Skocz do zawartości

Piotr M.

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Niestety nie o to chodzi. Problemem jednak nie jest ekwiwalent BHP tylko wpłaty na PPK. Wynagrodzenie miesięczne za maj: 2,8 kzł. Pracownik jest uczestnikiem PPK. Pierwsze potrącenie z wynagrodzenia za maj w dn. 31 maja. Wpłata pracownika: 56 zł. Wpłata pracodawcy: 42 zł. Podatek będzie pobrany w czerwcu. Do kwietnia Gratyfikant nie naliczał potrąceń komorniczych z minimalnego. Od maja pojawia się potrącenie 7 zł tylko w przypadku pracowników będących uczestnikami PPK.
 2. Witam, Co może być przyczyna potrącania przez Gratyfikanta nexo z ekwiwalentu BHP zajęcia komorniczego? Przy płacy minimalnej i zajęciu innym niż alimentacyjne program nalicza potrącenie w wysokości połowy ekwiwalentu BHP
 3. Witam, W Rachmistrzu i Rewizorze nexo naliczenie korekt na złe długi u wierzyciela następuje w 91 dniu zamiast w 90-tym. Ma to znaczenie w przypadku terminu korekty na przełomie miesięcy. Czy problem jest znany Insertowi? Jak można zmienić ustawienia programu by prawidłowo naliczał korekty w ramach ulgi na złe długi?
 4. Dzień dobry, Zauważyłem, że termin płatności składek ZUS w przypadku osób nie zatrudniających pracowników w zakładce start - do zrobienia w grudniu widnieje 16-ty. W zakładce składki ZUS jest prawidłowy - do 10-go. Po rozwinięciu zakładki do zrobienia pojawia się 10-ty. W terminarzu zaznaczony jest 16-ty. Ustawienia w rachmistrzu są prawidłowe. Jest jakiś problem. Co może być powodem? Czy dobrze rozumiem, że usługa raporty będzie płatna? Piotr
 5. W instrukcji obsługi portalu biura widoczna jest opcja wysyłania powiadomień do klienta o publikacji danych w portalu biura (ostatnia pozycja). Dlaczego w ustawieniach portalu klienta biura nie ma takiej opcji? Gdzie można to włączyć?
 6. Witam, Dlaczego podczas wysyłki danych do portalu biura nie są wysyłane informacje o wysokości podatku VAT? Klient biura widzi kwotę podatku liniowego, własny ZUS ale wartości VAT już nie. Co może być przyczyną?
 7. Czy w nexo mamy coś w rodzaju kosza dla usuniętych notek z notatnika? Jeśli tak to gdzie go szukać. Jeśli nie to uważam, że przydałaby się taka funkcjonalność. dla odzyskiwania przypadkowo usuniętych notatek lub weryfikacji załatwionych spraw. Gdyby jeszcze wprowadzić funkcjonalność podobną do np. evernote (listy kontrolne, pola wyboru) było super.
 8. Witam, Mam problem z prawidłowym rozliczaniem umów zlecenie wykonywanych przez Ukraińców. Umowy przekraczają 200 zł i Gratyfikant automatycznie zmienia rachunek i umowę cywilnoprawna na "nieryczałtową" i nie pozwala zapisać ręcznych zmian. Co robię źle? Z góry dziękuję za podpowiedzi.
 9. Dzień dobry, Już wiem, że załączniki dodane w Rewizorze nie są wysyłane. Problem rozwiązany.
 10. Witam, Czy przy wysyłce deklaracji elektronicznej VAT-23 wysyłane są załączone do niej załączniki dodane w Rewizorze nexo?
 11. Witam, W jaki sposób można wydrukować / wygenerować pdf s-sprawozdanie finansowe?
 12. Witam Problem rozwiązany przez dodanie własnej transakcji VAT Dziękuję
×
×
 • Dodaj nową pozycję...