Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Aleksander Mynarek

InsERT
 • Ilość treści

  147
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  3

Aleksander Mynarek wygrał w ostatnim dniu 8 września

Aleksander Mynarek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Neutral

O Aleksander Mynarek

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzień dobry Ten wątek dotyczy Subiekta 123, pytania dotyczące nexo proszę zadawać w tym dziale.
 2. Użyliśmy kodów języków (a nie kodów krajów) zgodnie z normą ISO 639-1, a zgodnie z nią skrót to UK. Aczkolwiek jeśli to jest rzeczywiście problem, możemy rozważyć zmianę.
 3. Nie da się osiągnąć aż tak nietypowego numeru - musi w numerze wystąpić co najmniej element związany z dwoma ostatnimi cyframi roku.
 4. Tak, pro formy też będzie można oznaczyć, że podlegają MPP.
 5. Dzień dobry Nic się w tej kwestii w ostatniej wersji nie zmieniło. Opcja jest dostępna w Konfiguracja > Podatek VAT. Po odznaczeniu opcji Czynny podatnik VAT (1) pojawi pole Podstawa zwolnienia z VAT z listą opcji do wyboru (2).
 6. Proszę na liście faktur odszukać fakturę, którą chcemy skorygować. Następnie rozwinąć menu kontekstowe za pomocą symbolu wielokropka lub prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję Koryguj.
 7. Pod koniec października opublikujemy wersję, w której będzie możliwe oznaczanie dokumentów jako podlegających "Mechanizmowi podzielonej płatności"
 8. W tej chwili nie - obecnie Subiekt 123 nie obsługuje zaliczek z odroczoną płatnością. Obsługa płatności odroczonych na zaliczkach zostanie udostępniona z kolejną aktualizacją, planowaną pod koniec tego miesiąca.
 9. W Subiekcie 123 w wydatkach nie ma pozycji dokumentu, więc nic nie jest w żaden sposób przyjmowane do towarów - Subiekt 123 nie wspiera ewidencji stanów magazynowych.
 10. Informujemy, że w dniu 18 września 2019 między godziną 4:00, a 6:00 rano, planujemy wdrożenie nowej wersji Subiekta 123. W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany: Możliwość utworzenia wielu serii numeracji dla dokumentów i możliwość ich wyboru przy wystawianiu dokumentu, Tworzenie faktury cyklicznej na podstawie istniejącej faktury, Generowanie faktur cyklicznych tylko w dni robocze, Wysyłka dokumentu na wiele adresów email jednocześnie, Możliwość włączenia kolumny z adresem klienta w module dokumentów, Możliwość włączenia kolumny z kodem PKWiU na formatce dokumentu, Wydłużona nazwa produktu w kartotece i na pozycjach dokumentów, Możliwość zmiany języka interfejsu na język ukraiński i rosyjski, Poprawa znanych błędów i problemów.
 11. Pozwoliłem sobie przenieść temat do właściwego działu. Wersja z poprawką w/w problemu powinna pojawić się w tą środę (18.09).
 12. Będzie to możliwe w nowej wersji planowanej na drugą połowę września.
 13. Potwierdzam występowanie błędu w sytuacji, kiedy dodaje Pani szablon z harmonogramem miesięcznym i dniem generowania 31. Błąd poprawimy w kolejnej wersji. Skontaktuję się z Panią w wiadomości prywatnej w celu obejścia tego problemu teraz.
 14. Pozwoliłem sobie przenieść do właściwego działu. Był przejściowy problem z pobieraniem dokumentów w czwartek 29.08, ale został już rozwiązany. Przepraszamy za niedogodności.
×