Skocz do zawartości

Jarosław Milewski

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Jarosław Milewski's Achievements

0

Reputacja

 1. Witam, czy ktoś może wie czy jest jakiś sposób żeby przenieść automat przeksięgować z roku poprzedniego do bieżącego?
 2. W roku 2021 vat naliczony był odliczany w wysokości ustalonej według wskaźnika proporcji z roku poprzedniego i wynosił on 92%. W tym celu w wartości preproporcji wpisałem 92% i program wylicza tak jak powinien. W pozycji proporcja bazowa wpisałem 100%. Jak tą pozycję zmieniam na 92% to nic się nie zmienia w przeliczaniu vat w rejestrach. W związku z tym nie wiem jakie będą skutki i do czego jest potrzebna pozycja proporcja bazowa? Inaczej mówiąc jaka jest różnica między preproporcją a proporcją bazową w rewizorze?
 3. Zapoznałem się z zamieszczoną dokumentacją i z niej wynika że żadne dokumenty, zapisy na kontach czy rejestry vat nie zostaną przeniesione do Rewizora Nexo. W związku z tym takie przejście traci sens gdyż zostanę pozbawiony historii. Czy na pewno nie daje się przenieść danych 1:1?
 4. Witam, planuję przejście z Rewizora GT do którego importuję dokumenty z Subiekta GT (faktury kosztowe, towarowe, wyciągi bankowe, dokumenty kasowe) do Rewizora Nexo i w związku z tym chciałbym się zapytać: 1. czy po dokonanej konwersji wszystkie schematy importu jakie są w Rewizorze GT i inne ustawienia, nie mówiąc o wprowadzonych dokumentach zostaną zaimportowane do Rewizora Nexo? 2. Czy będzie trzeba jeszcze dodatkowo dokonfigurować Nexo? Jeśli tak to co mnie czeka i jaka jest skala tej trudności? pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
 5. Zatem już dziękuję za odpowiedź. Rozwiązanie zostanie wdrożone. Pozdrawiam
 6. Faktycznie na początku tego nie zrozumiałem ale myślę że zaproponowany sposób jednak może się sprawdzić w każdym przypadku. Rozumiem że 1 z przodu to wartość stała nadana w celu ustawienia kolejności dokumentów?
 7. W przypadku niewielkiej ilości dokumentów wprowadzanych ręcznie te rozwiązanie by się sprawdziło natomiast u mnie wystąpi problem bo wszystkie faktury są importowane z subiekta. Jeśli więc nie ma innej możliwości to czy współpraca rewizora nexo z subiektemGT rozwiązało by problem?
 8. Witam, chciałbym się zapytać czy ktoś zna sposób na zmianę zmienić numeracji dokumentów w danym rejestrze z rocznej na miesięczną?
 9. Witam podczas aktualizacji Rachmistrz pojawia mi się komunikat po którym proces się kończy bez dalszej aktualizacji. Czy ktoś wie o co tutaj może chodzi? Screeny w załączeniu.
 10. Witam i proszę o pomoc, Firma chce zmienić od nowego roku sposób wypłaty wynagrodzeń. Dotychczas wynagrodzenia były płatne do 10 dnia w następnym miesiącu a po zmianach wynagrodzenie ma być płatne do końca miesiąca za dany miesiąc. Lista płac za grudzień 2021 została już sporządzona i wypłacona w styczniu 2022 w microGratyfikancie. Podczas sporządzania listy płac za styczeń płatnej do końca stycznia program wpisuje na niej same zera. Jak rozwiązać ten problem? Może coś zostało pominięte?
 11. Witam, Chciałbym się zapytać czy w rachmistrzu GT jest możliwość blokowania wcześniej nadanych numerów l.p? Chodzi mi o taki przypadek gdy mam już zaksięgowaną i ponumerowaną na dokumentach jakąś partię faktur, na przykład z datą wystawienia od pierwszego do 15 dnia miesiąca, i po pewnym czasie dojdzie jakaś faktura której data jest z początku miesiąca. W tej sytuacji program dodaje taką fakturę gdzieś na początek miesiąca i cała numeracja jest przesunięta. Co w takim przypadku zrobić żeby nie przepisywać po raz kolejny numeracji na dokumentach?
 12. Witam, chciałbym się zapytać czy jest możliwość "podpięcia" do działającego Rachmistrza nowej bazy z inną licencją? Chodzi o sytuację w której do biura rachunkowego zgłasza się nowy klient ze swoją bazą i chciałby żeby na niej dalej prowadzić mu kpir.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...