Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Szymon Małek

Użytkownik
 • Ilość treści

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. W parametrach komunikacji mam szyfrowanie wyłączone, a przy generowaniu pliku mam tylko to co na zdjęciu. Zawsze zapisywało mi pliki w formacie epp a teraz generuje plik epp który jest spakowany w .ZIP i posiada hasło i nie mam pojęcia jakie to jest hasło i gdzie je ewentualnie mogę zmienić.
 2. Ostatnio zaktualizowałem Subiekta do najnowszej wersji i po wygenerowaniu pliku JPK dla księgowego nie zapisuje się on tak jak dotychczas w formacie edi++ tylko jako spakowane archiwum zabezpieczone hasłem. Próbowałem wpisywać hasło użytkownika takie same jak przy logowaniu do Subiekta ale niestety nie pasuje, w ustawieniach komunikacji mam zaznaczone że JPK ma być nie szyfrowane. Gdzie mogę odczytać lub zmienić hasło którym są zabezpieczane spakowane pliki zip ?
 3. Dziękuje za odpowiedź musze zaktualizować chyba subiekta bo nie mam tej funkcjonalności a posiadam wersję 19.1.0 (2522), więc dlatego pewnie tego nie widziałem.
 4. Dzień Dobry, Mam pytanie czy mogę sobie wyfiltrować faktury tylko takie które mają formę płatności przelew ? Jeżeli tak to jak mogę to zrobić ?
 5. Dzień Dobry, Mam pytanie zamknąłem jeden sklep i cały towar chcę przenieść z jednego magazynu na drugi i mam pytanie czy można to zrobić jakoś automatycznie czy trzeba ręcznie przerzucać każdy towar poprzez przesunięcie międzymagazynowe ?
 6. Wszystkie pola z datami mam widoczne. Dowiedziałem się jeszcze że pracownik wystawił wcześniej na towar z tej faktury WZ żeby towar oddać, ale jak otrzymał korektę to WZ usunął i towar wrócił na magazyn może to jest tym spowodowane ?
 7. Rozumiem jeżeli np. korekta jest z dzisiaj to czy w dniu dzisiejszym mam taką ilość towaru na magazynie ? Jeżeli dobrze zrozumiałem to tak mam dana ilość towaru w dniu wystawieniu korekty.
 8. Dzień Dobry, Nie mogę wprowadzić korekty ponieważ wyskakuje informacja że brak towaru na magazynie. Mimo że towar na magazynie jest oraz nie jest nigdzie zarezerwowany, zadysponowany jest po prostu dostępny. Będę wdzięczny jak rozwiązać ten problem.
×