Skocz do zawartości

Julian Kosobucki

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Julian Kosobucki's Achievements

0

Reputacja

 1. Hej, od jakiegoś czasu gdy sello drukuje dokumenty końcowe (paragony PA i faktury FS) to przy fakturach jest tak, że oryginał leci normalnie, po chwili wyskakuje komunikat, że błąd drukowania i nie można wydrukować, po kilkunastu sekundach status jest wysłano i drukuje kopię. Jak przechodzę też do samego nexo i chcę wydrukować fakturę jest tak samo. Jak drukuje inne rzeczy nie przez subiekta to wszystko jest ok i jeden po drugim wyskakują.
 2. No właśnie chciałem wiedzieć czy przez sello się zamawia kuriera czy w manager paczek da się to zrobić jak już podrukuje etykiety przez sello? Bo umowy za bardzo nie chcę podpisywać. Na pewno ktoś to robi tak albo podobnie ale ciężko mu skomentować 😁
 3. Hej, mam na chwilę obecną już spokojnie powyżej tych 5 paczek inpost dziennie i chciałem zmienić sposób nadania. Dotychczas nadawałem w paczkomacie, a chcę żeby teraz kurier inpostu odbierał. Wszystkie przesyłki inpostu są allegro czyli allegro paczkomaty inpost, allegro kurier inpost itd. Wiem, że wg menadżera paczek inpost żeby mieć darmowy przyjazd kuriera nie trzeba mieć podpisanej umowy z inpost tylko jak to jest teraz w sello? Wystarczy, że najpierw dodam w menadzerze paczek nowy punkt odbioru przesyłek, póżniej zmieniam w sello w sposoby wysyłek wszystkie dostawy inpost jako odbiór przez kuriera i pytanie co następnie żeby nie płacić 6zł od paczki za nadanie?
 4. Jak mogę skonfigurować DPD Pickup odbiór w punkcie ?
 5. Korzystam ze zwolnienia z VAT i księgowa pyta mnie czy jest możliwość o umieszczenie adnotacji na fakturze: "Podstawa prawna zwolnienia z podatku: art. 113 ust.1 Ustawy o VAT." I zzy gdzieś jest w progamie możliwość wyboru takiej faktury, oraz nie ma rubryk na podatek VAT i kwoty netto i brutto (jest tylko jedna wartość). ? Program NEXO PRO
 6. Gdzie zmienić skalowanie w edytorze? Bo w edytorze zmienię i dalej są te cyrki. Trochę się namęczyłem ale ostatecznie zmieniłem na liście magazynowej i już mi pokazuje kod ean jak i numer dokumentu końcowego więc jestem bardzo zadowolony.
 7. No fajnie, tylko weź u mnie to zrób jak sello wywala taki niedorobiony edytor...
 8. To nie jest rozwiązanie. Zrobiłem tak jak napisałeś i nic się nie zmieniło, dalej na paragonie fiskalnym nie ma nr ZK.
 9. Chodzi o wydruk fiskalny. Na paragonie jest nr paragonu PA, a nie mogę znaleźć jak zrobić żeby był też nr ZK
 10. Hej, jak zrobić żeby na paragonach PA wyświetlał się numer zamówienia klienta ZK w nexo pro?
 11. Jak zrobić żeby na liście magazynowej był też numer paragonu PA lub FV? Czy ma ktoś taki wrzozec wydruku? Albo żeby na numerze paragonu był numer ZK?
 12. hej, Dlaczego nie widzę jednego produktu w zleceniach w zakładce asortyment na wyczerpaniu? Mam ustawioną ilość minimalną większą od stanu.
 13. Uruchamianie systemu sprzedaży: Nie udało się uruchomić systemu sprzedaży. System.TypeLoadException: Nie można załadować typu 'InsERT.Mox.DatabaseAccess.LaunchMessageExtensions' z zestawu 'InsERT.Mox.DatabaseAccess, Version=1.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=8f3ef93a6b458098'. w InsERT.Sello.SalesSystemServer.NexoInstance.ConnectToNexo() w InsERT.Sello.SalesSystemServer.NexoInstance.PrepareInstanceWithAssemblyResolver() w InsERT.Sello.SalesSystemServer.NexoInstance.PrepareInstance() w InsERT.Sello.SalesSystemServer.SalesSystemHost.ThreadRun() Synchronizacja z systemem sprzedaży: System sprzedaży nie uruchomił się prawidłowo. Nie można wykonać tego zadania bez działającego systemu sprzedaży. Po odznaczeniu "użyj nowego synchronizatora" i zrestartowaniu sello jak testuje to połączenie jest prawidłowe ale jak odbieram dane z systemu sprzedaży to wyskakuje: InsERT_nexo_Driver: Nieudane łączenie z systemem Subiekt nexo: Wyjątek: Nie można załadować typu 'InsERT.Mox.DatabaseAccess.LaunchMessageExtensions' z zestawu 'InsERT.Mox.DatabaseAccess, Version=1.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=8f3ef93a6b458098'. restartowałem kilka razy i dalej ten problem. Macie jakieś pomysły? System sprzedaży nie przechodzi Testu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...