Skocz do zawartości

Przemysław Werner

InsERT
 • Liczba zawartości

  2 159
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  32

Ostatnia wygrana Przemysław Werner w dniu 13 Września

Użytkownicy przyznają Przemysław Werner punkty reputacji!

Reputacja

270 Excellent

O Przemysław Werner

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Uniwersalne rozwiązania dla większego grona odbiorców naturalnie nie będą spełniać oczekiwań każdego z nich mimo ciągłego rozwoju oprogramowania i właśnie dlatego dostępna jest wersja PRO, żeby każdy mógł dostosować program wg własnych preferencji i modelu swojej działalności. Dodatkowo przesyłam porównanie programów z linii Subiekt oraz informuję, że program można przetestować z pełną funkcjonalnością przez 45 dni w wersji próbnej.
 2. Mogliby Państwo spróbować dodać cennik główny pobierany do dokumentu w walucie EUR i zdefiniować cennik dodatkowy (niepowiązany z cennikiem głównym) w walucie PLN dla towarów, które mają docelowo mieć cenę w PLN. Po przypisaniu tych cenników w oddziale domyślnie na dokumencie wstawią się zarówno cennik główny w EUR, jak i cennik dodatkowy w PLN. W konsekwencji jeżeli w cenniku dodatkowym nie będzie dodanego towaru, to jego cena pobierze się z cennika w EUR i przeliczy na PLN (bo z tego co można zrozumieć, to w takiej walucie wystawiają Państwo dokumenty), a towary zdefiniowane w cenniku d
 3. Czy chodzi o obsługę e–Commerce? Proszę zerknąć na poniższy temat e–Pomocy technicznej. Subiekt nexo – Obsługa e–Commerce
 4. Dziękuję za przesłane dane. Odczyt sprzedaży jest dla towarów z kodami 2, 5, 7, 13, 14, 65, których nie ma w kasie fiskalnej – zostały usunięte. Rozwiązaniem jest dodanie w kasie fiskalnej towarów z takimi kodami, a najwygodniejszą opcją będzie synchronizacja w nexo. Należy więc kolejno w InsERT nexo dodać brakujące towary, wykonać synchronizację i upewnić się, że została wykonana prawidłowo (bez błędów). Po uzupełnieniu braków w bazie towarowej odczyt sprzedaży zakończy się powodzeniem.
 5. Ponawiam prośbę o przesłanie rejestru transmisji z aplikacji SUZ i przesłanie analogicznie do poprzednich informacji przez formularz kontaktowy.
 6. Nie do końca jasny jest dla nas Państwa opis. Proszę sprecyzować, gdzie leży problem w napisanym przez Państwa rozwiązaniu, czyli przeliczaniu cen po kursie przy imporcie i zastosowaniu domyślnych rabatów?
 7. Dzień dobry, w celu analizy problemu proszę podesłać rejestr zdarzeń urządzenia fiskalnego. Proszę go zapisać i przesłać przez formularz kontaktowy łącznie z danymi diagnostycznymi. Informację o tym, jak wygenerować dane diagnostyczne znajdzie Pan w temacie e–Pomocy technicznej. Zebrane dane proszę przesłać przez formularz kontaktowy kontynuując korespondencję z InsERT pod numerem zgłoszenia INS-135769. W jaki sposób wysłać formularz kontaktowy?
 8. Nie doprecyzowałem – proszę zmienić parametr na NIE, co powinno pozwolić na weryfikację konkretnych paragonów z błędami.
 9. Samo przepisanie ceny z ZK nic nie da, bo jak Pan słusznie zauważył, jest jeszcze rabat. To, co możemy zaproponować, to wypełnić dla takich AS na zakładce Dostawy u kogo i w jakiej cenie/z jakim rabatem Pan zamawia/kupuje. Następnie na dokumencie ZD wykorzystać opcję cena i rabat deklarowane przez sprzedawcę.
 10. Proszę o informację, co oznacza, że ręcznie konwertują Państwo cenniki – są zapisywane jako cenniki dostawców, przeliczane ceny zakupu z EUR na PLN, czy jeszcze inaczej? Jaki ostatecznie efekt chciałby Pan uzyskać?
 11. Jeżeli żaden z dokumentów nie zmienia swojego statusu na "błąd", to problem być może jest z samym zapisem dokumentu PW na braki. Jeżeli to możliwe, to proszę testowo przed ewentualnym udostępnieniem danych zmienić w parametrach synchronizacji parametr generowania dokumentu PW na brakujące ilości.
 12. Używając filtru Status, zgodnie z wcześniejszymi wskazówkami nie ma żadnych pozycji na liście?
 13. Nie planujemy w najbliższym czasie realizacji tej funkcjonalności.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...