Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Aleksander Mynarek

InsERT
 • Ilość treści

  331
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Aleksander Mynarek wygrał w ostatnim dniu 23 września

Aleksander Mynarek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

27 Excellent

O Aleksander Mynarek

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Istniejące faktury cykliczne (schematy) trzeba edytować i samodzielnie nadać odpowiednie oznaczenia. Dopiero wówczas będą one przenosić się na nowo wystawiane dokumenty.
 2. Dzień dobry W przypadku Subiekta 123 nie trzeba niczego przenosić. Wystarczy, że nowe biuro udostępni temu klientowi Subiekta 123 i klient będzie miał dostęp do swojego konta dokładnie w taki sam sposób jak wcześniej.
 3. Informujemy, że w dniu 28 września 2020 między godziną 5:00, a 6:00 rano, planujemy wdrożenie nowej wersji Subiekta 123. W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany: Możliwość wystawiania faktur zaliczkowych w walutach obcych, Możliwość wydruku oznaczeń JPK na dokumentach, Parametr określający koniec okresu generowania faktury cyklicznej, Możliwość zmiany tapety na pulpicie, Wielolinijkowe kontrolki tekstowe w nazwie produktu w kartotece oraz na dokumencie, oraz w opisie pozycji na dokumencie (możliwość przejścia do nowej linii za pomocą Shift+Enter). Nowe autoteksty w szablonach wiadomości email z dokumentami: rachunek bankowy i nazwa banku, Nowy autotekst w przypomnieniu o płatności: liczba dni spóźnienia, Poprawa znanych błędów i problemów.
 4. Dzień dobry Nie ma możliwości dodawania nowych form płatności. Natomiast można oznaczyć dokument jako opłacony i wtedy na fakturze pojawi się informacja "Zapłacono" z zapłaconą kwotą.
 5. Pytania dotyczące linii GT proszę zadawać na dedykowanym forum https://forum.insert.com.pl/index.php?/forum/56-subiekt-gt/
 6. Kody GTU już teraz są przenoszone zarówno za pomocą plików EPP (wymian z GT) jak i za pomocą wymiany online (z nexo).
 7. Dzień dobry W kolejnej aktualizacji Subiekta 123 (planowanej na początek przyszłego tygodnia) pojawi się możliwość dodanie kodów GTU do wydruków.
 8. Dzień dobry Takie założenia/ograniczenia zostały przyjęte dla Subiekta 123. Póki co nie mamy w planach zmiany tego.
 9. Dzień dobry Subiekt 123 nie obsługuje not korygujących.
 10. Dzień dobry Bez konkretnych przykładów i konkretnych kwot ciężko odnieść się do tego problemu. Proszę podesłać przykłady lub zrzuty ekranu prezentujące problem, z dokładniejszym opisem jaki narzut jest stosowany i wtedy będę mógł coś powiedzieć. Może być w wiadomości prywatnej do mnie.
 11. Dzień dobry Potwierdzamy występowanie chwilowych problemów z działaniem aplikacji. Obecnie już wszystko powinno działać prawidłowo. Przepraszamy z niedogodności.
 12. Obecnie takiej możliwości nie ma, ale dopisałem do listy sugestii i zastanowimy się jak możemy ten problem zaadresować.
 13. Dzień dobry Czy chodzi o to, by numer dokumentu zawierał nazwę kontrahenta? Jeśli tak - to nie ma takiej możliwości. Jeśli chodzi o coś innego, to proszę o dokładniejsze wyjaśnienie.
 14. Dzień dobry Do wydruku można dodać dodatkowy język, niemiecki lub angielski, zgodnie z poradnikiem
×