Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Tomasz Bartodziej

Użytkownik
 • Ilość treści

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam to samo, w miesiącach z urlopami w Z-3 pojawiają się inne kwoty niż w RCA. Mam aktualną wersję programu. Rozwiążcie proszę ten problem, bo ZUS wysyła pisma żeby skorygować Z-3 wyliczane w Gratyfikancie.
 2. Witam nie mogę zmienić, jakiś problem z programem? Wydaje mi się, że wszystko zrobiłem jak trzeba (koło zębate, dane firmy, w ulicy wpisałem miejscowość i numer domu, w pozycji miejscowość zmieniłem na nazwę poczty, zapisałem, wyskoczył napis ze dane zostaną również zmienione na wcześniejszych fakturach). Na ten moment w tylko nowych fakturach pojawia mi się miejscowość i nr domu, poczta pozostała bez zmian. Chciałbym aby było na fakturze np: Jan Kowalski, Nowa Wieś 1, 99-999 Kraków. Możecie to przetestować?
 3. Przy zaznaczeniu KEDU5 nie są aktywne pola rozwiązania stosunku pracy w ZWUA.
 4. Działa. Skoro nie odliczasz vat z faktury to zaznaczasz: bez odliczenia, przypadek szczególny vat nie dotyczy, i wartości z faktury brutto w wiersz npo
 5. U mnie wartość vat w wybranej stawce, u Ciebie wartość vat do odliczenia w wybranej stawce. Nadal nie wiem jak chcesz żeby się zaksięgowała ta faktura z pierwszego zdjęcia.
 6. Nie doczytałem tego że jest to firma zwolniona z VAT. Napisz jak chcesz zaksięgować tę fakturę. Co i ile na jakie konto.
 7. Chyba jednak zadziała. Wchodzisz w 2019 w ewidencje vat zakup. Wbijasz fakturę z datą otrzymania 31.12, datą wystawienia 31.12. Ksiągujesz. Wchodzisz w fakturę i zmieniasz datę otrzymania i wystawienia, okres odliczenia w vat na 01.2020.W kpir 2019 masz zaksięgowane, a w 2020 r. masz w ewidencji zakupu.
 8. Witam w subiekcie GT planowana jest następująca zmiana: "W związku z powtarzającymi się pytaniami dotyczącymi możliwości sprawdzania rachunków kontrahentów na tzw. białej liście podatników VAT uprzejmie informujemy, że przygotowujemy taką funkcję do wersji 1.60 systemu InsERT GT, którą planujemy opublikować w grudniu br. Nowy mechanizm będzie umożliwiał sprawdzanie numeru rachunku bankowego z poziomu kartoteki kontrahenta, z poziomu faktur, z poziomu rozrachunków i operacji bankowych oraz z poziomu bankowości online i homebankingu." Czy w Subiekcie 123 też będzie można zassać do kontrahentów (klientów) ich rachunki bankowe z białej listy? Niewątpliwie ułatwiłoby to weryfikację poprawności tychże rachunków z poziomu modułu KLIENCI lub faktur zakupu. Byłoby szybciej aniżeli sprawdzanie na stronie min. fin. pozdrawiam
 9. Witam, przydałaby się taka możliwość, tj. na dole faktury umieszczenie informacji o niezapłaconych fakturach na dzień wystawienia bieżącej faktury (nr faktury, kwota zaległości i liczba dni spóźnienia). Czy w planach jest taki upgrade??
×