Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Przemysław Werner

Konsultant InsERT
 • Ilość treści

  283
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  8

Przemysław Werner wygrał w ostatnim dniu 5 listopada

Przemysław Werner ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

35 Excellent

O Przemysław Werner

 • Urodziny 23.07.1994
 1. A w jakim celu towar ma wrócić na magazyn? Tak jak wyżej napisałem, należy skorygować FZ, a następnie wystawić dokument korekty kosztów. Program automatycznie wykryje i przeliczy różnice.
 2. W pierwszej kolejność zweryfikować czy baza poprawnie została zarchiwizowana. Następnie, aby wykluczyć problem związany z dostępem do lokalizacji, proszę zmienić folder tmp podczas dearchiwizacji na inny, taki do którego użytkownik ma pełne uprawnienia do zapisu i odczytu danych.
 3. Na tym wzorcu wydruku tytuł jest ustawiony na stałe i nie ma możliwości nadpisania go z poziomu parametrów. Może Pan powielić wzorzec „FP standard” i tam dokonać zmiany lub skorzystać z zaawansowanej edycji wzorca w wersji InsERT nexo PRO.
 4. Przyznam, że dalej nie rozumiem, skąd takie informacje? Można powiedzieć, że faktura detaliczna wystawiona do paragonu go „zastępuje” i staje się pełnoprawną fakturą, a w związku z tym, chcąc zwrócić towar, należy właśnie do niej wystawić korektę.
 5. Namierzyliśmy problem - jeżeli w wersji 26.x.x edytowało się parametry wzorca standardowego (drukarka, stopka wydruku itp.), to powiela się stara wersja tego wzorca (moment edycji tych parametrów). Jeżeli wzorzec był edytowany we wcześniejszej wersji, po czym nastąpiła aktualizacja do wersji 26.x.x, ale wzorzec nie był już w niej edytowany, to w wersji 27.x.x problem nie występuje - będziemy poprawiać.
 6. W programie nie ma korekty zbiorczej dla faktur - jeżeli wprowadził Pan osobne dokumenty, to korekty również należy wykonywać osobno, a następnie wystawić korektę kosztów. Pan @Adam G zaproponował korektę do nieistniejącego dokumentu, ale tylko w przypadku, gdy dokumenty nie zostały dodane do programu.
 7. Dzień dobry, w jakim celu chce Pan wykonać korektę obu dokumentów. Skorygować należy fakturę detaliczną, która jest ostatnim dokumentem w łańcuchu. Dodatkowo program umożliwia zmianę sposobu korygowania dokumentów (Konfiguracja - Typy dokumentów - Faktura detaliczna).
 8. Tak jak w poście wyżej - będzie możliwość, ale na ten moment nie ma sprecyzowanej wersji wdrożenia.
 9. Czy udałoby się wyeksportować taki powielony wzorzec wydruku i przesłać do nas (wraz z konfiguracją)?
 10. Subiekt nexo - Jak wygenerować listę dokumentów z formą płatności Przelew?
 11. Czy na FS ma Pan jakikolwiek towar oznaczony w kartotece jako „podlega” dla podzielonej płatności? Dodatkowo znacznik płatności podzielonej prawdopodobnie został ustawiony ręcznie na zakładce VAT.
 12. Mamy już zapisaną podobną sugestię. Temat został już zweryfikowany, ale wersja realizacji nie jest na ten moment znana.
 13. Tak, sugestia została dodana i przekazana do działu weryfikacji oprogramowania.
×