Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Aleksander Mynarek

InsERT
 • Ilość treści

  303
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7

Aleksander Mynarek wygrał w ostatnim dniu 5 czerwca

Aleksander Mynarek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

26 Excellent

O Aleksander Mynarek

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzień dobry Proszę dodać nowe państwo do słownika zgodnie z poradnikiem https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/3428,subiekt-123-konfiguracja-podstawowych-slownikow-pozwalajacych-na-rozpoczecie-pracy.html
 2. Dzień dobry Proszę kliknąć na nagłówku kolumny "Data wystawienia", to powinno zmienić sortowanie listy.
 3. Dzień dobry Mamy zapisaną taką potrzebę, ale na ten moment nie jestem w stanie określić kiedy ją zrealizujemy.
 4. Dzień dobry Dziękuje za szerszy opis problemu. Potwierdzamy występowanie tego błędu w module wydatków oraz w zestawieniu płatności nierozliczonych. Poprawkę w/w problemu opublikujemy w tym tygodniu.
 5. Dzień dobry Nie ma metody, która zadziałałaby "z automatu". Natomiast można to osiągnąć zmieniając ręcznie na takich dokumentach rejestr numerów. Poradnik jak dodać i używać własnych numeracji znajduje się tutaj: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/4682,subiekt-123-jak-dodac-wlasny-rejestr-numeracyjny.html
 6. Dzień dobry Potwierdzamy występowanie obu problemów. Poprawki opublikujemy w przyszłym tygodniu.
 7. Dzień dobry Potwierdzamy występowanie w/w problemu. Poprawki opublikujemy w przyszłym tygodniu.
 8. Dzień dobry Czy używa Pani przeglądarki FireFox i wprowadza płatności z poziomu listy dokumentów? Jeśli tak, to potwierdzamy występowanie problemu. Na teraz można albo użyć innej przeglądarki, albo wprowadzać płatności z formatki dokumentu, za pomocą dialogu "Pokaż płatności"
 9. Dzień dobry Czy problem nie jest podobny do tego Proszę sprawdzić status tego pliku JPK. Jeśli jest "Trwa generowanie" to trzeba poczekać, aż plik będzie mieć status OK i wtedy go pobrać. Komunikat aktualnie jest mylący i poprawimy go w najbliższym czasie. Jeśli jednak ten problem występuje nawet wówczas, gdy status jest już OK, to proszę o informację - będziemy sprawę badać.
 10. Dzień dobry Mógłbym prosić o szerszy opis problemu? Bo nie bardzo wiem co jest nie tak i w jakiej sytuacji występuje problem.
 11. Dzień dobry Czy paczka z danymi ma status OK lub Błąd, czy ma status "Trwa generowanie". Jeśli ten ostatni, to po prostu trzeba trochę poczekać, aż się operacja zakończy i wtedy ją pobrać - przy próbie pobrania paczki przed zakończeniem generowania pojawia się komunikat o braku dokumentów, jest on błędny i będzie zmieniony w przyszłości.
 12. Informujemy, że w dniu 29 czerwca 2020 między godziną 5:00, a 6:00 rano, planujemy wdrożenie nowej wersji Subiekta 123. W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany: Nowy widok w sprzedaży: Dokumenty nieopłacone - z możliwością wysyłania przypomnień email o nieopłaconych dokumentach, Aktualizacja słownika PKWiU do wersji 2015, Konwerter PKWiU 2008 na 2015, Możliwość edycji treści wiadomości email podczas wysyłania, Rozszerzenie filtru daty o nowe wartości: "poprzedni miesiąc" oraz "poprzedni i bieżący miesiąc", Filtr "Data wystawienia" w zestawieniu płatności nierozliczonych, Poprawa znanych błędów i problemów.
 13. Tak jak pisałem w wiadomości prywatnej - pracujemy nad rozwiązaniem problemu, by takie sytuacji nie powtarzały się w przyszłości.
 14. Dzień dobry Nie mamy podobnych zgłoszeń. Faktury cykliczne nie mają ograniczeń. Prosiłbym o przekazanie w wiadomości prywatnej informacji, które pozwolą zweryfikować ten problem: NIPu firmy na której jest problem, nazw faktur cyklicznych z którymi jest problem, z opisem co dokładnie wygenerowało się za dużo, a co za mało.
×