Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Kaczor .

Użytkownik
 • Ilość treści

  489
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  1

Kaczor . wygrał w ostatnim dniu 20 czerwca 2018

Kaczor . ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

36 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak się chyba nie da. Można wystawić fakturę zbiorczą do kilku wz-tek a nie wz-tkę zbiorczą do kilku zamówień.
 2. @Kamil Kamil Napisz do Macieja, na grupie Zjednoczeni Sprzedawcy na FB.
 3. Dzięki za info. Dane do księgowości pobierane z subiekta, więc jak w subiekcie będzie błąd to zostanie od powielony w księgowości. Zrobimy test i sprawdzimy jak to wychodzi, żeby później jaj nie było. Za chwilę wchodzimy na pełną księgowość i pasuje od początku robić to dobrze Dzięki za wszelkie sugestie.
 4. Ale tam nie było dostępnej IE11 tylko IE9. Zrób to na stacji roboczej z innym windowsem ps. Ostatnio była jakaś aktualizacja przeglądarki na winSrv 2012 do IE11. Sprawdź czy masz zainstalowaną. Poza tym ustaw odpowiednie prawa bo u mnie na serwerze przeglądarki mam mocno ograniczone.
 5. Też w tą stronę miałem się kierować. Zastanawiam się tylko, czy to będzie miało jakiś wpływ na JPK? Żeby nie było, że faktura ładnie wydrukowana, ale JPK będzie zawierał inne dane niż te wydrukowane na papierze
 6. Nie robimy automatycznie, bo to pole w zakładce Płatności działa trochę inaczej. Jak tam wprowadzimy Nabywcę to później na fakturze drukuje się siedziba firmy a nie dane sklepu. Tam mamy ustawione dane odbiorcy jedynie w przypadku jednostek budżetowych /np. szkoły/ Normalnie W tym oknie drukują nam się dane sklepu a poniżej adres.
 7. Nie, tzn. zamknąć program i go od nowa włączyć.
 8. @Przemysław Kwiatkowski tak, chodzi o coś takiego jak zbiorcza cesja płatności. Na chwile obecną stosujemy edycję pojedynczych faktur, gdzie w zakładce magazyn ustawiamy odbiorcę i zaznaczamy cesję należności na odbiorcę. Jest to jednak czasochłonne. Do tego PH jak zbierają zamówienia i wysyłają do systemu to dziewczyny w biurze za każdym razem muszą edytować dokumenty sprzedaży ustawiając odpowiedniego odbiorcę. To jest masa roboty i zamieszania z tym wszystkim. Z tego względu robimy to dopiero jak przychodzi do nas przelew z płatnością. Mamy wdrożony emSzmal do rozliczania przelewów, jednak w takim przypadku to się nie sprawdza. @Daniel Kozłowski Prosiliśmy w sieciach, by wysyłali osobne przelewy /zbiorczo dla danego sklepu/. Co usłyszeliśmy - "Panie, co mnie to obchodzi...", "Nie mam na to czasu...", "To nie nasz problem..." itp. Rozwiązaniem byłyby zmiany zbiorcze w obrębie dokumentów /faktur, paragonów lub w module rozrachunki/ i możliwość wybrania odbiorcy /wraz z cesją płatności/. Jednak to chyba nierealne. Może ktoś z forumowiczów spotkał się już z takim problemem i ma na to jakiś inny sposób?
 9. Opis problemu: Sieć np PSS ma 10 sklepów. Sklepy znajdują się na terenie 3-ch przedstawicieli. Każdy sklep na oddzielną kartotekę. PH jest opiekunem konkretnego sklepu. PH widzą tylko swoje sklepy. Jest założone ograniczenie, by nie widzieli nie swoich sklepów. Dodatkowo rozliczenie sprzedaży na koniec miesiąca dla PH wychodzi po Opiekunie. Z sieci przychodzi płatność, która dotyczy kilku faktur z różnych sklepów i tutaj: 1. Nie ma możliwości rozliczenia tego zbiorczo 2. W zakładce Operacje bankowe widnieje np. 10 przelewów zamiast 1 z tytułami konkretnych faktur. Czy istnieje jakiś sposób na obejście tego problemu?
 10. My właśnie przechodzimy na prestę i szukamy możliwych integratorów.
 11. Są 2 konta allegro. Jedno będzie wyzerowane /obecne/ a sprzedaż tylko z nowego. Są 2 bazy sello, 2x subiektGT /choć zastanawiam się nad przejściem do nexo/ Co do umowy pomiędzy naszymi dwoma firmami to mamy je przygotowane. Towar jest dostępny w firmie A i bazie A. Pasuje aby aukcje synchronizowały się z A, bo jak nie ma towaru to zamyka z automatu. Jak pojawi się transakcja to już chciałbym fakturować z firmy B. Możliwe jest takie coś? Jak wystartujemy z firmą B, to kończymy sprzedaż z firmy A /będzie tylko pomiędzy A->B. Dopiero B sprzedaje "na świat"
 12. Hej, mam taka oto sytuację: mam 2 firmy nazwijmy je A i B. Chcę powoli przechodzić z jednej na drugą, wyprzedając stany magazynowe z A ale fakturując już na nową firmę B. Na firmie B robimy wszystkie dokumenty z odłożonym skutkiem magazynowy i dopiero na koniec miesiąca firma A wystawia fakturę zbiorczą a firma B przyjmuje ten towar na stan i wywołuje skutki magazynowe. Ma ktoś z Was jakiś pomysł jak można to "ugryźć"
 13. W subiekcie we wzorcach wydruku ustaw 0 przy ilości kopii we wzoru wydruku paragonu którego korzystasz.
 14. Ustaw na serwerze stałe IP. A następnie łącz się po IP nie po nazwie.
 15. Ha! I mnie to się przyda jako daltoniście
×