Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Andih .

Użytkownik
 • Ilość treści

  86
 • Rejestracja

Reputacja

2 Neutral
 1. Witam ,mam następujący problem.. " Wysyłanie oferty "******" na konto ***** w serwisie Allegro.pl (Polska): An error has occurred HTTP Status: Bad Request (400) " Przejrzałem całą aukcję, wszystkie szczegóły typu kod pocztowy, miasto ,ean itp wszystko się zgadza Gdzie może leżeć problem?
 2. Udało się rozwiązać problem.
 3. Witam, coś się przestawiło i Sello wyświetla podział w pionie, a nie w poziome jak powinno. Nie mogę sobie poradzić by wrócić do standardu. Teraz selo wygląda jak np. Total Commander. Proszę o pomoc gdzie i jak to przestawić.
 4. Ja pracuje na wersji 1.31.3 i też teraz wywala - cały dzień działało poprawnie.
 5. Witam - dziś Sello 1.31.3 same kilka razy już się wyłączyło, co może być powodem? Instalacja była już dawno, żadnych zmian ostatnio nie robiłem. - Przy okazji czy warto wgrywać najnowszą wersję 1,32,1 - czy są jakieś problemy o których jakiś czas temu pisali niektórzy użytkownicy?
 6. Witam Chciałbym uruchomić sklep internetowy, ważne wymagania: - Współpraca z Sello - Możliwość zimportowania aukcji z Allegro (aby nie tracić dużo czasu na tworzenie nowych ofert) - Umiarkowana cena Co proponujecie?
 7. Ogólnie sprawdzałem różne ustawienia i zapewne gdzieś jest coś nie tak skoro nie działa ale już nie wiem gdzie .
 8. Problem rozwiązany ale też straciłem kilka dni. Dobrze , że paragony szły z komputera klienckiego - drugiego. Drukarka fiskalna podpięta do głównego przez port RS232, podobno bardziej stabilne połączenie ustawione przez dostawcę drukarki fiskalne. W końcu podłączyliśmy przez USB, nowe sterowniki i jakoś teraz działa. - Inny problem to po tych aktualizacjach straciliśmy możliwość drukowania z drugiego komputera na drukarkę podpiętą do głównego i etykieciarkę, które teraz działają tylko z głównego. Komputery się nie widzą, już sam nie wiem, próbowałem przestawiać wiele ustawień.
 9. Po zainstalowaniu nowej wersji subiekta pojawił się u mnie inny problem - Nie drukuje mi Paragonów z głównego komputera. Z komputera klienckiego - Wszystko idzie Co można zmienić na komputerze z nową wersją, by zaczęły iść paragony na drukarce fiskalnej ?
 10. Po aktualizacji Windowsa 10 pojawiają się błędy typu: InsERT_Driver: Rozłączanie od systemu sprzedaży: Wystąpił błąd podczas ładowania biblioteki typu/DLL. (0x80029C4A) Nie wychodzą dokumenty końcowe, brak połączenia.
 11. Witam Jak usunąć problem czerwonego powiadomienia błędu o niepołączonym towarze z subiekta, towar wcześniej był niepołączony i pojawiło się zamówienie. Połączyłem później ,po czasie - a zamówienie zrealizowałem ręcznie, ale stale pojawia się błędny komunikat mimo że przesyłka już dawno jest spakowana i wysłana, jak to można usunąć?
×