Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Aga Agnieszka

Użytkownik
 • Ilość treści

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam, pojawia się problem przy wyliczeniu podstawy do małego ZUS-u, kiedy z poziomu wspólnika, w zakładce dane do ubezpieczenia, zaznaczam okienko mały zus do 31.01.2020 i klikam na kalkulator podstawy w okienku pojawia się współczynnik 0,5 zamiast 0,4825. W parametrach konfiguracji jest prawidłowa wartość.
 2. Dzień dobry, mam problem z naliczeniem wygrodzenia za styczeń 2020. System liczy stawkę podatku 17,75%, ale tylko przy jednym wynagrodzeniu. Sprawdzałam w konfiguracji systemu i jest prawidłowo (17% i 32%).
 3. Mam problem z polem 170. deklaracji PIT 4R, wpisuję ręcznie treść wyjaśnienia i niestety podczas wydruku informacja ta zostaje obcięta (zdjęcie problemu poniżej).
 4. podczas próby wydruku UPO dla jpkVAT i deklaracji VAT7 pojawia się komunikat " błąd krytyczny - wątek wywołujący nie może uzyskać dostępu do tego obiektu, ponieważ należy on do innego wątku"
 5. ok, dziękuję. Rozumiem, że aby próg zwolnienia został wyliczony należy najpierw ująć transakcję sprzedaży w rejestrze VAT jako sprzedaż zwolniona?
 6. Dzień dobry, w jaki sposób można prowadzić w rachmistrzu nexo pro ewidencję sprzedaży dla podatnika zwolnionego z VAT ze względu na obroty?
 7. Panie Romanie, cały czas próbowałam wykonać dekretację z poziomy wynagrodzeń i właśnie wtedy pojawiał się powyższy komunikat. Udało się jednak zadekretować listy płac z poziomu dekretacji dokumentów. Dziękuję za podpowiedź.
 8. Witam, mam problem z dekretacją list płac do rachmistrza, podczas wykonywania czynności pojawi się komunikat " Operacja nie została wykonana: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu" dodam, iż problem pojawił się po pobraniu najnowszej wersji programu.
 9. proszę o informację czy dobrze rozumiem, aby móc zamknąć 2018 najpierw muszę wybrać opcję ostateczne otwarcia a następnie zamknięcie?
 10. Witam, mam problem z zamknięciem roku 2018, po ostatecznym zatwierdzeniu i zaksięgowaniu wszystkich dokumentów, wybieram z poziomu dokumenty księgowe -> operacje -> okres obrachunkowy -> i podświetla się tylko opcja wstępne otwarcie oraz ostateczne otwarcie, nie mogę wybrać opcji zamknięcia. Nie wiem czy to ma znaczenia, ale otwarcie roku 2018 było za pomocą PK obrotami otwarcia (pracę z rewizorem zaczynaliśmy od czerwca 2018) na koniec 2018 zrobiono ręcznie przeksięgowanie kosztów i przychodów na wynik finansowy.
 11. Witam, mam problem z wygenerowaniem pliku JPK_WB dla kontroli podatkowej, poniżej zrzut. Log_JPK_WB_20190528T093606051.txt
 12. Dzień dobry, proszę o informację gdzie zmienić godziny od-do faktycznego czasu pracy na wydruku ewidencji czasu pracy. W chwili obecnej mam 8-16, a potrzebuję zmienić na 7-15.
 13. Dzień dobry, Panie Łukasz Saładonis proszę o podpowiedź jak wydrukować zois z podsumowaniem? Niestety jak drukuję zestawienie z poziomu drukuj raport nie pojawiają mi się tabela z podsumowaniem wartości.
×