Skocz do zawartości

Kancelaria Iustus-Lex

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Niestety, radość była przedwczesna. Ten nowy wydruk zmniejszył odległości pomiędzy tabelą z ewidencją a procedurami, ale sumy w tabeli nadal są nieczytelne
 2. Dziękuję, działa. Muszę te czynności powtórzyć u każdego klienta? Nie ma możliwości, aby taki wydruk dodać np. przez Biuro?
 3. Żadnej odpowiedzi? W Rachmistrzu Nexo nie ma takiego problemu.
 4. Formatowanie wydruku dla ewidencji sprzedaży z oznaczeniami JPK jest nieprawidłowe, przez co wydruk jest nieczytelny. Odstęp pomiędzy tabelą z ewidencją a procedurami jest zbyt duży, przez co sumy nie mieszczą się tabeli. Wartości są kompletnie nieweryfikowalne. Nie widzę w ustawieniach wydruku możliwości zmiany tych szerokości. Czy mogę to zrobić samodzielnie, czy muszę czekać na aktualizację programu?
 5. Dziękuję. Udało się wysłać do PUE Z-3 wygenerowane z Gratyfikanta.
 6. O konieczności zmiany rodzaju, pisano już wcześniej, więc mam nadzieję, że nowa wersja uwzględnia wszystkie potrzebne modyfikacje.
 7. Ręczna edycja byłaby możliwa, ale tylko w zakresie absencji. Nie wpiszę więcej zwolnień lekarskich, niż jedno. Poza tym nie mogę wpisać kilku absencji, jako jednej, gdy nie ma ciągłości nieobecności np. bez weekendów.
 8. Poza powyższą zmianą w nagłówku, konieczna jest też zmiana: Gratyfikant Nexo: <wnio:TrescDokumentu rodzaj="inny" format="text/xml" kodowanie="XML"> PUE: <wnio:TrescDokumentu format="" kodowanie="XML" rodzaj="wniosek">
 9. Pracownik otrzymał w jednym miesiącu kilka zwolnień lekarskich i chcę wysłać jedno zbiorcze Z-3. W którym miejscu Gratyfikanta można wskazać, aby do Z-3 weszła informacja o tych kilku zwolnieniach? Ewentualnie w jaki sposób można poprawić wyliczone jedno Z-3 dodając informację o pozostałych ZLA? W tym miejscu chciałabym dodać pozostałe ZLA i nie mogę.
 10. Dziękuję. To rzeczywiście działa, ale tylko przy wprowadzaniu do Rewizora faktury ręcznie . Jeśli po zaznaczeniu procedury TP w kartotece wg. powyższej instrukcji, wprowadzam zapis do ewidencji sprzedaży, po wpisaniu danych kontrahenta powiązanego od razu wskakuje pole TP. Jednak jeśli taką fakturę sprzedaży importuję z Subiekta, a faktura tej procedury nie miała zaznaczonej, to niestety powiązania w ewidencji nie ma. Poprawić trzeba również tę funkcję w Subiekcie, ponieważ mimo zaznaczenia w kartotece kontrahenta powiązania TP, w fakturze pole "Oznaczenia JPK" w zakładce VAT pozostaje
 11. Czy można sortować firmy w tym oknie np. alfabetycznie? W tej chwili klient ma dostęp do kilku firm, ale wyłącznie w kolejności ich podłączania, co jest mało wygodne.
 12. Dziękuję za wyjaśnienie, choć odpowiedzi muszę się domyślać - tej opcji nie ma, bo Insert nie widzi takiej potrzeby, czy tak?
 13. Kiedy możemy spodziewać się, że wreszcie w stopce UPO będzie widoczna nazwa firmy klienta?
 14. Wersja z Gratyfikanta Nexo: <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><wnio:Dokument xsi:schemaLocation="http://crd.gov.pl/wzor/2012/11/30/1066/ http://crd.gov.pl/wzor/2012/11/30/1066/schemat.xsd" xmlns="http://pue.zus.pl/rd/ZUS_Z-3/2/" xmlns:wnio="http://pue.zus.pl/rd/ZUS_Z-3/2/" xmlns:adr="http://crd.gov.pl/xml/schematy/adres/2009/11/09/" xmlns:ds="http://www.w3.org/2000/09/xmldsig#" xmlns:inst="http://crd.gov.pl/xml/schematy/instytucja/2009/11/16/" xmlns:meta="http://crd.gov.pl/xml/schematy/meta/2009/11/16/" xmlns:oso="http://crd.gov.pl/xml/schematy/osoba/2009/11/16/" xmlns:str="h
×
×
 • Dodaj nową pozycję...