Skocz do zawartości

Agnieszka Rytelewska

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Agnieszka Rytelewska's Achievements

0

Reputacja

 1. Program błędnie przenosi do PIT-11 kwotę składek na ubezpieczenie społeczne u pracowników którzy mieli wypłacony oskładkowany ekwiwalent za pranie. W karcie wynagrodzeń pracownika jest prawidłowa kwota składek z list płac a do pit-11 przenosi składki na ubezpieczenie społeczne nie uwzględniając tych z ekwiwalentu. Jak rozwiązać ten problem.
 2. Nie liczy miesięcznej ulgi, tak jak by pracownik miał nie złożony PIT- 2. Jeśli ma złożony PIT-2 to trzeba to zaznaczyć w umowie o pracę zakładka dodatkowe- ustawowa ulga podatkowa naliczać.
 3. Nie mam jeszcze zainstalowanych aktualnej wersji 1.69 HF1 ale zauważyłam, że u wszystkich pracowników którzy maja wynagrodzenie poniżej 5700 brutto nalicza mi składkę zdrowotną do wysokości zaliczki na podatek dochodowy? Nie wiem jak naliczyć prawidłowo wynagrodzenia na 5 stycznia? Czy robił już ktoś testowe listy płac po tej aktualnej wersji.
 4. Co mogę mieć źle ustawione, nic nie zmieniałam w ustawieniach.
 5. Program po aktualizacji błędnie liczy kwotę składki zdrowotnej. Proszę o sprawdzenie. Wynagrodzenie naliczone na dzień 5-01-2021. Lista płac nowy ład.pdf
×
×
 • Dodaj nową pozycję...