Skocz do zawartości

ADRIAN CIURKOWSKI

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Hej, Szukam firmy lub osoby która skonfiguruje mi program emSzmal z Subiektem Nexo. Zależy mi na automatycznym rozliczaniu płatności z allegro PayU, Przelewy24. Rozliczaniu pobrań kurierski oraz faktury terminowych.
 2. Kontakt z usługodawcą jest bardzo ciężki dlatego szukam osoby, która mi to zrobi.
 3. Hej, Szukam pomocy w konfiguracji programu emSzmal. Zależy mi aby ustawić program oraz plugin.
 4. Hej, Czy ktoś korzysta z emSzmal ? Mam problem jak rozliczać rozrachunki na podmioty cesyjne typu P24, PayU. W takich transakcjach tworzą się w zasadzie 3 rozrachunki : 1. Na klienta 2. Na klienta, który się automatycznie rozlicza 3. Na podmiot cesyjny. Importuje wyciąg bankowy do nexo pro, następnie używam funkcji "indentyfikacja" niestety nie dochodzi do automatycznego rozliczenia, ponieważ przelew jest w zasadzie na osobe a nie na podmiot cesyjne. Jakieś pomysły jak to ogarnąć ? Ps. Może są jakieś inne pro
 5. Cześć, Potrzebuje sprawdzić ile poszczególne elementy ( dokumenty, kartoteki itd) subiekta zajmują miejsca w bazie danych. Czy ktoś może pomoc gdzie to jest w SSMS ?
 6. Mam pytanie czy posiadacie Państwo w sprzedaży wersje SQL Runtime ? A drugie pytanie jeśli używam do subiuekta rowiązań partnerskich, które tworzą swoją baze danych jak program np: s2s od firmy e-mo.pl oraz 4mag to przy tym SQL będą działać ?
 7. Dokładnie tak. Został przekroczone 10 GB już do tego doszliśmy
 8. Dzień dobry, Mam taki błąd podczas próby zapisywania danych. Jak poniżej dodatkowo wrzucam screen z subiekta. System.Data.SqlClient.SqlError: Could not allocate space for object 'ModelDanychContainer.NaglowkiEncji'.'PK_NaglowkiEncji' in database 'Nexo_AJTRADE' because the 'PRIMARY' filegroup is full. Create disk space by deleting unneeded files, dropping objects in the filegroup, adding additional files to the filegroup, or setting autogrowth on for existing files in the filegroup. Nr błędu SQL: 1105
 9. Czy zmiana SQL na płatny będzie odczuwalna w szybkości działania ?? Czy konserwacje bazy danych należy wykonać na serwerze czy nie ma to znaczenia, jeżeli komputer jest podłączony do tej bazy ?
 10. Mam problem z działaniem programu. Mianowicie w momencie wejścia w rozrachunki program strasznie zaczyna mulić, bardzo długo trwa wczytywanie danych z bazy. Często też zdarza się, że nie odpowiada. Teraz moje pytanie czy jest to związane z dużą ilością rozrachunków. Jeśli nie gdzie szukać przyczyny.
 11. Hej, Może polecicie jakiegoś programistę do napisania dwóch dodatków do subiekta nexo pro. 1. Chciałbym masowo wysyłać faktury korygujące do klientów + chciałbym wygenerować zestawienie czy klient odebrać e-mail 2. Rozpisywanie kosztów dostawy przez KKD. Automatyczne rozpisywanie do ilości sztuk na fakturze oraz możliwość automatycznego rozpisywania dla wskazanej grupy.
 12. Poszukuję tanich kolektorów, które posłużą mi tylko raz w roku do inwentaryzacji i stworzenia spisów inwetaryzacyjnych. Mam kolektor Zebex Z-9000 + Program Elzab Kolektor Plus. Generalnie działa to dobrze ale wydawanie 1500 zł aby to leżało i przydatne było tylko raz w roku do inwentaryzacji to jakoś średnio mi się widzi. Chciałbym kupić 5-6 takich urządzeń. Myślałem aby kupić kolektor typu Zebex oraz dokupić do nich sof jak ten który znajduję się w zebexach. Czy ktoś ma takie rozwiązanie. Do przyjęci używa kolektorów zebry z programem 4mag. Ale to jeszcze bardziej drogi temat aby używać
 13. W tych miejscach jest taka możliwość. Ale mi chodzi o to, że jak wchodzę w wyżej wymienione dokumenty jak FZ, FS, PI, ZD, ZK przy liście produktów można było dodać flagę wewnątrz dokumenty
 14. Dzień dobry, Miałbym taką sugestie aby można było w konfiguracji widoku ( Konfiguracja listy) w dokumentach zakupowych oraz sprzedażowych jak również w zamówieniach do dostawcy, zamówieniach klient dodać kolumnę flaga. Obecnie flagi przy danym produkcie widoczne są jedynie w "asortymencie" A fajnie by było aby można było je zobaczyć z poziomy wyżej wymienionych dokumentów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...