Skocz do zawartości

Krzysztof Piątek

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Krzysztof Piątek's Achievements

1

Reputacja

 1. Rozumiem że teraz będziemy dyskutować na temat zapisów w warunkach licencji zamiast zająć się ewidentnym błędem w oprogramowaniu, którego istnienie InsERT potwierdził?
 2. Przypominam się z powyższym zagadnieniem. Minęło 5 miesięcy a nie zrobiono nic, żeby błąd ten naprawić. Rozumiem oczywiście że macie mnóstwo pracy przez nowy ład, ksef itd. ale użytkownicy Portalu Biura również zapłacili za licencję, wobec czego powinni dostać aktualizację dla tak istotnego błędu. Tymczasem minęło prawie pół roku, a błąd nadal występuje.
 3. Mam u klienta przejęcie zakładu pracy w trybie art. 23(1) KP. Jak wprowadzić umowy o pracę przejmowanych pracowników do Gratyfikanta GT, skoro nie da się wybrać daty umowy wcześniejszej niż 30.11.2021?
 4. Otrzymałem od Pani Katarzyny Tubielewicz zapewnienie, że do końca sierpnia błąd zostanie naprawiony. Mamy październik, błąd nadal nie został naprawiony. Pani Katarzyna nie odpisuje na wiadomości prywatne. Czy jest szansa że Insert zainteresuje się tym problemem, czy jednak klienci będą cały czas widzieć błędne dane dotyczące składek ZUS?
 5. W załączniku przesyłam widok nazwy spółki (usunąłem początek nazwy identyfikujący spółkę). Spółka komandytowa, jako że wspólnikiem jest ta spółka zoo nazywa się tak samo, ale po treści "spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" ma jeszcze "spółka komandytowa". Ale tego już niestety nie widać, bo nazwa ucina się szybciej.
 6. Klient ma dwie spółki: jedna jest spółką z o.o. druga sp. z o.o. sp.k. W portalu biura ma do wyboru dwie firmy do wyboru w następującej formie: Nazwa Spółka z ograniczoną odpowiedz... Nazwa Spółka z ograniczoną odpowiedz... Ze względu na to, że Portal Biura ucina nazwę firmy, klient nie może rozróżnić czy ma wybraną spółkę zoo czy spółkę komandytową - bo rozróżnienie nazw (spółka komandytowa) jest już ucięte. Jak możemy rozwiązać ten problem?
 7. Kiedy mniej więcej można spodziewać się poprawki? Klient zauważył już te błędy i dopytuje, kiedy informacje będą wyświetlane prawidłowo. Dobrze byłoby, gdybym mógł wskazać mu chociaż jakiś przedział czasowy 🙂
 8. Byłoby na pewno wygodniej. Przenieśliśmy się na Portal Biura z innego programu który służył do udostępniania danych klientom (pobierając te dane z programów InsERT). Można było zaznaczyć np. 30 klientów i wszystkim na raz, jednym kliknięciem wysłać składki ZUS, podatki, zestawienia. Teraz musimy klikać pojedynczo każdego klienta, co jest dość uciążliwe. Taka funkcjonalność byłaby zapewne dla wielu użytkowników Portalu Biura ogromnym komfortem.
 9. Problem występuje nadal. W przypadku gdy w firmie jest wyłącznie właściciel (bez pracowników) składki ZUS podawane są podwójnie a następnie sumowane. Poniżej screen - składki ZUS powinny wynosić 647,59 zł, firma nie ma pracowników. Proszę o informację, kiedy błąd zostanie naprawiony.
 10. Czy jest możliwość zbiorczego wysyłania raportów dla zaznaczonej grupy klientów? Np. poprzez Biuro GT? Byłoby to niewątpliwie łatwiejsze niż klikanie "wyślij raporty" u każdego pojedynczego klienta.
 11. Na szczęście już zadziałało - pomogło wysłanie oświadczenia przez klienta, że jest administratorem sam do swojego konta.
 12. Udostępniłem klientowi Portal Biura GT moduł "Raporty". Klient otrzymał link aktywacyjny, wyraził wszystkie zgody i ma dostęp do swojego konta INSERT GT. Niestety w żaden sposób nie może dostać się do Portalu Biura. Z poziomu konta INSERT w polu "moje usługi" wyświetla się tylko konto INSERT i forum INSERT, nie ma przycisku "Portal Biura". Klient próbował się też wylogować i zalogować bezpośrednio przez stronę portalbiura.pl, ale otrzymuje komunikat "Nie posiadasz uprawnień do korzystania z usługi Portal Biura". Tymczasem na jego koncie INSERT w miejscu "usługi udostępnione" widnieje informacja, że raporty portalu biura są aktywne. Proszę o pomoc.
 13. Testowałem "księgi rachunkowe" w zakładce "firma" i znalazłem kilka problemów: 1. Spółka ma rok obrotowy zgodny z kalendarzowym. Koszty za styczeń wyświetlają się jednak w wysokości sumy przychodów za styczeń. Koszty narastająco za styczeń wykazują już prawidłową wysokość kosztów w tym miesiącu. 2. Inna spółka, przesunięty rok obrotowy. Gdy wysłałem raporty za styczeń 2021 (bez grudnia 2020) w przychodach i kosztach mam sumy od początku roku obrotowego a nie tylko za styczeń. Co najlepsze, błąd z punktu nr 1 tutaj także występuje, przez co suma kosztów jest wyższa niż suma kosztów narastająco (co jest niemożliwe). 3. Kolejny przypadek, spółka komandytowa z nowym rokiem obrotowym od 1 maja. Przychody i koszty za maj (pierwszy miesiąc nowego roku obrotowego) są wykazane w wartościach ujemnych. Do każdego punktu załączam screena. Pozdrawiam Krzysztof
×
×
 • Dodaj nową pozycję...