Skocz do zawartości

Katarzyna Tubielewicz

InsERT
 • Liczba zawartości

  280
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Katarzyna Tubielewicz w dniu 7 Kwietnia 2020

Użytkownicy przyznają Katarzyna Tubielewicz punkty reputacji!

Reputacja

28 Excellent

O Katarzyna Tubielewicz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Planujemy uporać się z tym problemem jeszcze w tym roku, ale raczej to będzie koniec, niż najbliższe miesiące.
 2. Dzień dobry! Co oznacza "poprzednio widniała"? Czy na tej bazie używali już Państwo Portalu Biura, a w którymś momencie przestało to działać? Zakładka powinna się znajdować w dziale Komunikacja, jak na poniższym zrzucie. W tym kontekście nic się nie zmieniło od początku. Natomiast jeżeli mówimy o nowym podmiocie, proszę sprawdzić w Zarządzaniu licencjami, czy jest ustawiony odpowiedni typ podmiotu (zrzut poniżej). Portal Biura dostępny jest tylko dla podmiotów biurowych.
 3. Dzień dobry, Doprecyzuję Podczas wysyłania dokumentów wiadomością e-mail możliwe jest dodanie opisu (wszystko wyjaśnione jest w temacie pomocy, który podlinkowałam). Natomiast faktycznie, nie ma wtedy możliwości zareagowania na odrzucone dokumenty. Zapisuję sugestię.
 4. Dzień dobry! Niestety potwierdzam występowanie problemu w raporcie Księgi rachunkowe wysyłanym z Rewizora GT. Wszystkie warianty, o których Pan pisze, to jeden typ błędu. Jest problem dla wartości początkowych (pierwszy miesiąc roku/ pierwszy miesiąc okresu obrachunkowego). Zapisuję do poprawy do najbliższej wersji.
 5. Dzień dobry! Ad 1. Oczywiście. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadać uprawnienia do korzystania z Portalu Biura wielu użytkownikom danej firmy. Użytkowników można dodać z poziomu Konta Insert firmy. Po zalogowaniu się na Konto, należy przejść do Zarządzania firmą, a następnie na zakładkę Użytkownicy, wybrać Dodaj użytkownika. Po wpisaniu odpowiedniego adresu e-mail wystarczy w sekcji Uprawnienia do produktów oznaczyć uprawnienie do Portalu Biura: Na podany adres użytkownik otrzyma zaproszenie do korzystania z Portalu Biura. Po zaakceptowaniu wszystkich zgód,
 6. Tak, zapomniałam napisać. Już jest naprawiony, ukaże się w najbliższej wersji Portalu Biura.
 7. Dzień dobry! Ad 1. Szybkie testy u nas nie wykazały opisywanych przez Pana problemów. Prosiłabym więc o przekazanie nam pliku/ów, z którymi jest problem, w wiadomości prywatnej. Są one niezbędne do przeprowadzenia analizy. Ad 2. Opcja "Zrób zdjęcie" otwiera nasz dedykowany aparat, który jest lepiej dopasowany w kontekście naszej usługi. Możliwe jest min. zrobienie kilku zdjęć i przejrzenie ich zanim zostaną wysłane w jednej paczce. Opcja "Wybierz plik" jest opcją standardową danego systemu operacyjnego. Używa on domyślnych komponentów, w tym wbudowanego aparatu.
 8. Dzień dobry! Dane o VAT-8 i VAT-9M są jak najbardziej wysyłane na Portal Biura. Natomiast mamy błąd, przez który nie są prezentowane na stronie Start, natomiast widoczne są w raportach podatkowych. Proszę sprawdzić, czy wspomniany podatek widoczny jest w sekcji Firma/Podatki na zakładce VAT (przykład poniżej).
 9. W zasadzie na oba Panów pytania jest jedna odpowiedź. Na podmiotach "mieszanych" (przez podmioty mieszane rozumiemy takie, które posiadają licencje zwykłej firmy zarejestrowane np. na nr NIP "123..." i licencje biura rachunkowego zarejestrowane na inny NIP "456...") można podłączyć tylko Konto Insert należące do firmy. Takie przyjęliśmy założenie. W tym momencie więc biuro nie ma możliwości podłączenia swojego KI, a co za tym idzie, skorzystania z Portalu Biura na tym podmiocie. Natomiast świadomi potrzeby, będziemy zajmować się tym problemem w jednej z najbliższych wersji GT.
 10. Dzień dobry, chciałabym dopytać. Klient chce się logować do Portalu Biura całkiem innym Kontem Insert? A może chodzi o zmianę adresu e-mail używanego do logowania do istniejącego Konta Insert? Jeżeli chodzi o tę drugą opcję, to klient może samodzielnie zmienić ten adres w Koncie. Po zalogowaniu do Konta, wystarczy wybrać Zmień dane konta, a następnie Zmień e-mail (jak na zrzucie dla naszego testowego Konta Insert).
 11. Nie widzimy takiej potrzeby, podczas zakładaniu podmiotu wartość tę łatwo można zmienić:
 12. Nie jestem jeszcze w stanie podać precyzyjnej daty.
 13. Dzień dobry, Ad. 1. To zależy od linii produktów. W nexo w module Portal Biura, na zakładce Raporty pokazujemy podsumowanie wysyłki dla każdego raportu: kiedy ostatnio został wysłany dany raport, za jaki okres, czy wysyłka zakończyła się powodzeniem (w razie ewentualnych błędów, można sprawdzić szczegóły). W GT nie mamy jeszcze takiego podsumowania. Funkcjonalność jest zapisana do realizacji. Ad. 2. Biuro udostępnia Portal Biura firmie na jedno Konto Insert. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadać uprawnienia do korzystania z Portalu Biura wielu użytkownikom (
 14. Dzień dobry, w tym momencie nie ma jeszcze obsługi deklaracji rocznych. Tę funkcjonalność mamy zapisaną do realizacji.
 15. Szanowni Państwo! W wersji 35.0.0 Rachmistrza oraz Rewizora nexo udostępniliśmy możliwość korzystania z automatycznej dekretacji dokumentów pochodzących z Portalu Biura (dla biur rachunkowych) lub pochodzących z usługi Dokumenty (dla przedsiębiorstw z własną księgowością). Dzięki przyporządkowaniu do dokumentu odpowiedniego typu dokumentu do dekretacji automatycznej, tworzony jest obraz księgowy w module Dekretacja dokumentów. Wartości obrazu księgowego wypełniane są na podstawie odczytanych przez OCR danych dokumentu oraz uzupełnionego przez użytkownika Opisu dokumentu. Po stworze
×
×
 • Dodaj nową pozycję...