Skocz do zawartości

MM N

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Problem występuje na wszystkich wysyłkach typu DPD i DPD Pobranie (opcje Allegro są ok). Dodam, że na drugim koncie w tym samym programie jest wszystko ok. Może więc kwestia jakiś ustawień? Mam od Allegro informację, proszę o pomoc skąd wziąć aby im to wysłać?
 2. Proszę o pilną pomoc. Podczas tworzenia przesyłki kurierskiej DPD otrzymuję zwrot: Pobieranie stanu wykonania zlecenia utworzenia przesyłki z Allegro dla paczki "14215/2021" na koncie "xxx" (99019504): Błąd przetwarzania. Support został poinformowany o Twoim problemie i pracuje nad rozwiązaniem Kod błędu: 0 [ERROR]: Błąd przetwarzania. Support został poinformowany o Twoim problemie i pracuje nad rozwiązaniem
 3. Niestety Sello gubi / nie ma możliwości edycji parametrów własnych Allegro, w związku z czym każda edycja aukcji z podanymi parametrami powoduje ich wyczyszczenie. Chyba, że jest jakaś możliwość rozwiązania tego problemu? Jest to o tyle ważne, że każdy dodatkowy parametr wpływa na trafność aukcji w Allegro.
 4. Co w momencie jeżeli konwersja nie przebiegnie pomyślnie? Miałem już problem kiedyś z odzyskaniem archiwizacji
 5. Nie wiem czy sprawa nadal aktualna, czy udało się coś podziałać, ale numery widoczne są przy wyborze manager.paczkawruchu.pl dla przykładu jakiś losowy kiosk w Sosnowcu
 6. Dodam, że mam uprawnienia Mam miejsce na dysku 300GB+ Folder roboczy zmienialem dla sprawdzenia (C:\Archiwizacja\Sello + C:\Archiwizacja\Temp)
 7. Ok, teraz przy aktualizacji po archiwizacji itd mam taki błąd.
 8. Zrobiono To próba co prawda po północy, wcześniej komunikat dotyczył tego, że nie mam uprawnień do bazy lub za mało miejsca na dysku lub niepoprawny folder. Wszystkie z 3 sprawdziłem, zmniejszyłem też bazę danych.
 9. Mam podobny problem, ale jednak trochę inny. Co można zrobić? Pasek postępu się nie rusza.
 10. O świetnie, jak możemy się dogadać w tej sprawie?
 11. Ok, czyli wszystko sprowadza się do tego, że nie ma takiego rozwiązania. Dzięki za wyjaśnienie.
 12. Wycofane skutki wynikały z braków we wprowadzeniu faktur zakupowych. Teraz po wprowadzeniu zaległości w fakturach zakupowych chcemy wywołać skutek. Ot cała tajemnica. Dokumentów jest bardzo dużo. Będzie to zapewne wykonywane wyłącznie raz. Stąd też moje pytanie czy może jest rozwiązanie tego problemu bez zamawiania dodatków, które może są niepotrzebne.
 13. W tym problem, że za każdym razem gdy coś jest nie tak wyskakuje okienko, które informuje o tym, że "nie ma produktu" i trzeba dokonać wyboru. Przy kilkunastu tys. dokumentów jest to dość uciążliwe i trzeba przy tym siedzieć..
 14. Czy jest możliwość, aby wywołać skutek magazynowy zbiorczo dla wielu dokumentów, ale z pominięciem tych dla których to niemożliwe (brak produktu/produkt jednorazowy)?
 15. Obecnie jeszcze nic. a dobrze by było, bo to myślę dla wielu bardzo ważny element.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...