Skocz do zawartości
Forum użytkowników

PIOTR Gawęda

Użytkownik
 • Ilość treści

  21
 • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam, czy ma ktoś sposób na szybkie identyfikowanie zwrotów z paczkomatu ? Na etykiecie zwrotu z paczkomatu generuje się tylko adres paczkomatu i numer telefonu do klienta. W sello jest opcja FILTRUJ , ustawiając tam numer telefonu niestety nie znajduje klienta po numerze , wpisywałam 10 różnych numerów , i niestety nic. Czy ma ktoś sposób jak szybko zidentyfikować login klienta ze zwrotem inpostu ? Dzięki za pomoc.
 2. Klikam w WYSLIJ / ODBIERZ wszystko . W ten sposób pobieram pełne dane ? To co powinienem kliknąć ?
 3. Witam, temat był już poruszany na forum, ale macie patent jak to przyśpieszyć ? Mam pobrane 200 paczek bez formularzy , i mieli się to już godzinę czasu, jestem załamany , paczek przybywa a pakować nie można. Taki okres i takie jaja z Sello.
 4. Witam, wiadomo już kiedy będzie ?? U nas straszny problem z pobieraniem transakcji , już chyba z 2 h się pobiera i nie może pobrać.
 5. Witam, czy ma ktoś podobny problem dzisiaj ? Sello pobrało transakcje ale za chiny nie może pobrać formularzy i płatności , tak się to mieli już z dobre 2h , o co może chodzić ?
 6. Jak ktoś ma 20 paczek to nie jest to jakiś kłopot , jedynie utrudnienie ale ja w poniedziałek miałem 480 paczek z czego 290 to inpost. Bedą po prostu pomyłki. Ludzie w ferworze walki złapią nie ten kwitek i już jest pomyłka. Dzisiaj już 2 paczki mają wycinane etykiety bo ktoś z rozpędu złapał nie tą etykietę. Panie Bartku czy Sello będzie jakoś interweniować , jakaś aktualizacja sello ?
 7. A czy sello rozpoznaje te dwa sposoby dostawy ? Bo jeśli tak to nie ma kłopotu - będą 2 listy magazynowe. Ale jeśli sello nie rozpoznaje tego to jest dupa blada. Na chwilę obecną drukuje listy z dwóch plików PDF ale one nie są pokolei. To jest olbrzymi problem.
 8. Można coś z tym zrobić ? Albo czy Sello jakoś to odróżnia ? Kwitki drukują się totalnie nie pokolei. Przy dużej ilości paczek ciężko to ogarnąć.
 9. Cześć. Ostatnio dużo proszę o pomoc ale jestem samoukiem sello , korzystam od miesiąca i z góry dziękuje za pomoc. Dzisiaj mam kolejny kłopot , zaczęło mi rozbijać kwitki z paczkomatów na 2 pliki PDF - jeden otwiera się z ikoną InPost ALLEGRO SMART a drugi z InPost Allegro. Dzisiaj wydrukowałem listę z 50 paczkami i kwitki rozbiło mi na 2 pliki PDF, przez co kwitki są totalnie nie pokolei. Etykiety drukuje przez SmartBL . Czy ma ktoś podobny problem ?
 10. Otwiera się wszystko, tylko chyba nie umiem tego wyedytować. Byłbyś uprzejmy wrzucić mi screen jak to zrobić ?
 11. Witam, czy może ktoś podpowiedzieć jak wprowadzić numer telefonu z formularza na listę magazynową ? Chodzi o to aby numer telefonu drukował się na liście. Wszedłem w edytor listy magazynowej, ale nie wychodzi mi to. Dziękuje za pomoc.
 12. Witam, mam pytanie, czy orientuje się ktoś czy można tak ustawić sello aby po otwarciu takiej transakcji za pobraniem sello się pytało czy przerzucić do paczek ? Teraz mam tak że otwieram taką transakcje za pobraniem i jak zatwierdzam OKejem to ta paczka mi nadal zostaje w DO PACZEK. Aby przerzucić ją do poziomu z którego drukuje liste magazynową muszę kliknąć UTWÓRZ PACZKĘ ( funkcje dodatkowe po lewej stronie) Może da się to jakoś usprawnić ? Z góry dziękuje za pomoc.
 13. Czy już Pan wie w czym problem ? Nie da się pracować. Nawet nie umiem podejrzeć numeru do klienta bo wywala.
 14. Ja nie wiem jak wejść w program serwisowy. Mam cos insertu PROGRAM SERWISOWY ale nie widzę w nim sello Allegro-2019-10-30.json
×