Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Aga Agnieszka

Użytkownik
 • Ilość treści

  41
 • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Panie Romanie, cały czas próbowałam wykonać dekretację z poziomy wynagrodzeń i właśnie wtedy pojawiał się powyższy komunikat. Udało się jednak zadekretować listy płac z poziomu dekretacji dokumentów. Dziękuję za podpowiedź.
 2. Witam, mam problem z dekretacją list płac do rachmistrza, podczas wykonywania czynności pojawi się komunikat " Operacja nie została wykonana: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu" dodam, iż problem pojawił się po pobraniu najnowszej wersji programu.
 3. proszę o informację czy dobrze rozumiem, aby móc zamknąć 2018 najpierw muszę wybrać opcję ostateczne otwarcia a następnie zamknięcie?
 4. Witam, mam problem z zamknięciem roku 2018, po ostatecznym zatwierdzeniu i zaksięgowaniu wszystkich dokumentów, wybieram z poziomu dokumenty księgowe -> operacje -> okres obrachunkowy -> i podświetla się tylko opcja wstępne otwarcie oraz ostateczne otwarcie, nie mogę wybrać opcji zamknięcia. Nie wiem czy to ma znaczenia, ale otwarcie roku 2018 było za pomocą PK obrotami otwarcia (pracę z rewizorem zaczynaliśmy od czerwca 2018) na koniec 2018 zrobiono ręcznie przeksięgowanie kosztów i przychodów na wynik finansowy.
 5. Witam, mam problem z wygenerowaniem pliku JPK_WB dla kontroli podatkowej, poniżej zrzut. Log_JPK_WB_20190528T093606051.txt
 6. Dzień dobry, proszę o informację gdzie zmienić godziny od-do faktycznego czasu pracy na wydruku ewidencji czasu pracy. W chwili obecnej mam 8-16, a potrzebuję zmienić na 7-15.
 7. Dzień dobry, Panie Łukasz Saładonis proszę o podpowiedź jak wydrukować zois z podsumowaniem? Niestety jak drukuję zestawienie z poziomu drukuj raport nie pojawiają mi się tabela z podsumowaniem wartości.
 8. kompensaty, które rozliczają po jednym dokumencie są ok, natomiast problem jest kiedy jedna kompensata rozlicza kilka dokumentów. Czy ktoś ma pomysł gdzie tkwi błąd?
 9. Proszę mi powiedzieć czy dobrze robię, wprowadzam kompensatę, nadaję status zrealizowana a następnie -> księgowość-> dekretuj automatycznie?
 10. Witam, mam problem z potwierdzeniem sald, na wydruku nie są odzwierciedlone nierozliczone rozrachunki. Nie "odhaczają" się pozycje, które są rozliczane kompensatą. Proszę o podpowiedź, jak należy takie kompensaty wprowadzić, aby się rozliczyły.
 11. było tak jak Pan napisał. Dziękuję za pomoc :).
 12. na innych dokumentach np. na wezwaniu do zapłaty czy KP również nie pojawia się użytkownik. W konfiguracji/użytkowicy jest typ użytkownika "pracownik".
 13. Witam, mam problem z wystawieniem kompensat. Wszytko jest ok poza tym, że w okienku "wystawił" nie pojawiają się dane wystawiającego, nie można ich też wpisać z ręki. Kompensaty bez wystawiającego nie da się zapisać. Dodam, iż wcześniej wystawiałam te dokumenty bez problemu.
 14. Podstawa nie była zmieniana, Przeliczenie nie pomaga
×