Skocz do zawartości

MARCIN e-kupowanie.pl

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  6 934
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  129

Ostatnia wygrana MARCIN e-kupowanie.pl w dniu 29 Września

Użytkownicy przyznają MARCIN e-kupowanie.pl punkty reputacji!

Reputacja

871 Excellent

O MARCIN e-kupowanie.pl

Ostatnie wizyty

2 353 wyświetleń profilu
 1. ustawienia > parametry > zewn. system sprze. > dokumenty W zasadzie na początku używania Sello należało by dokładnie poustawiać pod siebie sekcję USTAWIENIA.
 2. Co do ZK z Sello to sam decydujesz jak ma je przesyłać:
 3. Proszę pokazać zrzuty tego towaru z listy w TOWARACH i w TRWAJĄCYCH. Szczególnie kolumna S i opcje synchronizacji w oknie aukcji.
 4. Jeśli nie chcesz korzystać z umów allegro i (zazwyczaj) smartów to tak. Jeśli chcesz, to muszą być z nazwą 'allegro'. To wybór użytkownika jakie ma umowy i z czego korzysta. Warto pamiętać, że nazwa dostawy w sello może być dowolna (najlepiej taka sama albo podobna do dostawy allegro, żeby się nie myliło) a decydujące w kwestii wybrania konkretnej dostawy allegro jest podpięta dostawa w edycji (z rozwijanej listy dostaw allegro).
 5. No i mamy czterdziestkę @Bartosz Rosa jeśli w TRWAJACYCH przygotuję sobie aukcję, potem zapiszę ją jako szablon a także jako towar w Sello a następnie wyeksportuję ją do Subiekta GT to czy dalsza aktualizacja towaru będzie działać jak dotychczas (czyli GT > Sello), czy też po edycji tak stworzonej aukcji można nadal przesyłać dane w kierunku S > GT? ps przypuszczam, że nie, ale chciałbym się upewnić, jutro mam trochę nowych towarów, których zapis w GT mógłbym zacząć od razu w Sello co dało by możliwość oszczędzenia (tak mi się wydaje) trochę czasu i wypróbo
 6. Np. w inpost drukuje się w polu 'kod referencyjny'. U mnie drukuję np. nr dok. końcowego.
 7. Chodzi o to, że Sello trzeba sobie skonfigurować pod siebie. Dobrze jest przejrzeć i przemyśleć wszystko w sekcji USTAWIENIA. Na przykład jest tam taka opcja:
 8. Zdecydowanie towar nie jest powiązany z Subiektem:
 9. Spróbuj tak: [Transakcja::DokumWstepny|replace=`/==-`]
×
×
 • Dodaj nową pozycję...