Skocz do zawartości

Przemysław Werner

InsERT
 • Liczba zawartości

  1 941
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  28

Ostatnia wygrana Przemysław Werner w dniu 21 Czerwca

Użytkownicy przyznają Przemysław Werner punkty reputacji!

Reputacja

235 Excellent

O Przemysław Werner

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jeżeli Państwa dodatek korzystający ze sfery powoduje ujemne rezerwacje, to może to oznaczać problem w sferze, który musimy poprawić. W takim przypadku proszę o przesłanie kodu tego rozwiązania przez formularz kontaktowy kontynuując korespondencję z InsERT pod numerem zgłoszenia INS-914585.
 2. Czy własne integracje wykorzystują sferę do dodawania dokumentów? Dodatkowo proszę o informację, czy ten błąd, który Pan zauważył, był spowodowany działaniem któregoś z tych dwóch zewnętrznych dodatków czy tego, który został samodzielnie napisany?
 3. Historię rozliczenia można zobaczyć w mapie powiązań, gdzie widać jaki dokument realizuje ZD i ile zostało rozliczone z tego dokumentu realizującego. Tak jak wcześniej napisałem, kolumna bazuje wyłącznie na płatnościach podpiętych bezpośrednio do danego zamówienia, a nie na rozliczeniach dokumentów realizujących i nie planujemy zmian w tym zakresie.
 4. Dzień dobry, proszę zaznaczyć w konfiguracji parametrów ewidencji VAT "Przeliczaj zapisy walutowe od wartości w walucie". Parametr umożliwia przełączenie sposobu wyliczania VAT w PLN dla zapisów walutowych – można określić, by zapisy walutowe VAT były przeliczane na PLN bezpośrednio z wartości netto, VAT i brutto zapisu walutowego.
 5. Dzień dobry, proszę na wstępie o informację na temat wykorzystywanych integracji i rozwiązań zewnętrznych.
 6. Dzień dobry, kolumna bazuje wyłącznie na płatnościach podpiętych bezpośrednio do danego zamówienia, a nie na rozliczeniach dokumentów realizujących. Nie planujemy zmian w tym zakresie. Prosty scenariusz realizacji ZK w FS nie generowałby prawdopodobnie problemów, ale już w sytuacjach częściowej lub zbiorczej realizacji, dopisania dodatkowego towaru na FS, czy też rezygnacji z jakiegoś towaru byłby to bardzo skomplikowany proces.
 7. Może wystarczy zaznaczenie parametru "Nie pokazuj rozrachunków i finansów Rewizora nexo, Rachmistrza nexo oraz Gratyfkanta nexo w Subiekcie nexo" w konfiguracji parametrów rozrachunków? Włączenie tego parametru pozwala w Subiekcie nexo ukryć rozrachunki, oraz zapisy w ewidencjach finansowych, które zostały utworzone w programach księgowych.
 8. Niestety termin realizacji nie został określony, dlatego nie należy się spodziewać funkcjonalności w najbliższym czasie.
 9. Dzień dobry, w załączeniu przesyłam aktualną dokumentację pliku EDI+. Plik proszę przekazać usługodawcy zewnętrznego rozwiązania. Komunikacja format danych EDI++ wersja od 1_05 do 1_08.doc
 10. Alternatywnym rozwiązaniem przy wielu pozycjach mogłoby być zapisanie zmian z błędnym kosztem, następnie edycja cennika i ustawienie filtra "Data aktualizacji" na dziś. Zaznaczenie wszystkich pozycji, wciśnięcie przycisku do przeliczenia kosztu i zapisanie cennika.
 11. Można przejść do szczegółów pozycji [Ctrl+F3] i wybrać przycisk, aby przeliczyć szacowany koszt. Operację należałoby wykonać dla każdej pozycji.
 12. Na ten moment testujemy możliwości z dostępnymi już funkcjonalnościami. Jak zostanie podjęta wiążąca decyzja w tej kwestii, to poinformuje o niej w aktualnym wątku.
 13. Potwierdzamy zachowanie programu w kwestii braku aktualizacji szacowanego kosztu. Poprawimy funkcjonalność w jednej z kolejnych wersji InsERT nexo.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...