Skocz do zawartości

Kamil Smuszkiewicz

InsERT
 • Liczba zawartości

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Kamil Smuszkiewicz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Kamil Smuszkiewicz's Achievements

4

Reputacja

 1. Dzień dobry, Zapiszę sugestię związaną ze stawkami ryczałtu. Przyznam, ze to pierwsze takie zgłoszenie, ale warte rozważenia w kontekście ostatniego wzrostu popularności tej formy opodatkowania. Same zmiany to nie tylko dodanie stawek do tabeli, ale też zmiany w komunikacji i nexo. Odnośnie importu dokumentu, wymiana danych online działa, są importowane wartości z dokumentu.
 2. Dzień dobry, W Subiekcie 123 nie wspieramy funkcji związanych z księgowością oraz dodawaniem stawek ryczałtu.
 3. Dzień dobry Panie Rafale, Dziękuję za przesłanie pytania. Na wydruku dokumentu jest data sprzedaży i związana z nią adnotacja dotycząca zakończenia dostawy lub wykonania usługi. W szablonie wydruku proszę włączyć opcję "Wyjaśnienie daty sprzedaży".
 4. Panie Łukaszu, Proszę w wiadomości prywatnej przesłać zrzut ekranu listy dokumentów, gdzie występuje opisany problem.
 5. Panie Krzysztofie, Mam prośbę o skopiowanie pytania i wklejenie do wątku o rachmistrzu nexo. Koledzy z innego zespołu postarają się Panu pomóc.
 6. Dzień dobry Pani Ewelino, Dziękuję za przesłanie sugestii, zapisujemy ją. Dla przypomnienia, na liście wydatków na których jest numer oryginału, można wybrać filtr i wskazać status płatności, w tym status nieopłacony.
 7. Dzień dobry Panie Łukaszu, Dziękuję za zgłoszenie. Popracujemy nad lepszym wyświetlaniem list dokumentów na urządzeniach mobilnych. Co do kolejności to proszę kliknąć na nagłówek kolumny z datą wystawienia, wtedy dokumenty się posortują wg. daty wystawienia.
 8. Dzień dobry Panie Krzysztofie, Konfiguracja wymiany danych wydaje się prawidłowa. Proszę teraz spróbować przesłać online wybrany okres do Rachmistrza. W zakładce księgowość proszę dodać nowy okres z wybraną opcją wymiana z nexo. Opis wymiany danych jest na stronie https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1956%2csubiekt-123-jak-wyslac-dokumenty-do-ksiegowosci-poprzez-komunikacje-online.html
 9. Dzień dobry Panie Jakubie, Przepraszamy za mały błąd. Nie powinien już od jutra występować. Wydatki można cały czas dodawać tylko proszę do jutra ignorować komunikat z ostrzeżeniem.
 10. Dzień dobry Pani Beato, Są to nasze dwa pierwsze zgłoszenia w temacie zmiany nazewnictwa. Przyjrzę się tematowi, co możemy zaproponować w programie.
 11. Panie Mateuszu, Dziękuję za uwagę. Tryb ciemny jest nowością w Subiekt 123, zbieramy pierwsze opinie dotyczące jego odbioru i zobaczymy jakie możemy wdrożyć poprawki.
 12. Panie Romanie, Dziękuję za zgłoszenie. Pojawia się komunikat z ostrzeżeniem, którego nie powinno być. Wydatek można zapisać. W najbliższych dniach opublikujemy poprawkę. Pani Patrycjo i Pani Patrycjo, Zgłoszenia zostały już wyjaśnione.
 13. Dzień dobry Panie Danielu, Można wystawić fakturę dla firmy z Australii. Proszę w konfiguracji w zakładce Państwa dodać nowy kraj. W tej samej zakładce można dodać walutę (dolar australijski) oraz jeżeli dotyczy, to dodać stawki vat oss.
 14. Panie Kamilu, zobaczymy w jakim kierunku będzie się sytuacja rozwijać. Tak, niektóre dokumenty nie będą wysyłane do KSeF, a niektóre będą wysyłane do KSeF i do klienta (np. zagranicznego). Taki jest plan ministerstwa.
 15. Informujemy, że w dniu 13 stycznia 2022 wdrożyliśmy nową wersję Subiekta 123. W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany: · W konfiguracji faktur cyklicznych dodaliśmy możliwość ustawienia daty od której będą wystawiane faktury cykliczne. Usprawniliśmy również interfejs związany z wyborem harmonogramu wystawiania faktur; · Dodaliśmy nowy tryb pracy "dark mode"; · Produkty do kartoteki można już dodawać z poziomu wystawianego dokumentu; · Dostosowaliśmy program do zmian prawnych i wprowadziliśmy oznaczenia JPK: WSTO_EE oraz IED; · Poprawiliśmy znane błędy i problemy;
×
×
 • Dodaj nową pozycję...