Skocz do zawartości

Julian Kosobucki

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Julian Kosobucki's Achievements

0

Reputacja

 1. hej, Dlaczego nie widzę jednego produktu w zleceniach w zakładce asortyment na wyczerpaniu? Mam ustawioną ilość minimalną większą od stanu.
 2. Mam to samo, przez managera paczek musiałem stworzyć etykiety
 3. Uruchamianie systemu sprzedaży: Nie udało się uruchomić systemu sprzedaży. System.TypeLoadException: Nie można załadować typu 'InsERT.Mox.DatabaseAccess.LaunchMessageExtensions' z zestawu 'InsERT.Mox.DatabaseAccess, Version=1.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=8f3ef93a6b458098'. w InsERT.Sello.SalesSystemServer.NexoInstance.ConnectToNexo() w InsERT.Sello.SalesSystemServer.NexoInstance.PrepareInstanceWithAssemblyResolver() w InsERT.Sello.SalesSystemServer.NexoInstance.PrepareInstance() w InsERT.Sello.SalesSystemServer.SalesSystemHost.ThreadRun() Synchronizacja z systemem sprzedaży: System sprzedaży nie uruchomił się prawidłowo. Nie można wykonać tego zadania bez działającego systemu sprzedaży. Po odznaczeniu "użyj nowego synchronizatora" i zrestartowaniu sello jak testuje to połączenie jest prawidłowe ale jak odbieram dane z systemu sprzedaży to wyskakuje: InsERT_nexo_Driver: Nieudane łączenie z systemem Subiekt nexo: Wyjątek: Nie można załadować typu 'InsERT.Mox.DatabaseAccess.LaunchMessageExtensions' z zestawu 'InsERT.Mox.DatabaseAccess, Version=1.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=8f3ef93a6b458098'. restartowałem kilka razy i dalej ten problem. Macie jakieś pomysły? System sprzedaży nie przechodzi Testu.
 4. Hej, powiedzcie mi czy w sello i subiekcie nexo lub GT można ustawić żeby po kliknięciu w "dokumenty końcowe" drukowały się na drukarce fiskalnej paragonu, a na drukarce zwykłej kyocera faktury sprzedazy? Czy ktoś ma tak w ogóle ustawione? Próbowałem już dużo sposobów i ciągle problem, a jak zaznaczę opcję " drukuj dokument automatycznie po zapisaniu" to paragony mimo wyłączenia w nexo drukowania i zaznaczenia tylko fiskalizacji będą się fiskalizowały na drukarce fiskalnej (czyli ok) ale i drukowały się też na kyocerze w a4. Już mnie to irytuje...
 5. U mnie to samo, też się nie zmienia i nie ma do wyboru kolportera
 6. Przy wyborze etykiet A4 drukują się 3 etykiety na kartę, jak wybiorę w sello A6 to jest tylko jedna na srodku kartki. Czy da się zmienić by drukowały się 4 etykiety A6P na kartce a4?
 7. Więc może powiem wam jak ja to robiłem gdy klient coś zamówił: przechodziłem do nexo i szukałem zamówienia -->jak znalazłem klikałem popraw i zmieniałem z FS na PA po czym wyskakiwał mi dokument ZK i KP to odznaczałem i nie drukowałem tego --> póżniej na zamówienie klikałem PPM zrealizuj i drukowałem paragon na drukarce fiskalnej --> następnie przechodziłem do sello i tam klikałem utwórz paczkę --> póżniej przechodziłem do paczek klikałem wysłane --> przechodziłem do menadzera paczek lub wysyłam z allegro i tam drukowałem etykietę. Więc wszystko pod górkę i nie chcę tak robić bo tylko głupi czas marnuję.
 8. Hej uczę się od niedawna Sello wraz z subiektem nexo pro, którego mam już bardziej ogarniętego. Co do Sello miałbym trochę pytań do was bo męczy mnie już psychicznie i często wyskakują mi jakieś błędy z którymi nie potrafię sobie poradzić i szlag mnie trafia. Mianowicie co klikać po kolei w sello gdy klient zakupi coś na allegro by mu wydrukować paragon, wydrukować etykietę i wysłać bo na razie robiłem to przy pomocy menadżera paczek inspost lub wysyłam z allegro, a także przy pomocy nexo. Druga sprawa jak zakańczać oferty w sello i je wznawiać by póżniej nie było blędów synchronizowania aukcji sello z allegro?
 9. Myślałem, że jak korzystam z wersji demo 14 dniowej to tak może być. Wpisałem kod licencji i już jest
 10. Tak, w thunderbirdzie normalnie się łączy na tych danych - odbiera i wysyła wiadomości. Dziwie się, że nie ma żadnej zakładki w sello na wpisanie serwera poczty.
 11. Witam, próbuję skonfigurować pocztę na sello, a jaki port nie wpiszę, cokolwiek nie zaznaczę to i tak nie działa. Mam wykupioną domenę wraz z emailem, kombinuję na tysiąc różnych sposobów i nie mam pomysłów. secure ssl/tsl setting zalecane: serwer kom. przych. wn20.webd.pl imap 993 pop3 995 serwer kom. wych. smtp 465 mam tez niezalecane protokoły i tez one nie działają SocketError: WSAEWOULDBLOCK The socket would block. For more information see http://www.chilkatsoft.com/p/p_172.asp Failed to connect to POP3 server. Próbowałem wylączać zaporę w zaporze windows i żadnych efektów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...