Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Kaczor .

Użytkownik
 • Ilość treści

  567
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Kaczor . wygrał w ostatnim dniu 15 maja

Kaczor . ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

63 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Myślę, że @Bartosz Rosa się nie obrazi jak tu zostawię - Prostapaczka2 . Program sprawdzony i używany przez wielu tutaj obecnych. Napisz do @Piotr Taraszkiewicz to udostępni Ci demo do wypróbowania
 2. Ustaw odpowiednie pluginy do danego konta. Oddzielny do sello, oddzielny do Subiekta
 3. @Mirosław Antończyk Sello nie posiada integracji z innymi kurierami poza Inpost i chyba Geis. Aby wysyłać innymi kurieeami potrzebne jest rozwiązanie zewnętrzne /np. pp2/ lub ręczne klepanie paczek do ich systemów.
 4. My nadajemy przez ProstąPaczkę. Co do zaliczania to nie wiem, bo nie korzystam ze smarta dla kurierki, bo nie zamierzam dokładać do interesu. Mamy wysokie ceny i nam zlicza do standardowej umowy
 5. My mamy wagi wszystkich produktów uzupełnione w subiekcie. Korzystamy z prostej paczki. Automat sumuje wagę z dokumentu sprzedaży i na liście przewozowym jest waga rzeczywista towaru.
 6. Menu Ustawienia->Zewnętrzny system sprzedaży->Dokumenty /screen poniżej/ Ustaw sobie bez rezerwacji
 7. @Johnny Johnny U nas było tak: jak nadajecie pocztex24 to będziemy też zbierać pocztex48 /tak przy okazji/. To było tak "na gębę" z opiekunem. Natomiast mówił, że nie do przeskoczenia są odbiory pocztex48 bez opłat.
 8. Byłej chyba jakimś wyjątkiem, który miał odbiory Kurier48 za darmo. Ta usługa zawsze była płatna. Wysyłaliśmy do 500 paczek a i tak kazali płacić.
 9. Może masz jakieś inne dodatkowe rozwiązania w subiekcie, które synchronizują stany /np. ze sklepem/.Synchronizatory się "nakładają" w czasie i następuje blokada towaru.
 10. @Kamil Kamil a to nie ściągają Ci się zamówienia? Ja mam od groma tych błędów. Nie przejmuje się tym. Wszystko się pobiera jak należy
 11. U nas takie coś nie występuje. Nie ma kompletu to nie wydrukuje. Następnie montujemy. Musimy jeszcze raz wystawić dokumenty końcowe, żeby poszło do druku
 12. Temat znany i był już poruszony na forum. Ma to być naprawione w najbliższej wersji sello.
 13. Ad.1 - my do tego używamy szablonów. Wprowadzamy nowy tekst w szablonie a następnie na aukcjach trwających wykonujemy: Zmiany zbiorcze->Opis->Wygeneruj opis i tutaj wybieramy szablon w którym zmieniliśmy dane. Następnie wysyłamy zmiany do Allegro Ad.2 Jeżeli na końcówkach wystawiacie dokumenty końcowe to zawsze po jego wystawieniu następuje synchronizacja z systemem sprzedaży. Ale tak chyba było od zawsze.
 14. Wówczas zrobisz zwrot do paragonu Z tym zablokowaniem anulowania piszecie, że gdy zaczniecie przetwarzać zamówienie. A nie jest tak, że anulowanie będzie zablokowane dla kupującego dopiero wówczas jak wprowadzimy numer przesyłki?
 15. W sello w danej transakcji daj jako Anulowana /w prawym górnym rogu jak wejdziesz w daną transakcję/ to zostanie usunięta z listy.
×