Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Grażyna Kliś

Użytkownik
 • Ilość treści

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam A czy jest jeszcze możliwość, żeby Klient widział wysokość nadpłaconego podatku VAT? System pokazuje podatki do zapłaty, natomiast jak jest podatek VAT nadpłacony to ja jako księgowa wiem gdzie go znaleźć i jak odczytać. Natomiast Klient może mieć z tym problem. Czy jest możliwość aby u klienta było widać podatek do przeniesienia na następny miesiąc w takiej wysokości jak to jest na deklaracji VAT?
 2. Myślę, że to w zupełności wystarczy
 3. Dzień Dobry, Korzystam z lini GT
 4. Witam Brakuje mi, w raportach albo innym miejscu na PB, podglądu, ze wysłałam do klienta raporty. Takiej informacji ze w dniu tym a tym (data jest ważna) wysłano raport: np. przelewy i data wysyłki, kpir i data wysyłki, ewidencje VAT i data wysyłki... wystarczy jedna data ostatniej wysyłki. Jest to o tyle ważne, ze mając ileś-set klientów, zdarzają się poprawki, korekty albo ktoś przerwie prace i nie pamiętam czy wysłałam do klienta raport czy nie. A tak wchodzę na PB i widzę, ze tego dnia wysłam raport i sprawdzam czy data jest zgodna z np. z deklaracja VAT jak były jakies korekty to wysyłam następny raport. Myślę, ze taka funkcjonalność w jakieś proste formie by się przydała. Takie potwierdzenie wysłania. Wysyłając informacje o podatkach mailem mam potwierdzenie wysłania, to czasami jest bardzo istotne. Czy jest możliwość dodania takiej funkcjonalności?
 5. edit: pracownicy nie mieli nadanej grupy w gratyfikancie. Po przypisaniu pracowników do grupy, wygenerowałam z programu rewizor (przez PB) raporty - przelewy i system je zaczytał. Także już działa przesyłanie przelewów. Klient sprawdził u siebie na PB i wszystko widzi i jest to zgodne. Dziękuje za pomoc.
 6. Witam Są pracownicy, wysłałam przez portal wynagrodzenia z rewizora i wszystko widać w portalu u klienta. Wynagrodzenia się zgadzają. Natomiast musiałabym sprawdzić czy pracownicy mają nadaną grupę pracownicą (tego nie wiem), rozumiem ze musze to zrobić w gratyfikancie?
 7. Witam Uruchomiłam Portal Biura dla klienta obsługiwanego przez rewizor Wysyłam wszystkie raporty oprócz przelewów. Po zaznaczeniu generuj przelewy pokazuje się status przygotowany - przechodzę do wyślij i pokazuje: wystąpił nieokreślony błąd. Dodam, że mam zdefiniowane mikrorachunki, z rewizora z poziomu deklaracji mam wygenerowane deklaracje i drukuje przelew. Włączałam i wyłączam rewizor, cały czas pokazuje się mi ten błąd przy generowaniu przelewów. Wszystkie pozostałe raporty się generują i klient je widzi. Co zrobić żebym mogła generować przelewy???
×