Skocz do zawartości

Aleksander Mynarek

InsERT
 • Liczba zawartości

  649
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Aleksander Mynarek w dniu 14 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Aleksander Mynarek punkty reputacji!

Reputacja

47 Excellent

O Aleksander Mynarek

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dzień dobry Nie, aktualnie Subiekt 123 nie obsługuje kategorii dokumentów. Mamy zapisaną taką sugestię na przyszłość.
 2. Proszę wpisać inną nazwę, albo przed dodawaniem nowego Nadawcy usunąć poprzedniego. Najlepiej jednak wpisać inną nazwę, będzie łatwiej zorientować się w Subiekcie 123 którą wymianę powinno się skonfigurować.
 3. Dzień dobry Najprościej to ustalić po obu stronach takie same hasło. Przy czym, przy odbiorze paczek "ze złym hasłem", trzeba je pominąć (prawy klik na informacji o błędzie i tam jest opcja Pomiń paczkę). A jeśli tak się nie da, proszę od nowa skonfigurować wymianę online wg poradnika. Z tą różnicą, że po stronie 123 nie dodajemy wymiany, a edytujemy i tam wybieramy tą najnowszą skonfigurowaną.
 4. Nie, aktualnie nie jest planowana wymiana online z produktami z linii GT. Od jakiegoś czasu jest dostępna możliwość wysyłki wygenerowanych plików EPP za pomocą emaila wprost z aplikacji (poradnik).
 5. Tak jak pisałem w innym wątku: potrzebę mamy zapisaną, ale obecnie nie jest zaplanowana do realizacji w żadnym konkretnym terminie.
 6. Obecnie nie jest to zamiana zaplanowana do realizacji, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć.
 7. Dzień dobry Potwierdzamy występowanie tego problemu. Poprawki opublikujemy w tym tygodniu.
 8. W dniu 12 kwietnia 2021 wdrożyliśmy nową wersję Subiekta 123. W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany: Dodawanie własnych notatek na pulpit, Zmiana nazwy nadawcy wiadomości email wysyłanych z aplikacji, Opcja wydruku zestawień w orientacji poziomej, Możliwość ręcznego nadawania numerów w dokumentach (nowy rodzaj numeracji - ręczna), Wystawianie dokumentów sprzedaży bezpośrednio z kartoteki klientów, Możliwość automatycznego oznaczania faktur cyklicznych jako op
 9. Dzień dobry Zestawienie to powinno być sortowane po dacie wystawienia. Potwierdzamy, że aktualnie jest problem i ono sortowane nie jest - problem poprawimy przy okazji kolejnej wersji. Obejścia tego problemu w programie aktualnie nie ma - można zestawienie zapisać jako plik CSV i otworzyć w Excelu lub innym podobnym narzędziu i tam już dowolnie sortować.
 10. Post dotyczy raczej Subiekta nexo a nie 123 - zapraszam na dedykowane forum
 11. Dzień dobry Nie - jeszcze nie jest dostępna ta funkcjonalność. Nowa wersja będzie publikowana w okolicy 12 kwietnia.
 12. Proszę kliknąć prawym przyciskiem myszy na nagłówkach kolumn i na liście zaznaczyć Podsumowanie
 13. Obecnie nie planujemy wprowadzania do aplikacji edytora wydruków. Być może dodamy nowe szablony wydruków, ale to też nie jest obecnie jakoś konkretnie zaplanowane.
 14. Ten temat i dział dotyczą Subiekta 123, jeśli chodzi o Subiekta GT proszę pytać na dedykowanym forum.
 15. Zapisuję taką sugestię. Prawdopodobnie będzie zrealizowane to tak, że w ustawieniach wydruków będzie można zmienić tytuł dokumentu (aktualnie można dla wszystkich z wyjątkiem faktury zaliczkowej końcowej). Będzie można wtedy mieć zdefiniowane 2 wzorce wydruku i w zależności od sytuacji wybrać jeden albo drugi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...