Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Książe Goro

Użytkownik
  • Ilość treści

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
  1. Witam To nie weekendy są do bani tylko, nieoczekiwane problemy Niestety mnie również dopadł ten problem.
  2. Witajcie Dotychczas Sello bez zarzutów generowało wydruki etykiet dla wysyłki "Inpost Paczkomaty" ( shipX ) zgodnie z kolejnością znajdującą się na mojej liście wysyłkowej jednak nagle od 2 dni etykiety drukują się w losowej kolejności np. 1, 7, 15, 6, 2, 3, 12, etc idt. Poświęciłem już sporo czasu aby spróbować naprawić ten problem dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do sprytniejszych ode mnie, aby wskazali jak mogę przywrócić kolejność wydruków etykiet zgodną z listą wysyłkową. Jedyne co ostatnio zmieniałem w Sello to: - podłączyłem nową drukarkę do etykiet ( zebra ) to nic nie zmieniło - po sieci dodałem nowy komputer kliencki też z drukarką zebra do etykiet - i tu się zaczęły się problemy ;) - tego samego dnia zaktutualizował mi się widnows 10 ( choć to raczej bez znaczenia ) Kilka faktów odnośnie Sello: - nie zmieniałem żadnych parametrów - sello na wszystkich kompach jest tak samo skonfigurowane - pozostałe sposoby wydruków też Inpost shipX banglają zgodnie z listą wysyłkową Nie zadziałało, lub coś źle zrobiłem: - wyłączenie na chwilę tej formy dostawy i ponowne jej załączenie - przełączanie i drukowanie po kontach ( 3 podpięte ) - drukowanie po filtrze smart - zmiany sortowania - dodanie oddzielnego sposobu wysyłki dla paczokomatów 24/h i paczkomatów allegro Proszę o wskazówki na co powinienem zwrócić uwagę w takiej sytuacji ? nie można bez tej funkcji ciężko jest normalnie pracować.
  3. Generalnie crtl + F5 nic nie zmienia. Błędy nadal występują. Dodatkowo chciałem zauważyć, że w sello nie można podmienić zdjęć znajdujących się w ofertach trwających i wysłać do allegro na "podmiankę" ponieważ wtedy pojawia się błąd "metoda została wyłączona". W miarę możliwości proszę o dalsze wskazówki.
  4. Witam Proszę o podpowiedź jak rozwiązać problemy z wyświetlaniem zdjęć w allegro, polegające na wyświetlaniu zdjęć które na spodzie mają czarny pasek lub całe są czarne. Problem występuje praktycznie w każdej wystawionej przez sello ofercie, co ciekawe w niektórych przeglądarkach zdjęcia wyświetlają się poprawnie, ale na to nie ma reguły. ( tzn. na jednym komputerze na chromie banglają, a na drugim nie etc ) Przesyłam opis wykonanych testów i ustawień sello, żeby wykluczyć zbędne podpowiedzi: wyświetlanie ofert sprawdziłem również w zakładkach incognito - problem tam też występuje zdjęcia nie są uszkodzone zdjęcia w formatach JPG wszystkie oferty zostały wystawione z sello po pobraniu pełnych danych dla aukcji ( brak błędów ) wszystkie dane do ofert pobrały się elegancko tzn. z poziomu sello w galeriach wszystkie zdjęcia wyświetlają się bezbłędnie opcja " zmniejszaj zdjęcia wysłane do serwisu..." jest wyłączona oferty wystawiane są z komputera który łączy się przez wi-fi z bazą danych znajdującą się na serwerze Zauważyłem, że problem można rozwiązać poprzez usunięcie zdjęć z galerii i wczytanie ich od nowa do sello. Mam bardzo dużo ofert i nie chciałbym tracić czasu na zabawę w odświeżanie ofert. Załączam screen z podglądem błędu. Proszę o sugestie.
×