Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Szymon Małek

Użytkownik
  • Ilość treści

    8
  • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral
  1. Dziękuje za odpowiedź musze zaktualizować chyba subiekta bo nie mam tej funkcjonalności a posiadam wersję 19.1.0 (2522), więc dlatego pewnie tego nie widziałem.
  2. Dzień Dobry, Mam pytanie czy mogę sobie wyfiltrować faktury tylko takie które mają formę płatności przelew ? Jeżeli tak to jak mogę to zrobić ?
  3. Dzień Dobry, Mam pytanie zamknąłem jeden sklep i cały towar chcę przenieść z jednego magazynu na drugi i mam pytanie czy można to zrobić jakoś automatycznie czy trzeba ręcznie przerzucać każdy towar poprzez przesunięcie międzymagazynowe ?
  4. Wszystkie pola z datami mam widoczne. Dowiedziałem się jeszcze że pracownik wystawił wcześniej na towar z tej faktury WZ żeby towar oddać, ale jak otrzymał korektę to WZ usunął i towar wrócił na magazyn może to jest tym spowodowane ?
  5. Rozumiem jeżeli np. korekta jest z dzisiaj to czy w dniu dzisiejszym mam taką ilość towaru na magazynie ? Jeżeli dobrze zrozumiałem to tak mam dana ilość towaru w dniu wystawieniu korekty.
  6. Dzień Dobry, Nie mogę wprowadzić korekty ponieważ wyskakuje informacja że brak towaru na magazynie. Mimo że towar na magazynie jest oraz nie jest nigdzie zarezerwowany, zadysponowany jest po prostu dostępny. Będę wdzięczny jak rozwiązać ten problem.
×