Skocz do zawartości

Szef Szef

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Dzień dobry Czy w przyszłości planujecie dodać możliwość kategoryzowania umieszczanych dokumentów w aplikacji? Ewentualnie jakąś inna formę poprawienia przejrzystości przeglądania dokumentów w aplikacji. Pytam ponieważ obecnie używamy tego rozwiązania i trochę brakuje nam możliwości jakiegoś filtrowania umieszczonych w aplikacji webowej dokumentów. Obecnie przejrzenie kilkudziesięciu faktur w celu stwierdzenia czy na pewno dana faktura została wysłana do księgowości jest dość problematyczne. Kolejnym pytanie jest czy w przyszłości będzie możliwość bardziej rozbudowanego systemu nada
  2. Dzień dobry Jak spraw wygląda z archiwizacja tych dokumentów wraz z ścieżką przepływu? Czy jest jakiś limit dokumentów który można wprowadzić? Czy po wysłaniu dokumentów do księgowości dokument w raz z historią jest zapisywany w bazie danych podmiotu?
  3. Dzień dobry. Jestem w trakcie pisania drobnego programu dla firmy dla firmy i mam problem, ponieważ nie wiem, gdzie w Subiekcie Nexo znajdują się zdjęcia danej kartoteki (Asortymentu). W subiekcieGT, z którego firma korzystała wcześniej zdjęcia były w tabeli tw_zdjecieTw, ale nie wiem, gdzie są teraz. Z góry dziękuję za pomoc. I wyprzedzając niemiłe komentarze nieodpowiadające na temat: tak, czytałem dokumentację bazy Nexo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...