Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Rafał Płaszewski

InsERT
 • Ilość treści

  293
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Rafał Płaszewski wygrał w ostatnim dniu 25 marca

Rafał Płaszewski ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

15 Good

O Rafał Płaszewski

 • Urodziny 01.01.2014

Ostatnio na profilu byli

1120 wyświetleń profilu
 1. I kolejny zagubiony temat bez odpowiedzi :(. Tak, dorobimy odpowiednie komunikaty, aby ułatwić odnalezienie takich zaksięgowanych wyciągów.
 2. Oba tematy mamy zapisane na przyszłe wersje. Brakowało tylko odpowiedzi tutaj, za co przepraszam.
 3. A ZAW-NR pojawi się w wersji 29.0.0
 4. Tak, trzeba utworzyć obiekt IOperacjaKasowa (identycznie jak w przykładzie, w dokumentacji sfery: Dodawanie dokumentów finansowych -> Wpłata do kasy). Dodatkowo trzeba ustawić: kp.Dane.Gotowkowa = false;
 5. Czy możliwe jest przesłanie tego pliku wraz z opisem wykonywanych czynności? Można to zrobić poprzez formularz https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/formularz_kontaktowy.html
 6. Dzień dobry. W jaki sposób jest importowany wyciąg? On-line, z pliku mt940 czy csv?
 7. Scenariusze windykacyjne mogą zawierać różne czynności do wykonania. Etapy to np. wysłanie wiadomości czy wystawienie wezwania do zapłaty. Proszę podać konkretny scenariusz.
 8. Wspomniane rozwiązanie problemu wydaje się bezpieczne, jednak na podstawie tylko zrzutów ekranu trudno jest odpowiedzieć jak powstało takie rozliczenie.
 9. Saldo zawsze jest wyliczane na podstawie operacji istniejących na rachunku VAT przy wystawianiu operacji lub dyspozycji o rodzaju podzielona płatność.
 10. "Kwota z rachunku VAT" jest wyliczana na podstawie operacji na rachunku VAT w programie.
 11. Na dzisiaj w Rachmistrzu wprowadzając zobowiązanie do ewidencji VAT (w tym przykładzie na Orlen) nie ma możliwości rozliczenia dokumentem KW wystawionym na pracownika.
 12. A dokładniej widok: Windykacja wg etapów - widok ten prezentuje należności pogrupowane wg etapów. Nadrzędnym elementem jest nazwa etapu, pod nią znajdą się wszystkie rozrachunki, którym został przypisany ten etap oraz kwalifikuje się on do wykonania (na dzisiaj lub jest zaległy).
 13. Automatyczne wykonywanie scenariuszy windykacyjnych chcemy zrealizować w przyszłych wersjach.
 14. Cesje są dostępne z poziomu dokumentów handlowych (w Subiekcie).
 15. W bankowości on-line pobierane są operacje bieżące (operacje z dzisiaj, jeszcze przed powstaniem w banku wyciągu na koniec dnia) oraz wyciąg za dzień (pobierany dnia następnego). Po pobraniu wyciągu, pobrane wcześniej operacje bieżące podpinają się pod wyciąg. Nie ma możliwości pobierania tylko wyciągów w on-line.
×