zgłoszenia) i jako numer zgłoszenia wpisać INS-313933.
 8. Filmik nie działa Ale proszę o przesłanie przez formularz kontaktowy danych diagnostycznych (tutaj znajduje się instrukcja pokazująca, jak je wygenerować), dodatkowo proszę napisać jakie ustawione jest skalowanie w systemie oraz, czy korzystają Państwo z zooma aplikacyjnego. Podczas wypełniania formularza kontaktowego proszę wybrać opcję kontynuując korespondencję z InsERT (posiadam numer zgłoszenia) i jako numer zgłoszenia wpisać INS-586043.
 9. Zapisujemy sugestie, lecz na ten moment nie planujemy zmian w tym zakresie.
 10. Posiadamy zapisaną taką sugestię, lecz na to moment nie jesteśmy w stanie powiedzieć, kiedy mogłaby zostać zrealizowana.
 11. Jeden towar trzeba rozchodować, np. przez RW, a na drugi zrobić przyjęcie, np. przez PW. Niepotrzebny towar można dezaktywować.
 12. W Parametrach Subiekta znajduje się parametr o nazwie Dane wrażliwe, który odpowiedzialny jest za ukrycie danych poufnych typu: koszt, marża, narzut i zysk w widokach dokumentów sprzedaży, wydaniach magazynowych; raportach związanych ze sprzedażą i ruchem magazynowym towaru; w tabelach formularzy dokumentów sprzedaży: faktur, paragonów, wydań magazynowych itp. Dane poufne będą maskowane gwiazdkami, jeśli zostanie wybrana wartość Maskuj. Pola zamaskowane, mimo że są przedstawiane w postaci gwiazdek, mogą być dostępne dla użytkownika, jeśli ma ustawione uprawnienie Pokaż koszty w kategorii Sprzedaż (tutaj znajdzie Pan informację, jak odebrać opisywane uprawnienie). Wartości zamaskowanych pól będą widoczne, gdy zostaną kliknięte (na dokumentach) lub wskazane myszką (na listach).
 13. Prosiłbym o przesłanie nam pliku przez formularz kontaktowy powołując się na zgłoszenie o numerze INS-344640
×