Skocz do zawartości

Tadeusz Sasnal

Partner
 • Liczba zawartości

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Tadeusz Sasnal w dniu 26 Lipca 2019

Użytkownicy przyznają Tadeusz Sasnal punkty reputacji!

1 obserwujący

O Tadeusz Sasnal

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Tadeusz Sasnal's Achievements

3

Reputacja

 1. OK wszystko jasne. właśnie się zastanawiałem bo wcześniej miałem dostęp ze strony dla partnerów. Najwidoczniej po odpaleniu tego nowego forum dokonano także aktualizacji rang. Domyślam się że PPS =/= PI a więc nie ma wstępu.
 2. Przepraszam, w serwisie dla Partnerów w menu -> zakładka forum kieruje mnie na to forum. Jest jeszcze jakieś inne dla partnerów?
 3. Witam, został mi przypisany klient na podstawie oświadczenia o zmianie sprzedawcy abonamentu. Czy w takim wypadku wyłączona jest opcja opłacania abonamentu za klienta? Pytam, ponieważ w pozostałych przypadkach mam taka opcję, przy tym kliencie niestety brak.
 4. W takiej sytuacji wystarczy regularnie publikować Plany wydawnicze. Każdy będzie wiedział kiedy można się spodziewać nowej wersji. Możliwe będzie także zaplanowanie aktualizacji. Aktualnie nowe wersje pojawiają się "z czapy".
 5. Widzę przepisy napisane z "nienachalnym zastosowaniem rozumu", jednocześnie odnoszę wrażenie że producent programu także lekkomyślnie podchodzi do tematu: "a nuż będzie działać". Może zamiast produkować pierdyriald popraweczek do popraweczek należało się wstrzymać jeszcze dzień, dwa i prześledzić dokładnie działanie programu w określonych scenariuszach by nie wypuszczać średnio co 2 dni nowej wersji. Od czego jest Laboratorium?
 6. Byłbym wdzięczny za wskazanie mi miejsca na podanej stronie, w którym znajduje się opcja "pamiętanie hasła" bo najzwyczajniej nie widzę chceckboxa. Dla jasności link : https://partnerzy.insert.com.pl/logowanie.html Czy tu chodzi nie o checkbox tylko o funkcje w przeglądarce?
 7. Czy nie uważają Państwo za kpinę wypuszczanie 4 już aktualizacji do programu w ciągu ostatnich 6 dni? W najistotniejszym chyba "module" czyli kreatorze zmian podatku VAT po 6 dniach nadaj jest jakaś niedoróbka, i wychodzi poprawka do poprawki. Ktoś to w ogóle testował przed wypuszczeniem czy do dopiero wam użytkownicy zgłosili? Mam jeszcze takie pytanie bo jest godzina 21:10 - mogę już robić aktualizację i działać dalej, czy o 5 nad ranem się jeszcze coś wykluje nowego? Pytam bo wiecie, nie chcę robić PIĄTY raz tej samej roboty. Zrobię za chwilę CZWARTY raz i mam już trochę tego dosyć. Weźcie się w garść, hajs się przecież zgadza za podniesienie cen abonamentów więc przynajmniej szanujcie nasz czas.
 8. Witam, nie wiem czy ten temat był już poruszany. Mam jakiś towar. W informatorze mogę sobie sprawdzać kiedy i skąd go mam i komu wydaję, Jednak pojawiają mi się na liście korekty faktur, na których znajduje się wybrana pozycja ale nie jest ona korygowana. Przykład: Sprawdzam towar A. W zakładce zakupy mam listę FZ i KFZ KFZ nie dotyczą sprawdzanej pozycji ponieważ niektóre KFZ korygują produkt B. Produkt A znajduje się na KFZ ale nie jest w żaden sposób korygowany. Czy to tak ma być? Bo moim zdaniem trochę nieczytelne.
 9. Chciałbym zrobić sobie zestawienie i mam zagwozdkę. Potrafię zrobić wartość domyślną w kontrolce LI, ale głowię się nad dodaniem wartości domyślnej jako (dowolne/a). Jesli to w ogóle możliwe to czy mógłbym prosić po nakierowanie mnie jak to zrobić?
 10. Witam, mamy taki problem że z Pozycji Ewidencji VAT Zakupu Księgowa nie może rozliczyć Faktury z dokumentem KW Po otwarciu rozrachunków w polu zaznaczonym na żółto powinna chyba widzieć KW. Czy u Państwa także istnieje taki problem?
 11. Tak z ciekawości pytam... Kiedyś na FTP były instalatory pełne - zajmowały więcej miejsca, oraz poprawki - które mało "ważyły". Aktualnie zarówno wersja "Ulepsz" jak i ten pełny instalator ma taką sama wielkość. Czy to jest to samo? Jeśli tak po co umieszczać 2 razy to samo tylko pod inną nazwą?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...