Skocz do zawartości
Forum użytkowników

MARCIN e-kupowanie.pl

Użytkownik
 • Ilość treści

  5119
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  59

Wszystko napisane przez MARCIN e-kupowanie.pl

 1. Być może ma znaczenie to, że cena jest 0 zł za całość... ?
 2. Nie mając Sello na komputerze możesz jedynie tworzyć tekstowy opis towaru i przygotowywać zdjęcia. Opis po wklejeniu do Sello należy sformatować wg zasad allegro dotyczących opisów, a zdjęcia dodać do towaru. Tworzonych szablonów aukcji natomiast nie da się przenosić w taki sposób.
 3. Pokaż zrzut ekranu - najprawdopodobniej czegoś brakuje jednak... A czemu towar jednorazowy a nie kartotekowy?
 4. Widzę, że masz subiekta NEXO. Może to być problem z odłączaniem się Sello od NEXO. W takiej sytuacji - gdy nie tworzą się ZK - spróbuj zrestartować Sello i wywołać synchro dbając o to, czy w tym samym czasie nie trwa jakaś inna synchronizacja.
 5. Jak to robiłeś? Usuwałeś Sello 1.32.0 i instalowałeś taką jak miałeś poprzednio? Wtedy powinno odpalić bez problemu, jak sądzę. Ale czy na pewno (albo jak) robiłeś downgrade bo na zrzutach masz tylko 1.32.2?
 6. W takim razie wina raczej nie po stronie Sello... "Odmowa dostępu" to najprawdopodobniej problem z API allegro. Czy w czasie, gdy nie było pobierania, próbowałeś pobierać transakcje z wymuszeniem?
 7. Pokaż zakładkę PODSTAWOWE z tej TRANSAKCJI. Czy w RAPORCIE Sello są przy próbie tworzenia ZK zapisywane jakieś błędy?
 8. Post napisano w dziale SELLO. Lepiej napisać w odpowiednim, szybciej będzie udzielona pomoc. https://forum.insert.com.pl/index.php?/forum/30-insert-123/
 9. Zapewne coś z konfiguracją programu. Warto zwrócić się do Smart Paczki po instrukcje.
 10. Aktualnie to nie jest potrzebne - nie ma indywidualnych kluczy API. Wystarczy jak autoryzujesz konto w Sello:
 11. Tak, można, odpowiednio ustawiając opcje pobierania albo kliknąć na a. trwające PPM i pobrać pełne dane o ofertach. Od razu dodam, że nie zaleca się pobierać pełnych danych za każdym razem, chociaż (z różnych względów) należy dbać o to aby w Sello zawsze były aktualne dane aukcji trwających. Za pierwszym razem można odznacyć "Tylko dla niekompletnych aukcji".
 12. Przed zmianami zbiorczymi pobierz pełne dane o aukcjach z allegro poleceniem z poniższego menu:
 13. Jeśli to są błędy do tych paczek/zamówień gdzie są po 2 etykiety to jest prawidłowy trop...
 14. Nie nadane paczki nie są fakturowane. Chyba, że masz prepaid, to muszą zwrócić opłatę. Zaglądałeś w Sello do PACZEK, czy przypadkiem nie stworzyły się po 2 paczki do jednego zamówienia? A RAPORT Sello? Hmm... U mnie działało dzisiaj jak zwykle. Ale był moment, gdzie allegro się wysypało. Może wtedy w Inpoście nie było danych o zamówieniach z allegro i zrobiło płatne etykiety? To tylko moje przypuszczenie...
 15. Zapoznaj się z tym tematem: Czy w USTAWIENIACH połączono poprawnie Sello z Subiektem? Jaki komunikat się pojawia?
 16. Czy usunęliście tego klienta z Sello? Jeśli zostały usunięte takie, które jeszcze są przechowywane w allegro, to zrozumiałe, że Sello - skoro ich nie ma - uzupełnia te dane... Jaka była przyczyna usunięcia ich z Sello? Z jakiego okresu były?
 17. To nie będzie problem cennika. Wygląda na to, że tworzysz po 2 paczki do jednego zamówienia w Sello. Lub 2 razy wysyłasz dane do MP. Czy na pewno korzystasz tylko z Sello przy generowaniu paczek w InPoście? Jeżeli tak, to podaj więcej szczegółów z konfiguracji Sello odnośnie InPost.
 18. Zrozumiałem z tej wypowiedzi, że da się to zrobić BEZ użycia szablonu, ale nie widzę takiej opcji. Czy możesz uściślić lub podpowiedzieć jak to zrobić?
×