Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Beata Szczepanik

Użytkownik
 • Ilość treści

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Witam, w świadectwie pracy program nam nie uwzględnia urlopu wypoczynkowego wynikającego z wypłaconego ekwiwalentu, a także urlopu bezpłatnego pracownika...
 2. Witam, Czy zostanie stworzona uproszczona ewidencja w programie Rewizor GT dla Kół Gospodyń Wiejskich? Jeśli tak to na kiedy jest planowana?
 3. Witam, w świadectwie pracy program nam nie uwzględnia urlopu wypoczynkowego wynikającego z wypłaconego ekwiwalentu, a także urlopu bezpłatnego pracownika...
 4. Witam, przy naliczaniu wynagrodzenia w nowej wersji składka zdrowotna ogranicza się do zaliczki obliczonej przy niskich kosztach uzyskania przychodu mimo, że nasz pracownik ma wysokie. Program przy podstawie 640 zł ogranicza składkę do wysokości 33,05 zł a przy wysokich kosztach, które pracownikowi przysługują powinien ograniczyć do 28,01 zł. Czy można to poprawić?
 5. Bardzo dziękujemy Panu za dyskusję. Mamy nadzieje że program również zostanie jak najszybciej dostosowany.
 6. W tym przykładzie również nie mamy do czynienia z sytuacją gdy zdrowotna ogranicza się do wysokości zaliczki (zaliczka jest wyższa niż 7,75% składki zdrowotnej). Taki przykład o jaki nam chodzi jest w artykule: http://www.czasopismaksiegowych.gofin.pl/11,5379,244188,zwolnienie-z-podatku-dochodowego-pracownikow.html
 7. Artykuł nie bardzo tłumaczy zaganianie o które pytamy. Przy pełnym etacie nie występuje ograniczenie składki zdrowotnej do wysokości zaliczki, wiec czy podatnik korzysta ze zwolnienia do 26 lat czy nie składkę zdrowotną odprowadzi w takiej samej wysokości. Chodzi o przypadek gdy mamy niskie podstawy i występuje to ograniczenie, wtedy zgodnie z programem podatnik musi zapłacić wyższa składkę zdrowotna niż jeśli by ze zwolnienia do 26 lat nie korzystał. I czy to jest prawidłowe?
 8. Wg znalezionych artykułów np. UiPP nr 15 z Gofinu składkę zdrowotną należy ograniczyć do wysokości "hipotetycznej zaliczki", którą oblicza się tak jakby podatnik nie korzystał ze zwolnienia z podatku do 26 lat, czyli z uwzględnieniem kup i ulgi. Czyli za podatnika powinna zastać odprowadzona składka zdrowotna w wysokości 28,01zł a nie 49,70zł jak liczy program ?
 9. Witam, przy podstawie 640,00zł (umowa o pracę, wysokie kup i ulga) program nalicza nam składkę zdrowotną nieodliczoną w kwocie 49,70zł . Przy wyliczeniu "hipotetycznej zaliczki" zdrowotna ogranicza się do kwoty 28,01zł, a program tego nie robi???
 10. Witam, przy naliczaniu wynagrodzenia dla pracownika zwolnionego z podatku do 26 lat program nie ograniczył składki zdrowotnej do wysokości podatku. Jak to zmienić?
 11. Witam, Czy jest możliwość naliczania różnic kursowych w programie rachmistrz GT? pozdrawiam
×