Skocz do zawartości

Jacek Filipkiewicz

InsERT
 • Liczba zawartości

  3 705
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Ostatnia wygrana Jacek Filipkiewicz w dniu 1 Czerwca

Użytkownicy przyznają Jacek Filipkiewicz punkty reputacji!

Reputacja

101 Excellent

O Jacek Filipkiewicz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Precyzja tak. Ale prosimy o jak najszybsze sprawdzenie separatora w wymiarze zatrudnienia. Z naszych testów wynika, że zastosowana tam kropka sprawia problemy, ale niestety nie ma serwisu testowego na PUE i nie możemy sprawdzić ostatniego etapu - przesyłania do ZUS. Prace nad wersją 36 właściwie się zakończyły, ale jakbyśmy szybko dostali "cynk" to jeszcze byśmy kropkę zamienili na przecinek
 2. Zwiększymy precyzję do 3 miejsc po przecinku (tylko tyle przewiduje schema). Proszę dać znać czy nie ma problemów po zmianie w pliku na 0.125 i wczytaniu do PUE.
 3. Wpłata pracodawcy do PPK jest traktowana jako przychód ze stosunku pracy stąd różnica dla osób będących uczestnikami PPK i tymi, którzy nimi nie są.
 4. Nie do końca rozumiem problem. Może chodzi o to ustawienie:
 5. A czy po zmianie ustawień została użyta funkcja "Przelicz podstawę" w absencji?
 6. Należałoby sprawdzić ustawienia w składnikach. Proszę zaglądnąć do artykułu: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1428,gratyfikant-nexo-–-dlaczego-nie-wylicza-sie-wynagrodzenie-urlopowe-ze-skladnikow-stalych.html
 7. Czyli jak rozumiem wszystko się wyjaśniło? Dzień wolny za święto przypadające w niedzielę należy wprowadzać na poziomie planu pracy, a nie wykonania. Jeśli wszyscy pracownicy "podpięci" pod dany kalendarz mają mieć ten dzień wolny jednego dnia to można to zrobić w planie pracy (kalendarzu) poprzez wyjątek: Jeśli, tak jak u Pani pracownicy odbierają dzień wolny w różnych terminach należy to zrobić w module ewidencji czasu pracy (widok kalendarza lub zmian w planie pracy) za pomocą "zmiany w planie pracy":
 8. Można w składnikach płacowych występujących na wypłatach wyłączyć naliczanie stawki i dodatku za godziny nadliczbowe:
 9. Nie do końca rozumiem pytanie. Czy chodzi o to żeby mimo wystąpienia w ECP nadgodzin nie był wypłacany dodatek za godziny nadliczbowe, czy o to, że w ECP nadgodziny znalazły się nieprawidłowo?
 10. Rzeczywiście potwierdzamy błędne uwzględnianie tych samych okresów absencji dwukrotnie - z umowy podstawowej i dodatkowej - raczej było tak zawsze. Poprawimy błąd do najbliższej wersji (v36). Na teraz proszę ręcznie zmieniać kod świadczenia/przerwy tak jak to Pani/Pan już zrobił/a. Dziękujemy za zgłoszenie.
 11. W takim razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Proszę przesłać do nas dane do analizy.
 12. Jeszcze pozostaje możliwość, że nie wszystkie podmioty zostały zaktualizowane do wersji 35.1.1. Przy okazji bardzo proszę o wyłączenie Caps Lock'a
 13. Czy po ustawieniu współpracy z nowym Płatnikie i wpisaniu kodu zawodu W UMOWIE skasowano i naliczono od nowa deklarację ZUA?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...