Skocz do zawartości

Anna Merta

InsERT
 • Liczba zawartości

  555
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Anna Merta w dniu 12 Września 2019

Użytkownicy przyznają Anna Merta punkty reputacji!

Reputacja

5 Neutral

O Anna Merta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dzień dobry Panie Grzegorzu, jesteśmy na ostatnim etapie prac - w ciągu dwóch tygodni planujemy wdrożyć zmianę.
 2. Panie Marku, kwestia tworzenia kategorii na podstawie cech nie była przez nas uwzględniana do tej pory. Dotychczas cechy wykorzystywaliśmy przede wszystkim w obszarze wariantowania. Sugestię zapisałam. Jeśli chodzi o optymalizację, to prace w tym obszarze wykonywane są stale. System jest duży i rozproszony, dlatego tych zakresów, w których wykonujemy zmiany jest sporo. Cały czas pracujemy nad poprawą wydajności produktu. Najbliższa aktualizacja w tym obszarze przewidziana jest na przyszły tydzień.
 3. Aktualnie pracujemy nadal nad tematem jednostek dodatkowych w sklepie. Jednocześnie realizujemy też dużą zmianę w obszarze udostępnienia użytkownikom możliwości stosowania wartości ułamkowych na sklepach. Dodatkowo wykonujemy stale szerokie prace optymalizacyjne systemu. Pana sugestia dotycząca zmian w obszarze płatności/wtyczek zostaną oczywiście przez nas zapisana. Na chwilę obecną jednak mam zaplanowane do realizacji zadania z innym priorytetem. Jeśli pojawi się możliwość przystąpienia do realizacji zgłoszonej przez Pana sugestii z pewnością o tym poinformuję.
 4. Tak, będzie można kupić towar w wybranych przez administratora kilku jednostkach miary. Na chwilę obecną realizowane są bez opóźnień, więc założenia wdrożenia z końcem wakacji na razie pozostają bez zmian.
 5. Prace już trwają - chcielibyśmy je zakończyć z końcem wakacji i oddać rozwiązanie klientom. Mam nadzieję, że uda się nam zakończyć prace w planowanym terminie.
 6. Panie Tomaszu, proszę odezwać się do mnie na priv - będę potrzebowała dokładnych namiarów na witrynę (adres www założonej witryny, oraz NIP klienta). Zobaczę, co tam się dzieje.
 7. Panie Tomaszu - dokładnie tak, jak Pan napisał. Wystarczyło użyć opcji "Usuń witrynę" - ta operacja usunęłaby wszystkie nasze triggery. Samo wyłączenie synchronizacji "nie zwalnia" triggerów z obowiązku śledzenia zmian w tym obszarze. Musimy mieć te informacje, kiedy użytkownik ponownie włączy synchronizację.
 8. Witam Panie Tomaszu, w sytuacji, którą Pan opisuje vendero w tym przypadku nie zostało wyłączone - operacja usunięcia witryny z poziomu Subiekta powoduje wyłączenie vendero.
 9. Rozwiązanie to powinno całkowicie wyeliminować problem w tym obszarze na styku nexo-vendero.
 10. Sezon grypowy nieco zmienił nasz terminarz - jednak cały czas jednostki dodatkowe są dla nas pierwszym tematem do realizacji na tę chwilę. Może już w przyszłym tygodniu uda mi się podać jakieś wstępne terminy.
 11. Witam Panie Łukaszu, wszystkie Pana zgłoszenia, które Pan przesłał przez formularz kontaktowy do mnie trafiły. Pozwoliłam je sobie przejrzeć raz jeszcze i z tego, co widzę, na każde udzieliłam konkretnej odpowiedzi - podając konkretną instrukcję postępowania (wraz ze zdjęciami), powód/przyczynę opisywanej przez Pana sytuacji, bądź informację o konieczności wprowadzenia przez nas jakiejś drobnej zmiany w najbliższej możliwej wersji. Z tego, co widzę dostał Pan również odpowiedź dziś rano na pierwszą część Pana zgłoszenia - przypomnę - powodem było niepoprawne użycie widgetu własnego. Przeanal
 12. Informacyjnie - analizujemy temat dodatkowych jednostek miary i wartości ułamkowych. O wynikach i potencjalnych terminach poinformuję, jak tylko ustalę konkrety
 13. Panie Grzegorzu - rozumiem doskonale. Dlatego starałam się przedstawić sytuację tak dokładne, jak tylko byłam w stanie, żeby miał Pan również świadomość tego, że nadal ciężko dla Państwa pracujemy. Na chwilę obecną kończymy wdrażanie zmian, o których wspominałam powyżej. Myślę, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, to jeszcze w tym roku przystąpimy do analizy tematu jednostek dodatkowych. Dam znać , jak będzie rozwijał się temat.
 14. Panie Grzegorzu, gwoli wstępu – temat jednostek, o którym Pan wspomina nie został przez nas porzucony, lecz odsunięty w czasie. O czym już wspominałam w powyższej rozmowie. Nie obiecam Panu terminu, którego nie jestem w stanie dotrzymać, dlatego też poinformowałam Państwa, iż ze względu na wyższe priorytetowo prace, temat ten nie będzie realizowany w najbliższym czasie, a o potencjalnych zmianach w tym zakresie poinformuję. Każde zgłoszenie klienta jest dla nas istotne, ponieważ tworzymy produkt dla Państwa – naszych klientów. Poprzez swoje zgłoszenia, sugestie bierzecie Państwo niejako udz
 15. Panie Grzegorzu, cały czas pracujemy nad wydajnością vendero. Nawet w tym tygodniu planujemy wypuścić kolejną wersję, która zawiera zmiany w tej okolicy. Natomiast jeśli takie sytuacje będą się powtarzać, to proszę o informacje - im bardziej szczegółowe (czas, kiedy wystąpiły kłopoty z wydajnością, obszar produktu), tym lepiej. Pozwala nam to na identyfikowanie potencjalnych problemów (jeśli występują po naszej stronie) i ich eliminowanie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...