Skocz do zawartości

Kaczor .

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  572
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Kaczor . w dniu 15 Maja 2020

Użytkownicy przyznają Kaczor . punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Kaczor .'s Achievements

66

Reputacja

 1. Jak zacząłem czytać tekst o nowym Sello to się bardzo ucieszyłem, aż do momentu jak doszedłem do informacji, że to będzie za 2 lata... Oj wydaje mi się, że sporo użytkowników zaawansowanych zdąży odejść, bo przy pewnym etapie rozwoju, obecne sello staje się murem nie do przeskoczenia. Sami niestety tego doświadczamy i plany dla nowo otwieranej spółki typowo e-commerce opierają się o inne rozwiązania, które dadzą nam przeskok w obsłudze zamówień, dostępu do wielu platform sprzedażowych, itd. Obecnie jeszcze działamy na sello, ale to raczej podtrzymywanie sprzedaży a nie rozwój. @Bartosz Rosa wykonujesz kawał dobrej pracy, takiego pracownika mieć u siebie to skarb 👍Jednak gdy rozwój firmy przyspiesza, a hamulcem jest oprogramowanie to czas na zmiany... Być może wrócimy jak nowy produkt okaże się czymś co jeszcze bardziej usprawni pracę. Jak to mówią "Nigdy nie mów nigdy"
 2. Zrób to samemu - jest prosto 😃 1. emSzmal, zakładka "Moje rachunki" - Dodaj rachunek -> Szczegóły rachunku -> wybierasz Allegro finanese (Rest api) - podajesz dowolną nazwę i login użytkownika, grupy nie trzeba 2. emSzmal - zakładka "Moje rachunki" - Konfiguracja pluginów i wybierasz "Eksport wyciągów do Insert (Su\Re\Ra\Gr) Nexo /ja mam SubiektGT to korzystam z innego/ , dodajesz go a następnie konfiguruj plugin. Uzupełniasz potrzebne dane /wcześniej w subiekcie powinieneś mieć wprowadzone swoje konta bankowe/
 3. Dla wersji darmowej SQL jest limit 10GB. Jeżeli taką posiadasz to nie będzie działało. Trzeba przejść na pełny SQL.
 4. Dzięki z info Jeszcze jedna kwestia z produktyzacją. Wystawiam sporo nowych produktów, których nie ma w bazie Allegro. Mogę gdzieś w sello oznaczyć, aby utworzyło nowy produkt na allegro? Na chwilę obecną, po wystawieniu, wchodzę do edycji towaru na allegro i po prostu daję zapisz /jest zaznaczony ptaszek o utworzeniu produktu z automatu/. Dopiero wówczas tworzy nowy produkt.
 5. Cześć, po długiej nieobecności powracam do obsługi sello. Trochę pojawiło się zmian i mam jeden problem, gdzie nie znalazłem rozwiązania. Mam kilkadziesiąt aukcji trwających, które wymagają powiązania z produktem Allegro. Czy jest możliwość powiązania ich poprzez sello czy należy to robić ręcznie i pobierać pełne dane z serwisu?
 6. Ja korzystam z ich rozwiązania i też chętnie taką instalkę przytulę, bo mam tylko na jednym komputerze to wgrane i nie mam jak przenieść nawet na serwer.
 7. @Obsługa sklepu emszmal posiada wtyczki. Możesz go skonfigurować do rozliczeń w subiekcie i w sello i np. w sklepie internetowym. To już zalezy od Ciebie jak go ustawisz. Nam rozlicza pobrania w sello i w subiekcie.
 8. @Bartosz Rosa - tak po cichu na to liczyłem, że wraz z nowym sychro wszelkie niedoskonałości zostaną poprawione @HotKey . już wiem czemu Ci dobrze liczy My natomiast bazujemy na wystawianiu cen od netto. Głównie działamy b2b i standardem jest posługiwanie się cenami netto. Allegro to tylko mały dodatek. Dziękuję Wam za info Na chwilę obecną pozostaje pamiętać, by przy pojedynczym wystawianiu faktur, zmieniać wyliczenie cen "od brutto"
 9. Witam Was po dłuższej nieobecności Dzisiaj rozliczając miesiąc zauważyłem pewne niezgodności w kwotach pobrań. Korzystamy z emszmala i kilkanaście pobrań nie zostało rozliczonych. Porównując wartości tych samych faktur w sello oraz w subiekcie są one różne o kilka groszy. W subiekcie mamy ustawione parametry wystawiania dokumentów: paragony od brutto, faktury od netto. Problem jest następujący: W sello wystawiając "dokumenty końcowe" nawet przy fakturach, wystawia od bruttto. Natomiast gdy pracownik korzysta z "dokument końcowy" to faktura jest wystawiana od netto. Stad później różnice na dokumentach. @Bartosz Rosa, @HotKey . - oznaczam bo o ile dobrze pamiętam tez korzystasz z emszmala i pełna księgowość.
 10. Myślę, że @Bartosz Rosa się nie obrazi jak tu zostawię - Prostapaczka2 . Program sprawdzony i używany przez wielu tutaj obecnych. Napisz do @Piotr Taraszkiewicz to udostępni Ci demo do wypróbowania
 11. Ustaw odpowiednie pluginy do danego konta. Oddzielny do sello, oddzielny do Subiekta
 12. @Mirosław Antończyk Sello nie posiada integracji z innymi kurierami poza Inpost i chyba Geis. Aby wysyłać innymi kurieeami potrzebne jest rozwiązanie zewnętrzne /np. pp2/ lub ręczne klepanie paczek do ich systemów.
 13. My nadajemy przez ProstąPaczkę. Co do zaliczania to nie wiem, bo nie korzystam ze smarta dla kurierki, bo nie zamierzam dokładać do interesu. Mamy wysokie ceny i nam zlicza do standardowej umowy
×
×
 • Dodaj nową pozycję...