Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Aleksander Mynarek

InsERT
 • Ilość treści

  130
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Aleksander Mynarek wygrał w ostatnim dniu 25 kwietnia

Aleksander Mynarek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4 Neutral

O Aleksander Mynarek

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Aleksander Mynarek

  Problem z wyświetleniem informacji w SUBIEKT 123

  Czy problem występuje tylko w module faktury czy też w innych modułach? Czy próbował Pan wejść do aplikacji za pomocą innych przeglądarek?
 2. Aleksander Mynarek

  Aktualizacja 2019.07

  Wystawianie faktur w dni robocze będzie dodatkową opcją, a nie nowym sposobem działania mechanizmu. Na fakturze cyklicznej pojawi się możliwość zaznaczenia "Wystawiaj w dni robocze" i jej zaznaczenie spowoduje, że jeśli data wystawienia przypada w dzień wolny, to faktura zostanie wstawiona ostatniego dnia roboczego przed tą datą. Jeśli opcja ta nie zostanie oznaczona, to będzie wszystko działało tak jak teraz. Raczej nie będziemy rozbudowywać faktur cyklicznych o zaawansowane automaty dla każdej daty osobno, bo to by mocno skomplikowało tą funkcjonalność, a tego mimo wszystko chcemy uniknąć.
 3. Aleksander Mynarek

  Forma zapłaty zaliczki

  Mamy w planach takie zmiany, ale na ten moment nie wiem kiedy zostaną wprowadzone. Dopytam jednak czy chodzi tylko o możliwość zmiany formy płatności na Przelew żeby dokumentować już dokonane przelewy, czy chodzi o możliwość wystawiania faktur zaliczkowych z odroczonym terminem płatności?
 4. Aleksander Mynarek

  Aktualizacja 2019.07

  W tej chwili jedyna możliwość, to ręczne utworzenie harmonogramu. W jednej z kolejnych wersji dodamy możliwość tworzenia faktury cyklicznej na podstawie istniejącej faktury,
 5. Aleksander Mynarek

  Faktury cykliczne

  Faktura wystawi się ostatniego dnia miesiąca, czyli w tym przypadku 30.
 6. Aleksander Mynarek

  Faktury cykliczne

  Brakujące dokumenty, które nie zostały wygenerowane automatycznie i nie zostały wystawione ręcznie przez użytkownika - zostały wygenerowane.
 7. Aleksander Mynarek

  Faktury cykliczne

  Potwierdzamy, że dokumenty które miały wygenerować się 31.07 nie wygenerowały się automatycznie - obecnie badamy przyczynę tego problemu. Postaramy się także dzisiaj lub jutro wygenerować brakujące dokumenty dla tych szablonów, dla których nie stało się to automatycznie i nie zostały one wystawione ręcznie - oczywiście z datą 31.07. Przepraszamy za te problemy. Proszę w wiadomości prywatnej przesłać mi numery faktur lub adresy email na które nie docierają faktury - sprawdzimy to. Jest to możliwe https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/3861,subiekt-123-jak-zbiorczo-pobrac-dokumenty.html Choć obecnie jest to ograniczone do 25 dokumentów na raz.
 8. Aleksander Mynarek

  Faktury cykliczne

  Przy manualnym wystawianiu faktur na podstawie cyklicznych dokumenty tworzą się zawsze z aktualną datą. Nie ma też w Subiekcie żadnej "daty kontekstowej", którą można by zmienić - i nie planujemy żadnych zmian w tym zakresie. Natomiast możemy rozważyć dodanie okna dialogowego przy ręcznym wystawianiu faktur na podstawie cyklicznych z możliwością ustawienia daty, na jaką mają się te dokumenty wygenerować. Czy taka możliwość rozwiązywałaby problem?
 9. Aleksander Mynarek

  Aktualizacja 2019.07

  Mamy zapisaną taką sugestię, myślę że dołożymy taką możliwość w przyszłości.
 10. Aleksander Mynarek

  Usunięte faktury

  Nie ma możliwości odczytania usuniętych faktur.
 11. Aleksander Mynarek

  Aktualizacja 2019.07

  Zmiana szerokości kolumny jest już teraz możliwa. Proszę przesunąć kursorem myszy wzdłuż nagłówków kolumn, a pojawi się przerywana linia, która można przesuwać. Jeśli będą z tym problemy to proszę o informację w wiadomości prywatnej, jakoś rozwiążemy problem.
 12. Aleksander Mynarek

  Drukarka fiskalna Elzab Mera Plus

  W zdecydowanej większości przypadków mapowanie w Subiekcie jest nie potrzebne i można je usunąć. Stawki F nie widać, bo pewnie jest nieaktywna na urządzeniu, a jedynie aktywne stawki są pokazywane w mapowaniu. Do oznaczenia zera technicznego służy ostatnia kolumna. Natomiast na zdjęciu widać, że w urządzeniu ma Pan przyporządkowaną stawkę 0% do litery C, a 5% do litery D, co jest niezgodne z: I to należy przeprogramować na urządzeniu, a nie za pomocą mapowania w Subiekcie 123 i powinien to raczej wykonać serwisant.
 13. Aleksander Mynarek

  Nazwa mojej firmy

  W tej chwili nie da się z tym nic zrobić. Zastanowimy się jak rozwiązać ten problem w jednej z kolejnych wersji.
 14. Aleksander Mynarek

  Drukowanie faktur

  Dodamy więc taką kolumną w kolejnej wersji.
 15. Aleksander Mynarek

  Drukarka fiskalna Elzab Mera Plus

  Temat ogólnie został opisany tutaj W skrócie wygląda to tak: 1. Jeśli w urządzeniu posiada Pan stawki przypisane inaczej niż w nowej matrycy - należy stawki w urządzeniu zaktualizować i powinien to zrobić serwisant. 2. Jeśli w Subiekcie 123 nie używał Pan mapowania stawek VAT w urządzeniu to nic więcej nie trzeba robić, jeśli mapowanie jest używane - należy je odświeżyć.
×