Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Aleksander Mynarek

InsERT
 • Ilość treści

  181
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  4

Aleksander Mynarek wygrał w ostatnim dniu 30 października

Aleksander Mynarek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

15 Good

O Aleksander Mynarek

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzień dobry Nie ma możliwości samodzielnej modyfikacji tego tekstu. Zmieniony on będzie w kolejnej wersji, która planowana jest na koniec grudnia/początek stycznia. A z ciekawości, dlaczego obecny tekst przeszkadza? Nie wpływa on w żaden sposób na merytoryczną/ustawową zawartość faktury.
 2. Dzień dobry Mamy w planach weryfikację kont bankowych klientów na jedną z kolejnych wersji (styczeń/luty przyszłego roku).
 3. Stawki VAT zmieniane są na pozycjach dokumentu, a nie w tabeli VAT. Czy do dokumentu zostały dodane jakieś pozycje?
 4. Dzień dobry 1. Należy zmienić dane w Koncie Insert. Aby to zrobić należy wybrać z menu Moje usługi -> Konto Insert, a następnie kliknąć Zmień dane konta. Dane na już wystawionych dokumentach nie zmienią się automatycznie, należy je edytować i zmienić dane osoby wystawiającej. 2. Tak
 5. Dzień dobry Można wykorzystać stały opis na wydrukach dokumentów (https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/4087,subiekt-123-jak-dodac-staly-opis-na-wydruk-dokumentu.html) lub dodatkowe dane firmy (https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/4080,subiekt-123-jak-dodac-dodatkowe-dane-firmy-do-wydruku-dokumentu.html)
 6. Dzień dobry Proszę o wyjaśnienie, bo nie rozumiem o co chodzi. Aby podejrzeć na dokumencie tabelę VAT należy kliknąć na Wartości. Nie można bezpośrednio edytować wartości VAT, jest ona wyliczana automatycznie. Można natomiast zmieniać stawkę VAT na pozycjach dokumentu.
 7. Informujemy, że w dniu 29 listopada 2019 między godziną 5:00, a 6:00 rano, planujemy wdrożenie nowej wersji Subiekta 123. W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany: Wsparcie dla nowej schemy JPK_FA(3), Poprawa znanych błędów i problemów.
 8. Nie możemy powtórzyć tego problemu. Prosiłbym o więcej szczegółów - może być w wiadomości prywatnej. Przydatne mogą być zrzuty ekranu z faktury oraz namiar na firmę (NIP), w której problem występuje.
 9. Pliki generowane przez Subiekta 123 są testowane w liniach GT i nexo - i tam import działa. Nie testujemy ich na enova365 - to jej obsługę należałoby zapytać dlaczego pliki nie chcą się importować i możliwe, że to po ich stronie muszą się pojawić jakieś poprawki.
 10. Czy klient, który jest wybrany na dokumencie jest z innego kraju niż Polska?
 11. Udostępnimy tą funkcjonalność dla nievatowców w jednej z kolejnych wersji.
 12. mamy w planach takie rozszerzenie funkcjonalności, ale bez konkretnych terminów.
 13. Subiekt 123 obecnie nie wspiera faktur zaliczkowych w walutach innych niż PLN.
 14. Zakładając, że wartość całego zamówienia to 1000zł, właściwe działanie wygląda tak: 1. Wystawiamy Proformę na całe zamówienie (1000zł) i po dokonaniu przez klienta płatności na 350zł dodajemy taką wpłatę do dokumentu. 2. Na podstawie proformy wystawiamy Zaliczkę, program automatycznie podpowiada kwotę zaliczki na 350zł - nic tu nie zmieniamy, zapisujemy. 3. Do poprzedniej zaliczki wystawiamy kolejną zaliczkę i wpisujemy w niej pozostałą kwotę z zamówienia 650zł i zapisujemy. Dokument ten automatycznie oznaczony zostanie jako końcowy. Napis "faktura zaliczka końcowa" pojawia się na zaliczce, która rozlicza całość zamówienia - z tego wniosek, że na pierwszej zaliczce, którą Pani wystawia to albo w kwocie zaliczki zostaje wpisana pełna kwota 1000zł, albo na pozycjach dokumentu wartość zamówienia wynosi 350zł (zamiast 1000).
×