Skocz do zawartości

MM N

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mam pytanie, czy istnieje jakakolwiek możliwość, gdy mam kilkadziesiąt aukcji różnych produktów, aby podmienić tylko część, jak na screenie. Tylko zaznaczony element, może być w całości.
 2. Z tego co wiem do importu w ten sposób niezbędna jest Sfera + importer. A to rodzi kolejne koszty. Chyba, że o czymś nie wiem? Jeżeli się mylę to czuję, że będzie to rozwiązaniem
 3. Mam takie pytanie. Właściwie na prośbę znajomego. Allegro stworzyło możliwość wystawiania aukcji z pliku CSV... plik ktory nas interesuje ma kilka tysięcy pozycji towarowych. Czy po wystawieniu i pobraniu aukcji do Sello jest jakkolwiek możliwość exportu produktów do subiekta, tak aby stworzyć produkt np. na podstawie tytułu aukcji i łatwiej go powiązać, a nie klepać ręcznie każdy? A może istnieje jakaś inna lepsza/szybsza możliwość jeżeli chodzi o tworzenie dokumentów dla klientów? Dodam, że stany magazynowe nie będą miały znaczenia - będą pomijane.
 4. Zakupiłem moduł wifi do posnet temo. Udało mi się połączyć przez wifi, drukarka jest online. Wiem, że istnieje możliwość połączenia z komputerem tak aby możliwa była komunikacja bezprzewodowa. Aktualnie jest to USB (przypisany port COM). Proszę o informację od czego właściwie powinienem zacząć, gdzie szukać rozwiązania.
 5. Super, dziękuję. Faktycznie, to może być rozwiązanie problemu. Małe pytanie... Da się na stałe wyłączyć, a jeśli tak to gdzie? FV automatycznie wystawiam przez Sello, ale to chyba nie ma znaczenia.
 6. Dziękuję, niestety nie znajduję ustawienia pola rejestracji na drukarce fiskalnej w tej zakładce.
 7. Mam pytanie - czy istnieje możliwość wyłączenia zaznaczenia druku dokumentu (jak na zdjęciu). Drukujemy fakturę na drukarce fiskalnej. Niestety za każdym razem musimy odznaczać "rejestruj dokument na drukarce fiskalnej" gdyż inaczej otrzymujemy zwrotkę z błędem. Jak i gdzie odznaczyć tą pozycję na stałe?
 8. Problem rozwiązany, temat do zamknięcia.
 9. Czy ktoś ma problem z odbieraniem przesyłek paczkomatowych przez ShipX ?? Generuje przesyłki, bo dodaje numery w Allegro, ale nie umożliwia wydruku...
 10. Wprowadziłem podany numer puntku. Zresztą już go wcześniej sprawdzałem. Jest oficjalnie dostępny na mapce na stronie Ruch. Aktualnie mam błąd, który wskazuje problem z punktem odbioru...:
 11. 1. Drukarka musi obsługiwać możliwość wydruku NIP na paragonie 2.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...