Skocz do zawartości
Forum użytkowników

MARCIN e-kupowanie.pl

Użytkownik
 • Ilość treści

  6249
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  111

Wszystko napisane przez MARCIN e-kupowanie.pl

 1. Hmm... Tu chyba nie zadziałało... W Specyficznych nie ma EAN-u.
 2. Nie, po parametrach specyficznych filtrować się nie da. A czy wpisanie EAN do Specyficznych ustawia EAN tutaj:
 3. 👌 PS potrzebuję wysyłania TAG-ów allegro (tak jak teraz powiązanie z produktem allegro chociażby... czyli żeby wysłać i nie kasować przy zmianach) Ale to z kwartał pewnie zejdzie? 👌 ❓ Bartku, czy widzisz w 1.36 jakąś możliwość przefiltrowania AUKCJI TRWAJĄCYCH po braku EAN w Specyficznych? Czy brak EAN w starym polu oznacza, że go nie ma także w Specyficznych? a dodanie go do starego pola wpisuje go do Specyficznych? ❓ W SZABLONIE nie zapisuje się u mnie Marka: Wpisuję PW i OK. Po otwarciu widnieje jak powyżej z prawej. Marka w Allegro jest tu jako np. brak + inna LUB wybiera się z listy. W PW wpisuję nazwę tej Marki. ❓ Bezpieczna procedura? Pojawia się na 1 bazie, na drugiej nie. Kiedyś już miałem problem po nowej instalacji... Ktoś jeszcze zgłaszał może? Teraz urlopik?
 4. Nie ma takiej potrzeby. Po prostu uruchom 1.34 bez dokonywania dearchiwizacji.
 5. Nie trzeba robić już dearchiwizacji. Jeżeli 1.35... nie przekonwertowało bazy wystarczy po prostu uruchomić Sello jak zwykle.
 6. Należy odinstalować 1.35 i zainstalować 1.34. http://ftp.insert.com.pl/pub/aktualizacje/Sello/
 7. 2 godziny różnicy między danymi w Sello i Allegro. Może przypadek, a może nie masz najnowszej wersji Sello, gdzie była poprawka dot. podawanych godzin (i wtedy była by ta sama godzina)?
 8. Wszystkie (większość) zmian w aukcji należy dokonywać przy pomocy szablonów. Jest to korzystne, bo jak się je ma, to kolejna edycja to kilka kliknięć...
 9. Trzeba dodać tyle wskazań do zdjęć ile będzie docelowo zdjęc w aukcji (nie mnie, bo jeśli będzie więcej nic nie wyświetli się na aukcji poza dodanymi zdjęciami.. Numery odnoszą się do kolejności zdjęć w TOWARZE w Sello na zakładce 'zdjęcia'. PS super, że działa - mój post jednak puszczam odnośnie szablonu i zdjęć
 10. Dużą wagę odgrywają parametry komputera. Dysk SSD i miejsce na nim, ilość RAM-u, procesor...
 11. To tak pokrótce: 1 dodać zdjęcie do AUKCJI TRWAJĄCEJ przy pomocy ZMIAN ZBIORCZYCH < znajdzie się w Allegro jako ostatnie, bez obecności w OPISIE 2 W SZABLONIE (lub także w SZABLONIE OPISU przypisanym do tej AUKCJI dokonać modyfikacji i ustawić zdjęcie na włąściwym miejscu (jeśli nie ma SZABLONU to przy otwartej AUKCJI TRWAJĄCEJ wybrać na dole ZAPISZ JAKO SZABLON i w takim SZABLONIE dokonać niezbędnych modyfikacji/korekt). 3 W AUKCJI TRWAJĄCEJ dokonać ZMIAN ZBIORCZYCH opisiu: Powinno być gotowe.
 12. A co "przeskrobali"? Na przyszłość może się innym przydać na forum...
 13. Drugi screen zw Zmian Zbiorczych pokazuje jak dane z pola z Subiekta wstawić w pole Kod producenta: do aukcji/jej specyficznych w Sello. Nie o to chodziło? To proszę wyjaśnić o co dokładnie.
 14. Lista dostępnych modyfikatorów jest dostępna w Sello pod F1: Więc jeżeli kod producenta przechowywany jest np. w GT w polu Kod producenta to należy użyć tagu:
 15. https://forum.insert.com.pl/index.php?/profile/3577-ks-robak/
 16. Sprawdź, czy masz token do właściwego konta w managerze. Najlepiej podać im NIP niech sprawdzą, bo to już różnie z tym bywało tu opisane. Jeśli tak, to w Sello w ogóle nie włączaj ShipX a dla wpisywania numerów stwórz sobie na chwilę nową dostawę, nie powiązaną z ShipX, żeby tylko nr wkleić.
 17. Tak to nie zadziała. Paczki muszą być wysyłane do InPostu przy pomocy ShipX. To warunek, żeby Sello umiało pobrać etykiety i potwiedzenie odbioru do nich. Czyli włączasz ShipX i uruchamiasz synchronizację w inpostem, nr paczek za chwilę pojawią się w Sello, potem korzystasz z wydruku etykiet. W zasadzie nie ma potrzeby logowania się do managera inpostu. Po to jest Sello. A w InPoście na pewno robiłeś paczki Allegro? żeby przypadkim ich Ci nie naliczali przy smarcie.
 18. Jaki automat? Opisz czy pozyskujesz te nr z inpostu - wykorzystając synchronizację ShipX? czy też może w inny sposób?
 19. A nr nadania masz? Jeśli tak to skąd?
 20. Całkiem nie ma w inpoście? W zakładce ALLEGRO? Musi być skoro inpost ją nazywa i informuje o niej. Sprawdź jak się odnajdzie jaki ma status.
×