Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Patryk Cieśluk

Użytkownik
 • Ilość treści

  7
 • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral
 1. Czy tutaj mógłby się wypowiedzieć ktoś z Inserta? Bo nawet jeśli nie da się tego zmienić z poziomu ustawień to chciałbym informację o tym, że zostanie to poprawione w kolejnej wersji czy poprawce.
 2. Zrobiliśmy testy na dwóch różnych stanowiskach dla tego samego, problematycznego użytkownika. Co gorsze - konto Szefa ma ten sam problem. Usunęliśmy ustawienia list, nie pomogło. Spróbuję jeszcze zdjąć uprawnienia do szans sprzedaży i nadać je z powrotem - nie pomogło
 3. Cześć, pojawił się u nas problem tylko u trzech użytkowników Gestora, u pozostałych 10 jest ok. Nie możemy otworzyć listy szans sprzedaży klikanie w ikonkę szansy sprzedaży nie przynosi rezultatu. Nie możemy też ich przypisać do zamówienia, otwiera się puste okno. Czy spotkał się ktoś z czymś takim?
 4. Niestety nie otwiera, próbowaliśmy na różnych stanowiskach. Powinien ewentualnie wyskoczyć monit o skojarzenie pliku z programem. Ale klikanie "Otwórz" nie daje jakiejkolwiek reakcji.
 5. Cześć, Mamy problem z wysyłaniem załączników które w swojej nazwie pliku zawierają znaczki z języków obcych (np. jakieś czeskie krzaczki). Dzieje się to tylko wtedy, kiedy używamy szablonu wiadomości. Zrobiliśmy próbę wysyłki bez użycia szablonu wiadomości - poszło bez problemu. Jak rozwiązać taki problem? Szukałem w ustawieniach szablonu wiadomości, ale nie znalazłem niczego co mogłoby ten problem rozwiązać.
 6. Cześć, Mamy problem z otwieraniem plików ai, cdr, eps bezpośrednio z programu Gestor GT (z załączników poczty). Pdf otwieramy bez problemu. Czy jest gdzieś edytowalna lista formatów, które można otwierać z bezpośrednio z programu?
 7. Cześć! W wiadomościach odebranych chcemy korzystać ze skrótu ctrl + shift + f do przesyłania wiadomości dalej. Niestety odpala nam się formatowanie warunkowe do którego również jest przypisany ten skrót. Jak mogę zmienić przypisanie skrótów w Gestor GT lub kiedy jest planowane poprawienie tego? Nasza wersja Insert GT - 1.56. SP1 HF2
×