Skocz do zawartości
Forum użytkowników

MARCIN e-kupowanie.pl

Użytkownik
 • Ilość treści

  4966
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  56

MARCIN e-kupowanie.pl wygrał w ostatnim dniu 6 września

MARCIN e-kupowanie.pl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

431 Excellent

O MARCIN e-kupowanie.pl

 • Ranga
  Efekty = Motywacja + Ciężka_praca[2] E=mc2

Ostatnio na profilu byli

738 wyświetleń profilu
 1. A jak duże masz grafiki? Po zakupie lub po wznowieniu aukcji są one niewidoczne jakiś czas na allegro. Oczywiście nie kilka dni... Czy Ci użytkownicy Sello mają ustawione, żeby Sello pobierało, np. do kilka godzin, aukcje trwające i zakończone?
 2. Pewnie się "zdublowała" przez błędy przy wystawianiu/pobieraniu. Coś musiało się chwilowo zadziać... A czy tą aukcję "pustą" da się usunąć przez DELETE? Jeśli tak, to czy wraca przy pobraniu trwających ofert z allegro?
 3. Jeżeli korzystasz z zewn. dodatku do Sello, to należy dopytać u jego autora.
 4. No to powinno działać. Ale token zdaje się może być zależny od maila. Może być kilka kont w MP na ten sam NIP i różne maile... Tak czy inaczej, błąd który wcześniej opisałeś wsazuje na błędny token? Dobrze go wkleiłeś? Jeśli mam coś podpowiedzieć to pokaż jak masz ustawioną integrację z InPost ShipX? I co wybierasz w TRANSAKCJACH jako dostawę.
 5. Raczej problem po stronie allegro. Było już poruszane na forum...
 6. Oferty wystawione w allegro należy pobrać do Sello. Jak to robisz? Dobrze było by zaktualizować Sello do najnowszej wersji.
 7. Możesz pokazać zrzut ekranu o które miejsce i jakie koszty chodzi w Sello?
 8. OK, jak potwierdzisz, że token i ID jest OK, to jeszcze się upewnij w InPoście, że dali Ci go do właściwego konta w Managarze Paczek Inpostu, bo też bywało, że przydzielali na inne konto (inny mail) założone kiedyś przez firmę. Jak będzie OK, to pisz dalej co się dzieje w Sello z paczkami.
 9. Pisałeś, że problem dotyczy tworzenia paczek w Sello, a teraz piszesz, że robisz je w InPoście. To dwie różne sprawy. Jeśli robisz je w InPoście to po co je wysyłać z Sello? Czy możesz sprecyzować? PS Wg mnie powinienieś pracować na Sello 1.32.1 Jeśli masz nowy token, to czy nie zmienili Ci ID?
 10. Z tymi "gifami" o których pisałem tak było. Przez lata działało aż przestało. Chyba allegro coś uszczelniło... Ale tam był problem z wysyłaniem aukcji a nie jej pobieraniem... Robiłeś autoryzację kont po instalacji 1.32.1? Pobierałeś słownik dostaw i cenniki dostaw? Zgłaszane przez allegro komunikaty nie zawsze dotyczą tego o czym piszą... 🙃
 11. Czyli z poziomu Sello najprawdopodobniej nie da się wysyłać danych do InPost ani ich anulować "u kuriera" - to jest możliwe - tak to rozumiem - jeśli od a do z robisz wszystko w Sello. Jak rozumiem wpisujesz do Sello tylko nr. nadawcze. Ale tu chyba należy się skupić na wysyłaniu nr do allegro, nie do kuriera. Jak próbowałeś anulować to wysyłanie?
 12. Próbowałeś tę opcję? Hmm... A to są paczkomaty czy kurier? Paczkomaty ShipX?
 13. Albo niewłaściwy token do Paczkomatów, albo niewłaściwie błąd autoryzowania kont aukcyjnych. Wersja Sello najnowsza?
×