Skocz do zawartości

Kamil Mazur

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Kamil Mazur

  Sello 1.35.1

  Wszędzie była ta sama wersja programu. Odinstalowałem na serwerze, zainstalowałem starsza wersję, zaktualizowałem i działa. Program powinien być "idiotoodporny" i nie pozwalać instalować aktualizacji na stanowisku klienckim przed zaktualizowaniem na serwerze.
 2. Kamil Mazur

  Sello 1.35.1

  Odinstalowałem nową wersję i zainstalowałem stara po czym zaktualizowałem do nowej na stanowisku klienckim. Doczytałem tu by odinstalować nową wersję na serwerze i zainstalować starą wersję Sello. Tylko co z obecną kopią bazy która jest przekonwertowana do nowej wersji? Co masz na myśli pisząc "Przeinstalować próbowaliście? " Co i gdzie przeinstalować.
 3. Sello pracuje sieciowo. Aplikacja została błędnie przez nadgorliwego pracownika zaktualizowana na stanowisku roboczym. Po tym fakcie zaktualizowałem Sello na serwerze. Baza została skonwertowana do nowszej wersji. Program działa na serwerze. Na stanowisku roboczym po próbie połączenia się z bazą danych wyskakuje błąd jak na załączonym zrzucie ekranu. Co i jak robić by przywrócić działanie aplikacji na stanowisku klienckim?
 4. Sello jest zainstalowane na serwerze. Wersja to 1.31.3 (1.31.3.2901) Na PC klienckim mam wersję 1.32.2 (1.32.2.2934). Nie robiłem aktualizacji na serwerze programu SELLO i to pewnie jest powód! Wersje jak widać są różne i działa poprawnie. Co więc po kolei zrobić by zaktualizować do najnowszej bez wykrzaczenia bazy danych? Obecnie jak próbuję na PC klienckim wykonać kopię bazy / archiwizację, to wyskakuje błąd braku dostępu. Archiwizację trzeba wykonać na serwerze, czy PC klienta?
 5. Odinstalowałem najnowszą wersję. Zainstalowałem starszą wersję i Sello działa. Co jest nie tak , że z nowszą wersją po aktualizacji Sello nie potrafi zaktualizować bazy danych? Wyskakują powyższe błędy jak na zrzutach ekranu?
 6. Po instalacji najnowszej wersji na drugim PC otrzymałem komunikaty jak w załączniku. W efekcie nie mam SELLO ani na 1 ani na 2 PC. Sello łączy się z baza na serwerze. Nie można po aktualizacji SELLO do najnowszej wersji wykonać konwersji bazy danych. Jak to naprawiać?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...