Skocz do zawartości

Counting Kings

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Counting Kings's Achievements

10

Reputacja

 1. A będzie dostępna? Jakie macie plany w tym zakresie? Pomimo portalu biura cała komunikacja i tak się musi odbywać poza. Klienci też się dziwią, że nie mogą dodać opisu do faktury.
 2. My mamy zostawione puste to pole, pozostałe tak samo i parser u nas działa.
 3. Podpisujemy się pod powyższym. Data blokady w nexo jest zupełnie nie funkcjonalna i często bardzo utrudnia pracę. Jej działanie jest dla nas zupełnie nie zrozumiałe, jak można blokować dodanie zapisu w miesiącu, który nie jest zablokowany. Na żadnym innym oprogramowaniu nie spotkałem się z takim nonsensem. W tej chwili blokada musi być bardzo często wyłączana, co powoduje tylko ryzyko że w tym czasie ktoś zrobi jakieś poważniejsze zmiany w odblokowanym okresie. Nie dość, że trzeba ją co chwilę wyłączać, co tylko wydłuża pracę, to jeszcze trzeba pilnować, aby żaden z pracowników w tym czasie niczego nie robił i przez przypadek nie zmienił czegoś w poprzednim okresie.
 4. Rachunek został przypisany do złego podmiotu. Po dezaktywacji rachunku w podmiocie i wprowadzeniu rachunku do prawidłowego podmiotu przy imporcie wyciągu pozycje z tym rachunkiem były wciąż przypisywane do tego pierwszego podmiotu. Usunęliśmy więc rachunek w pierwszym podmiocie. Po usunięciu przy imporcie wyciągu podmiot jest prawidłowo rozpoznawany. Nazwy podmiotów są zupełnie inne, więc też nie powinno dojść do przypisana do tego pierwszego podmiotu po nazwie. Jego nazwa nie występowała w żadnym elemencie opisu transakcji bankowej.
 5. Po dezaktywacji rachunku przy imporcie wyciągów program dalej rozpoznaje kontrahenta po tym rachunku.
 6. Jest dużo takich faktur źle rozpoznanych, pomimo iż są to faktury powtarzalne i w większych ilościach. Czy Państwo to weryfikują na bieżąco, czy trzeba Wam każdy przypadek zgłaszać?
 7. A jak do numeracji faktury dodać nazwę skróconą firmy?
 8. Dodaliśmy w parametrach księgowych pole ze słownika użytkownika, gdzie jest wybierany zdefiniowany opis płatności (schemat dekretacji obsługuje te pola). Ale jest to powtarzanie dwa razy czynności, więc mamy nadzieję, że Insert niedługo doda rodzaje rozrachunków do schematów księgowych.
 9. Po aktualizacji informacje o składkach i podatkach wyświetlają się podwójnie:
 10. Wciąż występuje problem w wykazywaniu składek ZUS do zapłaty. Składki przedsiębiorcy są pokazywane podwójnie, w składkach pracownika oraz składkach przedsiębiorcy. Kiedy można się spodziewać rozwiązania tego problemu? (nexo 35.1.1.)
 11. Połączenie z Internetem jest. W Portalu Biura dokumenty się wyświetlają i pobierają z serwera bez problemu. Podobnie jeśli otworze jakiś zapis (starszy niż 30 dni) to dokument bez problemu zaczyta się z serwera.
 12. Tak, nam wystarczy wgląd jaką kategorię przypisano. Klientom kategorie mają ułatwić głównie późniejszy przegląd przesłanych dokumentów, celem sprawdzenia czy wszystko jest. Teraz narzekają, że żeby np. sprawdzić czy wysłali całą sprzedaż muszą wyszukiwać spośród wszystkich wczytanych dokumentów (również kosztowych). Klientom z mniejszą ilością dokumentów myślę, że wystarczą poniższe kategorie: - dokument sprzedaży - dokument zakupu towarów - dokument kosztowy - pozostałe dokumenty Natomiast są tacy, którzy mają dużo różnych rodzajów dokumentów i im się jest najtrudniej później odnaleźć i zweryfikować czy wszystko przesłali. Także w tym przypadku możliwość własnego definiowania kategorii była by dla nich bardzo użyteczna. Nam też wgląd w kategorie ułatwi późniejsze ich księgowanie.
 13. Potrzebna funkcja oznaczenia dokumentu odpowiednią kategorią przy dodawaniu ich z poziomu portalu biura przez klienta. Potrzeby zgłaszane przez klientów to co najmniej podział na poniższe kategorie: - dokument sprzedaży - dokument zakupu towarów - dokument kosztowy Tak, żeby klient później miał możliwość wyfiltrowania przesłanych dokumentów po danej kategorii. Widoczność w/w kategorii przydatna będzie również w programach Rewizor i Rachmistrz.
 14. Klienci zgłaszają brak podsumowania na stronie z fakturami. Sugestia, żeby wprowadzić coś takiego (np. jak na załączonym obrazku).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...