Skocz do zawartości

Aleksander Mynarek

InsERT
 • Liczba zawartości

  724
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana Aleksander Mynarek w dniu 22 Lipca

Użytkownicy przyznają Aleksander Mynarek punkty reputacji!

Reputacja

57 Excellent

O Aleksander Mynarek

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dzień dobry Problem wynika prawdopodobnie stąd, że stawki z różnych krajów mają taki sam symbol w Subiekcie 123. W takiej sytuacji import do GT sobie nie radzi. Nie ma możliwości samodzielnej zmiany symbolu użytej stawki w 123. Skontaktuję się w wiadomości prywatnej w celu rozwiązania problemu.
 2. Subiekt 123 wspiera jedynie scenariusz, że faktura rozliczająca całość zaliczki staje się jednocześnie fakturą końcową. Co prawda mamy zanotowaną potrzebę zerowych faktur końcowych, ale aktualnie nie jest ona zaplanowana do realizacji w dającej się przewidzieć przyszłości.
 3. Dzień dobry Numeru rachunku nie widać na w pełni opłaconych dokumentach. Takie były sugestie użytkowników, że na dokumencie już w pełni opłaconym nie ma sensu podawać terminu płatności czy numeru rachunku, bo nie ma już nic do zapłaty. Powielanie dokumentów w żaden sposób nie wpływa na to zachowanie.
 4. Dzień dobry Nic nie dzieje się automatycznie. W celu aktualizacji cen, po edycji produktu należy wybrać odpowiednia operację z menu kontekstowego: Po jej wybraniu pokaże się okienko z listą faktur cyklicznych, w których jest użyty ten produkt, wraz z informacją o aktualnej cenie i cenie po aktualizacji (z uwzględnieniem rabatu na fakturach). W tym okienku można również zaznaczyć/odznaczyć faktury, które mają być zaktualizowane:
 5. Dzień dobry Nie, nie da się tego ustawić. Przywrócimy nazwę formy płatności na opłaconych dokumentach w ciągu kilku najbliższych dni.
 6. Dzień dobry Na liście faktur nie ma takiej kolumny i obecnie nie planujemy jej dodania. Ale jest dostępny widok "Dokumenty nieopłacone" i tam taka kolumna jest widoczna.
 7. Dzień dobry Potwierdzamy, że jest problem z zapamiętywaniem tego wyboru. Poprawki opublikujemy jeszcze w tym tygodniu i będzie działało tak jak poprzednio.
 8. Dzień dobry Po usunięciu dokumentów w Subiekcie 123 proszę ponownie wysłać paczkę dokumentów z tego okresu, w którym były usunięte dokumenty. Po odebraniu paczki w nexo dokumenty zostaną tam też usunięte.
 9. Informujemy, że w dniu 8 września 2021 między godziną 5:00, a 6:00 rano, planujemy wdrożenie nowej wersji Subiekta 123. W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany: Generowanie i pobieranie paczek wystawionych dokumentów w wybranym miesiącu, Wysyłka zaznaczonych dokumentów na adresy klientów z kartoteki, Ceny sprzedaży w kartotece produktów w obcych walutach, Wybór generowania faktur cyklicznych w dni robocze przed lub po wyznaczonej dacie, Możliwość wydruku listy poprzednich zal
 10. W ramach podstawowej licencji do Subiekta 123 może mieć dostęp tylko 1 konto użytkownika. Zakup modułu Użytkownik+ pozwala na dodanie 3 kolejnych kont. Poradnik jak rozszerzyć licencję jest dostępny po tym linkiem.
 11. Z Subiekta 123 do Rachmistrza GT można przekazywać dokumenty za pomocą plików EPP. W tym poradniku opisano jak to zrobić.
 12. Dzień dobry Przy dodawaniu nowego pliku EPP proszę rozwinąć sekcję dokumenty i sprawdzić czy są one wszystkie zaznaczone. Jeśli nie, to można skorzystać z oznaczenia w nagłówku tabeli, by zaznaczyć je wszystkie: I wtedy wygenerować plik EPP.
 13. Dzień dobry Czy chodzi o to, co jest zaznaczone czerwoną ramką? Jeśli tak, to proszę postępować zgodnie z poradnikiem. Tylko na końcu odznaczyć pole "Wartość dokumentu w PLN" Jeśli chodzi o tabelkę VAT w PLN - to jej usunąć się nie da.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...