Skocz do zawartości
Forum użytkowników

PIOTR Gawęda

Użytkownik
 • Ilość treści

  15
 • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral
 1. Jak ktoś ma 20 paczek to nie jest to jakiś kłopot , jedynie utrudnienie ale ja w poniedziałek miałem 480 paczek z czego 290 to inpost. Bedą po prostu pomyłki. Ludzie w ferworze walki złapią nie ten kwitek i już jest pomyłka. Dzisiaj już 2 paczki mają wycinane etykiety bo ktoś z rozpędu złapał nie tą etykietę. Panie Bartku czy Sello będzie jakoś interweniować , jakaś aktualizacja sello ?
 2. A czy sello rozpoznaje te dwa sposoby dostawy ? Bo jeśli tak to nie ma kłopotu - będą 2 listy magazynowe. Ale jeśli sello nie rozpoznaje tego to jest dupa blada. Na chwilę obecną drukuje listy z dwóch plików PDF ale one nie są pokolei. To jest olbrzymi problem.
 3. Można coś z tym zrobić ? Albo czy Sello jakoś to odróżnia ? Kwitki drukują się totalnie nie pokolei. Przy dużej ilości paczek ciężko to ogarnąć.
 4. Cześć. Ostatnio dużo proszę o pomoc ale jestem samoukiem sello , korzystam od miesiąca i z góry dziękuje za pomoc. Dzisiaj mam kolejny kłopot , zaczęło mi rozbijać kwitki z paczkomatów na 2 pliki PDF - jeden otwiera się z ikoną InPost ALLEGRO SMART a drugi z InPost Allegro. Dzisiaj wydrukowałem listę z 50 paczkami i kwitki rozbiło mi na 2 pliki PDF, przez co kwitki są totalnie nie pokolei. Etykiety drukuje przez SmartBL . Czy ma ktoś podobny problem ?
 5. Otwiera się wszystko, tylko chyba nie umiem tego wyedytować. Byłbyś uprzejmy wrzucić mi screen jak to zrobić ?
 6. Witam, czy może ktoś podpowiedzieć jak wprowadzić numer telefonu z formularza na listę magazynową ? Chodzi o to aby numer telefonu drukował się na liście. Wszedłem w edytor listy magazynowej, ale nie wychodzi mi to. Dziękuje za pomoc.
 7. Witam, mam pytanie, czy orientuje się ktoś czy można tak ustawić sello aby po otwarciu takiej transakcji za pobraniem sello się pytało czy przerzucić do paczek ? Teraz mam tak że otwieram taką transakcje za pobraniem i jak zatwierdzam OKejem to ta paczka mi nadal zostaje w DO PACZEK. Aby przerzucić ją do poziomu z którego drukuje liste magazynową muszę kliknąć UTWÓRZ PACZKĘ ( funkcje dodatkowe po lewej stronie) Może da się to jakoś usprawnić ? Z góry dziękuje za pomoc.
 8. Czy już Pan wie w czym problem ? Nie da się pracować. Nawet nie umiem podejrzeć numeru do klienta bo wywala.
 9. Ja nie wiem jak wejść w program serwisowy. Mam cos insertu PROGRAM SERWISOWY ale nie widzę w nim sello Allegro-2019-10-30.json
 10. Witam, od jakiś 40 min mam problem z sello, automatycznie się wyłącza. Po włączeniu jest ok 2 min i ponownie się samoczynnie wyłącza, nie żądając archiwizacji nawet pomimo iż jest ustawiona. Nie pobierają się również transakcje. Szczegóły błędu: FetchMime: DllDate: Aug 3 2011 UnlockPrefix: INSERTCOMPMAILQ Username: DESKTOP-QS3MBPV:admin Architecture: Little Endian; 32-bit Language: Visual C++ 8.0 uidl: 00000c815d94bb43 No socket exists for sending (2b) Failed to send command command: LIST 734 Pracuje na wersji 1.32.1 , do godziny 13.30 wszystko działało bez najmniejszego problemu. Proszę o pomoc, co mogło się stać. Pozdrawiam, Piotr.
 11. w sposób mogę sprawdzić co to za adres IP ?
 12. witam. W nocy miałem logowanie do allegro o 3.34 , komputer wyłączony. Nie wiem co myśleć. Czy jest to możliwe że SELLO się w jakiś sposob łączyło ? Tylko w jaki sposób , komputer wyłączony to i SELLO . Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam, Piotr.
 13. A nie da się tak ustawić aby sello samo rozpoznawało czy to dpd czy paczkomat ? Zeby formularze były na biało? Chodzi o to że jak będzie wiecej paczek to zeby robic automatem. Dzięki za pomoc.
 14. Witam, korzystam z Sello od dwóch dni . Nie znalazłem swojego problemu na forum wiec zakładam wątek. Sello pobiera mi transakcje z allegro z błędem kosztu dostawy. Klientka wybrała kuriera DPD za 13 zł a program pokazuje mi 8,99 - gdzie mogę mieć błąd , co zrobiłem nie tak ?
×