Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Aleksander Mynarek

InsERT
 • Ilość treści

  252
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Aleksander Mynarek wygrał w ostatnim dniu 12 lutego

Aleksander Mynarek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

19 Good

O Aleksander Mynarek

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzień dobry Proszę postępować zgodnie z poradnikiem https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/5795,subiekt-123-jak-wylaczyc-cieniowanie-na-wydruku.html
 2. Proszę jeszcze poczekać. Dzisiejszy proces generowania faktur cyklicznych jeszcze trwa. W pierwszy i ostatni dzień miesiąca jest generowanych bardzo dużo faktur, przez co trwa to znacznie dłużej.
 3. Informujemy, że w dniu 31 marca 2020 między godziną 4:00, a 5:00 rano, planujemy wdrożenie nowej wersji Subiekta 123. W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany: Wydruki EKO - możliwość wyłączenia cieniowania na wydruku, Dodanie obsługi schemy JPK_V7M oraz JPK_V7K w zakresie części ewidencyjnej, Obsługa oznaczeń grup towarowych JPK w kartotece produktów oraz na dokumentach, Obsługa oznaczeń transakcji JPK na dokumentach, Poprawa znanych błędów i problemów.
 4. Jeśli chodzi o wysyłkę poprzez bramkę to również obecnie nie mamy w planach - zainteresowanie tym tematem jest w zasadzie zerowe.
 5. Obecnie nie planujemy wprowadzić bezpośredniej wysyłki plików JPK_VAT do MF. Tym bardziej, że od wprowadzenia nowej wersji plików JPK_VAT (JPK_V7M, JPK_V7K) zastępujących dotychczasowe deklaracje VAT-7(K) wygenerowanie kompletnego pliku w programie do fakturowania (w Subiekcie 123) nie będzie możliwe. Pliki JPK_VAT zdatne do wysyłki trzeba będzie generować w programach księgowych, bo tylko one posiadają komplet danych do wypełnienia części deklaracyjnej struktury JPK_VAT.
 6. Dzień dobry Jaka to jest przeglądarka i w jakiej wersji? Generalnie Subiekt 123 wymaga do pracy jednej z nowoczesnych przeglądarek (Chrome, Firefox, Edge, Opera, Safari) w wersjach aktualizowanych zgodnie z zaleceniami producenta - czyli w aktualnych wersjach. Proszę spróbować zainstalować jedną ze wspieranych przeglądarek lub posiadaną zaktualizować do najnowszej wersji.
 7. Tak planujemy, prawdopodobnie w 2-giej połowie tego roku.
 8. To dziwne, bo w żadnym z tych miejsc przy pobieraniu pliku za te okresy ten znacznik przy kompresuj nie powinien być zablokowany do zaznaczenia i odznaczenia. Proszę w takim razie o zrzuty ekranu, gdzie widać ten znacznik oraz zrzuty ekranu z konsoli deweloperskiej (proszę użyć klawisza F12 lub skrótu Ctrl+Shift+I). Proszę też o informację, czy są używane jakieś blokery reklam (AdBlock lub inny). Proszę też o dane firmy, której ten problem dotyczy (numer NIP wystarczy). Może Pan to przesłać wszystko w wiadomości prywatnej na forum do mnie.
 9. To znaczy, że pole wyboru przy kompresuj jest zaznaczone i nie da się odznaczyć? Podobnie jest dla plików JPK_VAT i FA? Poproszę jeszcze informację za jaki okres Pan próbuje pobrać te pliki?
 10. Nie - nie ma dodatkowej licencji na pobieranie tych plików. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu - ale nie możemy go powtórzyć u nas i nie ma żadnego innego zgłoszenia w tej sprawie, więc mamy mocno utrudnione zadanie. Czy jest możliwość, że to jest jakiś problem z Pana łączem internetowym? Czy pobieranie plików z innych miejsc przebiega bez problemu? Czy pobieraniu plików bez kompresji problem również występuje? Informacja jakiej przeglądarki i w jakiej wersji Pan używa też może być pomocna.
 11. Dzień dobry Nie potwierdzamy występowania podobnego problemu, proszę o informację przy pobieraniu jakich plików występują problemy - będziemy badać sprawę.
 12. Dzień dobry Kursy zostały już pobrane. Przepraszamy za niedogodności.
 13. Dzień dobry Nie ma możliwości zbiorczego usuwania dokumentów.
 14. Dzień dobry Proszę o przekazanie w wiadomości prywatniej adresów z którymi jest problem oraz proszę o informację czy problem dotyczy wszystkich dokumentów, czy tylko wybranych.
×