Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Jacek Magiera

Konsultant InsERT
 • Ilość treści

  763
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  16

Jacek Magiera wygrał w ostatnim dniu 16 lipca 2019

Jacek Magiera ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

89 Excellent

O Jacek Magiera

 • Urodziny 10.06.1996

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Proszę podesłać przez formularz kontaktowy (powołując się na zgłoszenie INS-367071) plik oraz informację, jakie posiada Pan opcje przy generowaniu wyciągu w banku.
 2. Po ustawieniu w kartotece Klienta parametru w Domyślna forma kredytu kupieckiego na Nie zezwalaj Program nie pozwala wybrać odroczonej formy płatności na dokumencie wystawianym na tego klienta. Parametr ten nie powoduje blokady dodania dokumentu.
 3. Ok, mamy taką sytuację: 1. Maksymalna wartość całego kredytu dla klienta ustawiona jest na 0 zł. 2. Wprowadza Pan WZ o wartości 0 zł. 3. Program sprawdza, czy maksymalna wartość kredytu została przekroczona. Aktualnie użyty limit przy 0 zł, będzie to 0 zł, Wartość WZ - 0 zł, Maksymalna wartość kredytu - 0 zł. 0 zł + 0 zł = 0 zł, a więc 0 zł nie przekracza ustawionej Maksymalnej wartości kredytu - można zapisać WZ. Tak jak pisał Przemek: Czyli użytkownik podczas dodawania WZ, gdzie zostanie przekroczona maksymalna wartość kredytu dostanie informację "Halo, przekraczasz limit kredytowy tego klienta, nie możesz tego wydać", więc użytkownik powinien sprawdzić, jaki jest limit i odpowiednio zmodyfikować WZ. Można również zablokować zapis WZ jeśli jego wartość nie przekracza Minimalnej wartości dokumentu, ale w tym przypadku program nie pozwoli dodać, żadnego WZ poniżej ustawionej wartości:
 4. Chcąc, nie chcąc WZ na kwotę 0 zł nie przekracza limitu. Blokadę wystawiania WZ na kwotę 0 zł można włączyć w Typach dokumentów WZ ustalając jej Minimalną wartość choćby na 0,01 zł, przy czym należy pamiętać, że zablokuje to dodanie jakiejkolwiek WZ poniżej ustawionej wartości.
 5. Podesłał Pan logi pod inny nr zgłoszenia, dlatego na wstępie proszę pilnować, aby podsyłać pod ten, który podajemy na forum - przyspiesza to nam pracę Odnośnie problemu - czy w Parametrach wydruku w nexo jest wskazana jakaś drukarka? Jeśli nie proszę wskazać i sprawdzić, czy pomogło. Jeśli problem nie ustąpi to proszę zmienić domyślną drukarkę ustawioną w systemie Windows.
 6. Zgadza się Fragment dokumentacji Microsoftu: "Only one data backup can occur at a time (when a full database backup occurs, differential or incremental backups cannot occur at the same time)."
 7. Proszę mi powiedzieć, z jakiej wersji programu Pani korzysta, jaki zainstalowany jest system Windows, oraz która deklaracja stwarza problem.
 8. Na ten moment nie ma takiej możliwości. Sugestię zapisujemy do wykorzystania w przyszłych wersjach.
 9. Filtr Stopień realizacji odnosi się do kolumny Stan realizacji - zapisujemy, żeby ujednolicić
 10. Proszę zwrócić uwagę na sekcję [ZAWARTOSC] w polu 4 jest rodzaj rabatu -procent/wartość, w polu 5 jest określenie, czy rabat jest od ceny, czy od wartości, w polu 9 jest wartość udzielonego rabatu, w polu 9 jest procent rabatu.
 11. Proszę sprawdzić, jaki jest wybrany Typ użytkownika. Jeśli jest ustawiony na Inny to faktycznie nie będzie podpowiadał się w polu Wystawił, dlatego pole Typ trzeba ustawić na Pracownik.
 12. Dzisiaj została opublikowana wersja 1.61 SP1, dostępna jest tutaj, proszę zaktualizować program i sprawdzić na tej wersji. Sprawdziłem u siebie i wszystkie pola na podglądzie wydruku deklaracji PIT-36 mam wypełnione.
 13. Do liczenia raportów najczęściej wykorzystujemy LINQ. Ze względu na to, iż czasem jest to wiele zapytań połączonych kodem w C# nie ma możliwości udostępnienia ich jako pojedynczych zapytań LINQ.
 14. Chciałby Pan, aby na pozycjach cennika w pliku EPP były podane ceny po "domyślnym" rabacie?
×