Skocz do zawartości

MARCIN e-kupowanie.pl Sello1.38.0

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  6 721
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  126

Ostatnia wygrana MARCIN e-kupowanie.pl Sello1.38.0 w dniu 29 Marca

Użytkownicy przyznają MARCIN e-kupowanie.pl Sello1.38.0 punkty reputacji!

Reputacja

815 Excellent

O MARCIN e-kupowanie.pl Sello1.38.0

Ostatnie wizyty

2 061 wyświetleń profilu
 1. OK. Ideę zatem rozumiałem poprawnie, ale nie widziałem w Sello opcji OFERTY. Czyli chodzi tylko o ten przycisk ? Nie ma innego miejsca, gdzie to działa / jest zastosowane? A działa poprawnie, jak najbardziej. Nie trzeba się przelogowywać... Podoba się. Jestem pod wrażeniem tego Samowyłączania. To była duża dziura przy wznawianiu. Jak S zgłosi? Na czerwono? Chyba tak miałem - bo wtedy od razu widać co się nie wznowiło bez zaglądania do TOWARÓW. Powodzenia zatem. 💪🏻 Od razu wpisałem, sądzę, że z
 2. Wznowić można tylko takie, które znajdują się w archiwum allegro. Mniej więcej ok. 2 miesiące od zakończenia oferty. Ale zdarzało mi się, że było na to mniej czasu... Takie stare musisz po prostu wystawić od nowa.
 3. Trzeba mieć tu zaznaczone odpowiednio: PACZKI lub TRANSAKCJE możesz na liście wizualnie "podzielić" wg istniejącch filtrów w każdej sekcji Sello: Moim zdaniem, jeśli Subiekt działa tak jak oczekujesz, to nie ma potrzeby korygowania ustawień. Przyglądaj się na bieżąco i dokonuj ew. korekt wg potrzeb. Tutaj zawsze aktualne wskazówki. Pod F1. Do Sello warto podejść praktycznie. Zacząć pomału wdrażać a w trakcie pojawią się pytanie - wówczas o wiele łatwiej udzielić konkretnej pomocy.
 4. Aby skonfigurować InPost w Sello pisz aby Ci przydzielili ID i TOKEN potrzebny do wpisania w powyżej wskazanym przez Ciebie oknie konfiguracji. Działa wyśmienicie (przez WzA nie próbowałem). A co do PP2 to może na forum programu Ci pomogą? Na pewno masz najnowszą wersję PP2? PS o wielu najnowszych funkcjach przeczytasz tutaj: https://www.sello.pl/o-programie/lista-zmian/
 5. I @Bartosz Rosa - poniżej Sello automatycznie wyłączyło wznawianie? To prawda? SUPER. Jakie muszą być ku temu warunki? Jeżeli w ZAKOŃCZONYCH pobiorę pełne dane, to gdy nie istnieje automat wyłączy wznawianie? II A tu o co dokładnie chodzi? Jest jakiś nowy przełącznik w Sello? Mam tutaj lukę w posiadanej wiedzy. III Co się stanie gdy nacisnę tu?: Będę miał wybór co do decyzji? czy może uruchomi się automat? jeżeli automat to co zrobi? IV Chyba z WIELOWARIANTOWOŚCI
 6. Pewnie znak "/" robi problem. Tam gdzie masz nr paczki wpisz: [Paczka::Symbol|replace=`/==-`] .
 7. Tak. Ale w Poczcie. W DPD mam Symbol, ale tagi sello chyba powinny działać w każdym dostawcy...
 8. U mnie działa taki wpis likwidujący problem z 2-kropiem: [Klient::Nick | replace_many=`:==;!==`]
 9. Jakub, tego nie obsłużysz tylko z Allegro, musisz podpisać umowę z DPD. Czytałeś stronę informacyjną w allegro?
 10. Piszę o tych (i to ręczne dodawanie widziałem), ale dokładnie pytam o opcję dopisywania do TRWAJĄCYCH na podstawie SZABLONU, podobnie jak to jest z opisem czy specyficznymi.
 11. A opcja usuwania powiązania gdy Sello wykryje, że TOWAR w GT jest nieaktywny? Może coś podobnego jak ponowne zaznaczenie do SA w GT, gdzie Sello odświeża sobie powiązanie tylko na odwrót: brak SA w GT to automatyczne usunięcie powiązania w Sello (za potwierdzeniem użytkownika Sello)?
 12. Czy planowane jest dodanie aktualizowanie TAGÓW przez zmiany zbiorcze?
 13. Nowe synchro lub porządek - przypadek jak powyżej to jego brak. Taki towar aktywujcie w GT, pobierzcie do Sello, w Sello usuńcie powiązanie towaru z GT i będzie OK. Na koniec można go ponownie deaktywować w GT.
 14. U mnie też się tak czasem dzieje. Generalnie najpewniej jest wejść w przefiltrowane TOWARY i tam wybrac "zakończ/wznów". Dzisiaj takie coś też miałem, ale dla aukcji zakończonych ręcznie, chciałem je wznowić prez synchro z GT, ale zadziałało tylko z TOWARÓW.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...