Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Maciej Ignatowicz

Użytkownik
 • Ilość treści

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ok. Dziękuję za odpowiedź. Niestety nie znam się na tyle aby zrobić to samemu. Ktoś potrafi to wdrożyć?
 2. Dzień dobry, Mam taką sprawę w SUBIEKT GT. Wystawiam fakturę na sprzęt, który trzeba podłączyć do gazu. Często jest tak, że Klient otrzymuje cenę np 5000 zł netto ale już z montażem. Czy istnieje jakiś sposób przypisywania części zysku z faktury działowi serwisowemu? Np z tych 5000 zł netto Zysk to 1000 zł netto ale wiem, że 500 zł to montaż i zależy mi na tym, aby wiedzieć jaki obrót zrobili serwisanci. Dwie faktury u Klientów nie przejdą. Zaraz pojawiają się pytania czemu taka cena, a nie inna. Są jakieś rozwiązania? Z góry dziękuję za pomoc
 3. A czy spotkaliście się taką opcją, aby zaimportować plik Excel (xml) jako ofertę do subiekta GT? Jest taka możliwość?
 4. No ok. Najpierw ofertuję. Tworzę czasami spore oferty po 200 pozycji. Jeśli wszystko zostaje zaakceptowane to zamieniam ofertę w zamówienie. Do tej pory korzystałem z szablonu "ZAMÓWIENIA" w Subiekcie GT. O Nexo wypowiedział się człowiek, który instalował nam w firmie Subiekt GT, że jest to niestabilny program. Nie wiem co daje NAVIREO. Firmę prowadzimy w Zielonej Górze i nie ma tutaj żadnego partnera, który chciałby się spotkać i rozwiązać nasze bolączki.
 5. Chciałbym, ale ZAMÓWIENIA w Subiekcie nie są aż tak plastyczne. Często w takiej ofercie mam kilka zmian lub dodatkowych produktów, które muszą się znaleźć jedna po drugiej. Tu natomiast gdy mam już wprowadzone 200 produktów nie mogę dodać sobie od tak wiersza. Chodzi mi np o jedno duże urządzenie i klient decyduje się jednak dokupić do niego jeszcze kilka ważnych elementów rozszerzających funkcjonalność.
 6. No takie znaczenie, że jak do tej pory mało która firma jest mi w stanie pomóc. Szukam rozwiązania problemu opisanego powyżej. W jaki sposób przyjmować zamówienia czy w subiekcie czy może w innym rozszerzeniu. Ja później muszę wystawić fakturę na podstawie mojej oferty na 200 pozycji.
 7. Dzień dobry, Poszukuję najlepszego rozwiązania do importu plików do zamówienia (na podstawie zamówienia tworzę fakturę Proforma lub Fakturę). Mam problem bowiem posiadam bardzo szeroką gamę produktów i większość ofert tworzę w excelu. Jedna oferta to czasami 200 pozycji. W momencie gdy Klient akceptuje ofertę ja muszę wszystko ręcznie przeklepywać do Subiekta, aby założyć sobie "zamówienie". Pomyślałem, że może excela przerobię na xml i zaimportuję go do zamówienia subiekt. Na tę chwilę mam tylko wersję podstawową programu subiekt. Co według Was jest potrzebne, aby sprawniej tworzyć zamówienia i na podstawie tego tworzyć np faktury? Bardzo proszę o pomoc bo mam już tego dość... Pozdrawiam Maciej
×