Skocz do zawartości

Książe Goro

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Mogę spróbować wysłać tę bazę na podanego maila - pytanie tylko czy taka wiadomość do Was dojdzie ? Rozumiem, że po jej otrzymaniu i ewentualnych testach zostanie przez Was usunięta..?
 2. Mam ten sam kłopot. Sello zawiesza się dokładnie w tym miejscu. Baza danych którą chcę zaktualizować jest mała - ok 100MB ( 800GB wolnego miejsca ). Próbowałem pobrać plik raportu z aktualizacji, ale nie ma go w lokalizacji wskazanej w komunikacie. Pozostałych baz 7GB i 5,5GB nie dotykam. Musiałem odinstalować Sello i zainstalować od nowa wersję 1.36 to działa, no ale wiadomo bez aktualizacji. Z czego to wynika ? Proszę o pomoc.
 3. Mam ten sam kłopot. Sello zawiesza się dokładnie w tym samym miejscu. Baza danych którą chcę zaktualizować jest bardzo mała - ok 100MB ( 800GB wolnego miejsca ). Próbowałem pobrać plik raportu z aktualizacji, ale nie ma go w lokalizacji wskazanej w komunikacie. Pozostałych baz 7GB i 5,5GB nie dotykam. Musiałem odinstalować Sello i zainstalować od nowa wersję 1.36 to działa, no ale wiadomo bez aktualizacji. Z czego to wynika ? Proszę o pomoc.
 4. Witam To nie weekendy są do bani tylko, nieoczekiwane problemy Niestety mnie również dopadł ten problem.
 5. Witajcie Dotychczas Sello bez zarzutów generowało wydruki etykiet dla wysyłki "Inpost Paczkomaty" ( shipX ) zgodnie z kolejnością znajdującą się na mojej liście wysyłkowej jednak nagle od 2 dni etykiety drukują się w losowej kolejności np. 1, 7, 15, 6, 2, 3, 12, etc idt. Poświęciłem już sporo czasu aby spróbować naprawić ten problem dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do sprytniejszych ode mnie, aby wskazali jak mogę przywrócić kolejność wydruków etykiet zgodną z listą wysyłkową. Jedyne co ostatnio zmieniałem w Sello to: - podłączyłem nową drukarkę do etykiet ( zebra ) to nic ni
 6. Generalnie crtl + F5 nic nie zmienia. Błędy nadal występują. Dodatkowo chciałem zauważyć, że w sello nie można podmienić zdjęć znajdujących się w ofertach trwających i wysłać do allegro na "podmiankę" ponieważ wtedy pojawia się błąd "metoda została wyłączona". W miarę możliwości proszę o dalsze wskazówki.
 7. Witam Proszę o podpowiedź jak rozwiązać problemy z wyświetlaniem zdjęć w allegro, polegające na wyświetlaniu zdjęć które na spodzie mają czarny pasek lub całe są czarne. Problem występuje praktycznie w każdej wystawionej przez sello ofercie, co ciekawe w niektórych przeglądarkach zdjęcia wyświetlają się poprawnie, ale na to nie ma reguły. ( tzn. na jednym komputerze na chromie banglają, a na drugim nie etc ) Przesyłam opis wykonanych testów i ustawień sello, żeby wykluczyć zbędne podpowiedzi: wyświetlanie ofert sprawdziłem również w zakładkach incognito - problem tam też występuje zdję
×
×
 • Dodaj nową pozycję...