Skocz do zawartości

Aga Zgaga

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  187
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Aga Zgaga w dniu 30 Września 2021

Użytkownicy przyznają Aga Zgaga punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Aga Zgaga's Achievements

 1. Cześć, a nie lepiej poprzez szablon aukcji to zrobić. podepniesz taki szablon jako domyślny do towaru w Sello i nawet, jeżeli kiedyś będziesz potrzebował zrobić zmiany w opisie, bo np. napiszesz "Piękna hoinka z bąbkami", to w łatwy sposób będziesz mógł to poprawić, poprawiając błąd bezpośrednio w Towarze, w opisie Powiem więcej jeżeli korzystasz z Subiekta Nexo (nie znam GT) i tam w pełnej charakterystyce towaru trzymasz opis, to wystarczy taki opis podzielić na sekcję, wykorzystując niestandardowy ciąg znaków, np: #1 tutaj opis w sekcji pierwszej #2 tutaj opis w sekcji drugiej #3 itd... Następnie w szablonie w pierwszej sekcji wpisujesz tag: [Towar::Opis | substr_between=`#1--#2`] Jest to pierwsza sekcja, gdzie w opisie pojawi się wszystko co zawiera się między #1, a #2 W kolejnej sekcji zastępujesz `#1--#2` na `#2--#3`, wtedy w opisie aukcji pojawi się wszystko z Subiekta, co zawiera się między znakami #2, a #3 itd... I powyższym sposobem można dodać sekcję na pozycji, w Twoim przypadku 8, w 630 aukcjach, poprawiając tak naprawdę tylko jeden opis :)
 2. No to kolego muszę Cię zmartwić... od jakiś dwóch lat... Allegro pobiera prowizję od kosztu dostawy... 💲💲💲
 3. Cześć, czy jest możliwa zbiorcza zmiana jednostki sprzedaży ze sztuki na parę? Niestety nie możemy tego zaptaszkować, żeby zmienić, "Jednostka" jest szara i się nie podświetla. Nie pamiętamy, czy tak zawsze było, bo chyba nigdy z tego nie korzystaliśmy. Mamy do zmiany około 600 ofert, a nie bardzo nam się uśmiecha przeklikiwać wszystkie po kolei - POMOCY!!! Edit. Ps. zaznaczę, że mamy wybrane tylko jedno konto z kontekstu.
 4. Synchronizacja stanów magazynowych jest przypisana do oferty i jeżeli powielisz ofertę (wystawisz ponownie) to wszystkie dane z tej oferty się powielą. Oczywiście pomijając warunki zwrotów, reklamacji i gwarancji oraz cenników dostaw, bo one są przypisane do danego konta. Następnie stany będą się synchronizowały tak jak to masz ustawione w Sello, czyli tak jak na pierwszym (starym) koncie Natomiast ZK będzie się tworzyło z ustawień głównych, czyli tak jak na pierwszym (starym koncie). Nie musisz ręcznie wiązać, to wszystko będzie powiązane z Subiektem tak jak na pierwszym (starym koncie)
 5. Świetna wiadomość FS, PA, FSD Oprócz możliwości ręcznego wysyłania, najlepiej automatycznie podczas oznaczania paczek jako wysłanych. @Bartosz Rosa aktualnie brakuje nam możliwości wysyłania, a właściwie automatycznego zapisywania ZK Nie musimy wystawiać paragonów do transakcji i mamy zrobiony wzór wydruku ZK, jako dokument zakupu, ale niestety obecnie nie ma możliwości, żeby Sello zapisywało ZK. Więc zapis robimy poprzez Subiekta, a wysyła na maila, Sello. Czy jest możliwość, żeby zrobić automatyczne zapisywanie ZK, tak samo jak ma to miejsce z PA?
 6. Ok, to jest zrozumiałe. Mamy tak zaznaczone. Tak, o zmianach zbiorczych wiemy, że musimy wykonać, żeby się pojawił opis w Allegro Aaaaa cha, czyli, musimy stworzyć szablony, bo inaczej się nie da? Jeżeli opis towaru wygląda różnie, to każdy towar musi mieć przypisany swój szablon? Mamy opisy w Subiekcie zrobione z sekcjami #, ale czasami się zdarza, że część opisu, która powinna być jako "Nagłówek 1", nie zaznacza się w ten sposób i widnieje jako np. "Format" lub inny, ale część jest dobrze i nie wiemy od czego to jest uzależnione, dlaczego tak się dzieję? W towarze na zakładce "SERWISY" poniżej opisu jest do zaznaczenia "Użyj podstawowego". Domyślnie jest zaznaczony. Za co to odpowiada? Co się stanie jak będzie odznaczony, a co jak jest zaznaczony?
 7. 😂a faktycznie, nie zauważyliśmy Najważniejsze, że działa. Działa? Chyba nie powinno z dwoma rozszerzeniami Nieważne, bo działa
 8. Wpisz poniższą ścieżkę, powinno pomóc. Z faktur zamieni znak / na _ a z klientów usunie niedozwolone znaki. C:\Users\user1\Desktop\faktury sello\\[Transakcja::DokumKoncowy|strip=`_`|replace=`/==_`].pdf] [Klient::Nick | replace_many=` ==-;:;!==`].pdf
 9. Zamówienia w dalszym ciągu nie pojawiają się w Subiekcie Nexo. Natomiast dodatkowo dzisiaj nie otrzymujemy maili z zamówieniami ze sklepu Vendero
 10. Cześć, mamy zrobione opisy asortymentu w Subiekcie. Wystawiamy aukcje poprzez Sello, korzystamy z opisu z Subiekta. Na części ofert mamy porobione szablony ofert, ale wtedy musimy zmienić opis w dwóch miejscach: w Subiekcie, bo ten opis pojawia się na sklepie; oraz w Sello, bo ten opis pojawia się w Allegro. Czy jest możliwość, żeby po zmianie opisu w Subiekcie, zmienił się również opis na Allegro, poprzez zmiany zbiorcze w Sello? Chodzi o to, żebyśmy zmieniali opis tylko w jednym miejscu i żeby to właśnie był Subiekt Nexo?
 11. ctrl+b -> "dostawa i płatność" -> "Cennik:"
 12. Po prawej, do góry, pod znaczkiem Sello -> "Narzędzia" -> "Synchronizuj parametry z serwisu" -> "Cenniki dostaw dla ofert"
 13. Cześć, my byśmy zrobili tak: dodaj nowy cennik w Allegro, pobierz do Sello i przez zmiany zbiorcze zmień w aukcjach hurtowo można również w Sello, w cennikach dostaw utworzyć cennik, następnie wyeksportować go do Allegro i później zmianami zbiorczymi zmienić w aukcjach hurtowo
×
×
 • Dodaj nową pozycję...